Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gośćXXXV
Rzsowa ja z niczego nie zdejmuje skórki. Poza brzoskwiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
najpierw przestalam karmic w dzien, zastapilam to wszystko pokarmem stalym, karmilam tylko w nocy i wieczorem do pojscia spac potem odstawilam karmienie w nocy, zamiast tego mala dostaje butelke z woda i tak zasypia. pierwsze dni byly kiepskie, wyrzucala butle, musialam ja usypiac na rekach, czasem nawet pol godziny nosilam zeby usnela, ale po 3 dniach poprawa teraz na noc daje mleko roslinne, a w nocy butelke z woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
XXXY a ja się troche boje ze mu na żołądku usiądzie . I obieram. A kukurydze do zupy skąd bierzesz? Bo ja ostatnio wrzuciłam taka konserwowa z puszki. Jeszcze nie mam wyników. Na posiew czeka sie kilka dni. No moze juz są ale jeszcze nie odebrałam. Kupy zmniejszyly się do 2-3 dziennie. Mysle ze to zasługa elektrolitów i probiotyku. Ale nadal luźne. Boże ja pamiętam jak odstawilam z dnia na dzień małego. Jak on plakal . Owszem jadl z butli ale wiem ze chcial tego cyca dla bliskości dla samego pocyckania. Dwa dni plakal a ja z nim. I te jego oczy wtedy... No ale on mial tylko 1 mc. Tymcio tez ma teraz tylko sandałki i nie wiem czy mu kupić od razu takie z wyższa cholewką czy niskie a potem dopiero zimowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Kalinomama podziwiam Cię. Czyli nie dajesz w ogóle mm? Ja też chcę już odstawić ale dopiero jak wrócimy z urlopu czyli pod koniec września. Ile czasu ci zajęło to odstawienie ? I nie mialas problemow z nawalem pokarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Rzsowa daje ż puszki ale ogólnie rzadko jemy kukurydzę. Koło nas są ogromne pola kukurydzy więc już lada moment będziemy jedli prosto z krzaka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Zajęło mi to jakiś tydzień, do teraz odciagam jeszcze raz dziennie pokarm laktatorem bo robią mi się takie guzki na piersiach ale mam wrażenie ze jest go już mniej niż tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Ja0 winogron obieram. Pa0pryke do leczo kuedys obieralam. Moja mala od pn idzie do zlobka :( Syn do przedszkola;( Ja do pracy od 7 Niby sie ciesze ale wszystko sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Ja również obieram owoce i warzywa ze skórki. Mamy smarujecie skórę dzieci balsamem,oliwką bądź czymkolwiek? Musia na pewno się wiele zmieni w rozkładzie Waszego dnia,ale dasz radę. Bo mamy to potrafią wsZystko zorganizować. A peowadzałaś córkę na adaptację do żłobka czy tak na głęboką wodę Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musia ale chyba nie oddajesz małej od razu na 8h???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Kalinomama dałaś mi promyk nadziei że u mnie też się uda. :) Mój synek już od tygodnia chodzi samodzielnie, coraz lepiej mu idzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja smaruje zjajka po kąpieli ale nie zawsze. Byl tu kiedys temat szybkich kolejnych ciąż. I wam tu napisze ze moj kolega z pracy zostal ojcem w listopadzie 2015 i w grudniu 2016 znów mu sie urodzilo. Córki zdrowe i mama tez. Mój marudzi w nocy z powodu tego wyżynającego sie zeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Dziś w nocy trochę tata wstawał i nawet udawało mu się uśpić malucha. Ale jak ja wstałam to oczywiście wzięłam go do łóżka nawet nie wiem kiedy to robię brrr. Boję się,że przez to nauczy się z nami spać i nigdy go nie odstawie. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nawet nie szybka ciążą, a ekspresowa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja smaruje codziennie emolientem nivea baby. A kapiemy w różnych plynach. Dziś zrobiłam pierwszy raz płatki na krowim mleku a nie na wodzie. Smakowały mu średnio . Może musi się przyzwyczaić do nowego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Malwa co to znaczy ze nie wiesz kiedy bierzesz dziecko w nocy? Jestes tak zmęczona spiaca? Mój dzis trzymany za rączkę wszedł sam na czwarte pietro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
RZSowa rośnie mały alpinista. A co do Twojego pytania to jest tak,że rano się budzę a maluch śpi z nami w łóżku,a ja nawet nie wiem kiedy go wzięłam w nocy z łóżeczka. Próbowałam spać w dzień,ale nic to nie pomogło. Sama jestem zła na siebie,ale nie wiem jak nad tym zapanować. Jedyne co mnie pociesza to to,ze kładę go na środku łóżka,a nie z brzegu. Ale boję się,że kiedyś zrobię inaczej i spadnie. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Pytałam o kremowanie po kąpieli ,bo ja jakoś zaprzestałam jak były te upaly ponieważ maluch bardzo się pocił i muszę znów powrócić do wieczornego rytuału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze nie dam od razu na 8 h. Tak samo jak syna! Po niedzielu zaczyna sie okres adaptacyjny tu i tu po ok 3h. Pewnie ze natki to sa.matki i potrafia rzeczy ktore dla innych wydaja sie nue do ogarniecia.. Moja nadal sama nie chodzi. Nie czuje sie pwsn8e i nusi m8ec kogos obok. Co robicie jutro na obiady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upupup Upupup Upyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×