Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość Muusia
Moja dzis rok konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Wszystkiego naj dla Lilki. Ja swojemu dzis wyprawiam urodziny razem z córki. Tort będzie pól niebieski pól rozowy. Czy wasze dzieci tez są takie niegrzeczne?? Mój to przechodzi samego siebie!!! Do tego wszystkiego wczoraj spadl mi ze schodów!!! Na szczescie nic mu sie nie stalo . Ogólnie podobają mu sie schody i krawężniki. Ciągle by po nich wchodzil i schodził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa dla Tymka tez 100 lat! Moja jeszcze nie chodzi. Od paru dni to marudzaca. Dzis wyczulam 4 na dole ale tylko z jednej strony sprawdzilam. My roczek 19 robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa dla Tymka tez 100 lat! Moja jeszcze nie chodzi. Od paru dni to marudzaca. Dzis wyczulam 4 na dole ale tylko z jednej strony sprawdzilam. My roczek 19 robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Moja jest raczej grzeczna, potrafi sama bawić się klockami, sorterem. Czasem jak się czymś zajmie to z pół godziny dziecka nie ma. Jak coś robi niedozwolonego to pokazujemy nunu i juz więcej nie idzie, Np do kontaktu podchodzi i sama mówi nunu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
RZSowa co Tymek dostał na urodziny? Rodzina pyta co kupić i szukam inspiracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie RZSowa powiedz co Tymus dosta, bo mnie tez wszyscy pytają co malej kupic. Narazie chrzestnemu podpowiedzialam suchy basen z kulkami bo mala uwielbia wszelkie piłki. Anka 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dzisiaj zaczęła sama stawać. Ciekawe kiedy zacznie stawiac kroki Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tymcio dostal tylko kasę! Nikt nie pytal co kupic. Byly tylko dwie ciocie babcie z dziadkami i prababcie. Tymek dalej nieochrzczony wiec chrzestnych nie ma. Kupimy mu taki spacerowy rowerek. A resztę kasy na konto. Nie bawi sie wcale zabawkami a mamy ich duzo i cały salon zagracony. Sprzątnęliśmy tez kojec bo maly nie lubil w nim siedzieć a tylko miejsce zajmował. Wiec wystrzegamy sie zbędnych zabawek. Moze jakies drwniane mu kupimy klocki bo corka ma i lubi sie nimi bawić. Co do kontaktów to nie rozumie ze nie wolno. Ciągle wyciąga wtyczkę od odkurzacza jak sie odkurza. Jak byl młodszy to byl bardziej "posłuszny". A i Tymcio siegnąl po modlitewnik i różaniec. A mial jeszcze do wyboru telefon kieliszek długopis książkę neonówkę i piłkę i klucze do auta. Długo sie zastanawiał i myślał.Teściu zadowolony ze wnuk księdzem bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mały opanował wchodzenie po schodach i tak mu się spodobało że kiedy tylko nadarzała się okazja uciekał żeby się wspinać. Schodzić nie potrafi jeszcze. Przy meblach zasuwa jak torpeda, ale zauważyłam że krzywo stawia jedną stopkę. Maruda niesamowity przez ząbkowanie. Jeść nie chce za bardzo. Ważyłam go w domu i wyszło mi 8900. Szczepienie mmr odkładamy na październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tego, żebyś nauczyła się normalnie pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
moja pewnie od razu siegnela by po telefon, w ogole to mi przypomnialas o tym zwyczajuy bo byl zapomniala :) ja sie wlasnie zastanawialam nad drewnianymi klockami ale teraz sie zastanawiam czy nie za mala jest?moze bardziej bedzie bawic sie lego duplo? co sadzicie?doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja też chyba kupię lego duplo. Też bym chciała basen ż kulkami ale u nas nie ma na to miejsca... kojec też chyba już sprzatniwmy jak zacznie chodzić. A to już chyba niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od nas mała dostanie rowerek trojkolowy. Znalazłam taki od 1 do 5 lat, to bedzie juz na przyszłość. A lego Duplo myślę, ze tez super pomysł Anka 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy, szczepicie wasze maluchy teraz na roczek na MMR, tyle się teraz słyszy złego o tej szczepionce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis na bilansie bylam ale szcxepienie mam przesuniete. U mnie szczepia PRIORIXEM. MOJA wazy tylko 880 . W 3 miechy tylko 59 g rxybtala ale to ppewmie przez ra 3 dniowke i zeby. S dwa dni oststnie to nawet mleka na noc nie wypila. Aga moja tez jedna stope na zewnatrz w nok stawia ale pediatra mowi ze jeszcze nie chodzi sama wiec na razie tym sie nie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×