Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Up to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 14:59 twoja inteligencja jest rowna 0. uwazasz sie za madrzejsza od lekarzy a nie jestes! jestes poptostu glupia!!!!!!!!! zajrzyj do wiedzy medycznej i przytocz tutaj konkretne zrodla po porodzie sn rok czasu to jest bezpieczna przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu to podaj jakies dane konkretne ! A potem dyskutuj. A najlepiej to juz nie mac tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu to podaj jakies dane konkretne ! A potem dyskutuj. A najlepiej to juz nie mac tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinowa wez ho olej. Jestes super babka i nie zwazaj na tego goscia. Ja Uwazam ze jak ktos ma tak duzo milosci i moze zapewnic dzieciom dobre warunki to trzeba sie spelniac i w tym.kierunku. Przyjdzie taki osobnik ktoremu to nie pasuje i zatruwa zycie. Moja ma antybiotyk.bo gardlo chore i goraczkuje. Pisze jeszcze raz bo ucielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
muusia nie zwracam juz uwagi, tak sie sklada, ze mam w rodzinie 2 ginekologow, moj tata i brat i ta osoba poprostu plecie bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
niech sie odzywa, chyba kazda z nas wie kogo sluchac, czy lekarza czy sfustrowanej matki Kalina dzis pol dnia spedzila w baseniku pod drzewkiem, tylko tak sie da u nas wytrzymac. ja w tym czasie przygotowalam recznie zaproszenia dla gosci na roczek, musze jeszcze zamowic tort i ustalic menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej My juz po urlopie. Szybko minęło. Opaleni i wypoczęci od pracy i domowych obowiązków wróciliśmy. Ja tez dzis torta zamówilam na niedziele. Robię tylko urodzinki dla dziadków. Grilla zrobię i tyle. Ma być dalej gorąco wiec w domu sie nie wytrzyma. Tylko ma sie nieźle ale cos potówek dostal. Najbardziej pod szyją. Wyskoczylo mu tez kilka krost na czole i skroni ale nie wyglądają jak potowki bo sa większe i rozsypane pojedyńczo. Jak jutro bedzie więcej to idę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Kalinomama a kiedy twoje dziecko.ma urodziny? My też już tort i jedzenie zamówione, ale impreza dopiero pod koniec miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
urodzila sie 14 sierpnia, a robimy 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Martwi mnie dziewczyny ze ona mało je stałych posiłków. Kaszy to tylko kilka łyżeczek, obiadu tez nie zje całej porcji, pół miseczki zupy albo kilka fasolek szparagowych. Ostatnio nawet owoca całego nie chce jeść może to przez te upaly. Każdy posiłek to jest tak naprawdę tylko dziabniecie czegoś a nie zjedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalinowa mama to w ten sam dzien mamy imprezę maluszkow :-). Mam nadzieje ze bedzie ładna pogoda bo planujemy zrobic imprezke przy grillu. Ja tort robie sama ale nie wiem jeszcze co malej kupic, a juz niewiele czasu zostało. Anka 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Ania ja zdecyduje sie na cos z drewnianych zabawek, urzeka mi ich urok i jakosc wykonania.kiedys tak popularne dzis sa wyjatkowe i unikatowe wsrod tych wszytkich piszczacych kolorowych plastikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinowa a mleka duzo je? Moha wlasnie ostatnio nie chce jyz kaszek jesc. Juz chyba nie bede kupowac kaszek. Bede dawac jogurty i serki w to miejsce. Oatatnio przez to chorobe pila gliwnie mleko. Miala chyba tzw trzydniowke. Dzis po 3 dniach goraczkowania jest wysypka a goraczki nie na ma. Antybiotyk chyba byl zbedny. Szkoda ze w naszym kraju nie ma.obowiazku zvadania crp przed podaniem antybiotyku. Bylam dzis na winku u kolezanki. Wczesmiej bylam na boisku z jej dziecmi i moim stnem. To jedyna kolwzanka z ktora ostatnio sie widuje . Wychodze z dziecmi i moge pogadac o wszystkim a poznalysmy sie rok temu w szpitalu ba ocp . Ona w czerwcu urodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty nie powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trele morele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Moja tez woli jogurty od kaszy. Niestety je sporo mleka może przez to nie ma apetytu na coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wp zł zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaaaas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie kafe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×