Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
weghj,mnbvc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muusia mnie tez ciekawi co u moniki i czy ten gosciu co tu byl czy to czy faktycznie ja znal czy to byla podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Jesli chodzi o Monie to mysle ze byla to prawda. Nie odeszlaby gdyby ten gość zmyślał. Widocznie ja znał. Ani tak te krosty tydzień temu byly inne. Wielkości łepka od zapałek i tylko sama krostka bez tej czerwonej obwódki i sie powoli goiły. Wczoraj zmienily sie w takie wystające bąble. A dzis sa juz płaskie ale zostały takie plamy po nich. Lekarz stwierdzil ze tydzień temu moglo go cos pogryźć a teraz ze jest chory i w organizmie jest stan zapalny to tak zareagowały. Osluchowo czysto. Zapalenie krtani i tchawicy ma. Nebbut sinecod i zatogrip neosine argentin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamietam to dziewczyna odeszła bo atmosfera zaczęła tu być kiepska. Czytam was już jakiś czas i to był moment kiedy dziewczyny zaczęły się jechać nazwajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
My mamy buciki ale rzadko zakładamy Może ż 4 razy miał założone. A tak to na boso albo w skarpetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Kiedy wracacie do pracy? Ja zostaje w domu ż dzieckiem. I oczywiście już słyszę komentarze że czemu nie idę do pracy... denerwuje mnie to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
XXXY ja pracuje od 1 czerwca a słyszę ciągle dlaczego wróciłam? Ten gość od Moni wskazał niby na jakiej ulicy mieszka. Monia oczywiście zaprzeczyla ale w późniejszych postach pytala go czy znają sie z pracy. Wiec oczywiste bylo ze trafil z ta ulicą. Gdyby nie to Monia by go olała. Zreszta narodzilo sie tu wtedy nieproszonych gości co to mądrzejsi byli od innych matek i kazda z nas miała dosc. Ja tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
rzsowa i jak radzisz sobie z praca i wszystkimi obowiazkami domowymi? ja sie teraz troche nudze, nie dla mnie siedzenie w domu ale znowu boje sie ze jak wroce to nie ogarne wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda bo ta monika to fajna babeczka byla.fajnie sie ja czytalo ale ludzi zawisc wziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
No ludziom nie dogodzisz. Zawsze będą mieli problem. Też żałuję że Monika już tu nie zagląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że Monia nie zadała się z tym gościem ale wtsrmtraszyla się może braku anonimowości. Ancia gratulacje puerwszych kroków!. Ja wracam 7 wrzesnia. Boję się też czy ogarnę to... Rzosowa ja mam skierowanie na Iga właśnie. Dobrze ze antybiotyku nie na ? Moi późno usneli. Niedawno na policję dzwonilam bo pili pod balkonami. Ide spac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
To wstanie rano mnie wykonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
dziewczyny macie jakies zdrowe przepisy na muffiny dla dziecka?z jakiegos banana, amarantusa czy cos? pytam o sprawdzone rzecz jasna bo generalnie tak samych przepisow to pelno w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinowa ja nie robilam dawno mufinek. Ale czesto pod przepisami są komentarze. Ja ogólnie polecam blog kulinarny kwestia smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Kalinomama polecam blog alaantkowe blw . Mam ich książkę i są super przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Tak, tak znam te strony, myślałam może ze coś innego polecicie :) zrobiłam w końcu bananowe z alaantkowego blw. Siedzą w piekarniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
To polećam jeszcze blw mama, też fajne przepisy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ostatnio nie chce pic mleka na noc. Nie wiem czy to przez żeby czy przez upaly. . Teraz dużo wody wypila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my też obchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×