Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Mnie również ciekawi jak w żłobku zasypiają dzieci,które są np.nauczone usypiania na rękach bądź w wózku. Znacie jakieś ciekawy przepis na szybkie i dobre ciasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
no wlasnie i kazde dziecko spi w innych godzinach a w zlobku przeciez spia o tej samej ciekawe jak te panie to robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
I właśnie wam pisałam wczesniej ze panie w żłobku jakos te dzieci ogarniają i każde śpi! Jakim cudem nie wiem. Mysle ze tu działa cos takiego jak efekt stada (jesli tak to można nazwać) ze dzieci zasypiają bo sa w grupie i każde robi to samo. Anka moj tez tak śpi. Po 11 najczęściej ale jak śpi tylko 1,5 godziny to nie wytrzyma do 20. A o której ci wstaje jak chodzi o 22?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mój śpi od 1 do 2 godzin około 12. Na noc idzie spać ok. 21.30 a wstaje rano koło 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Mój chodzi spać 21-21.30 wstaję około 7. Drzemkę miał zawsze o 11 i 15 ale teraz mu się to zmienia. Dziś spał od 10.30 do 13.30 gdyby domofon nie zadzwonił może by jeszcze dłużej pospał. Anka87 jak Ci idzie odstawianie od piersi? Musia jak córcia reaguje na żłobek? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeważnie wstaje rano po 7 albo ok.8. Malwa powiem Ci ze narazie zadnych postępów nie ma :-(. Piers nadal do usypiania i w nocy. Ostatnio obudzila sie w nocy 4 razy, normalnie mnie to wykancza. Chyba spróbuję w koncu Twojej metody i nie dawać jej cyca pomimo darcia bo narazie po 15 minutach wymiekam. Kubuś na herbatnikach to bardzo szybkie ciasto bo bez pieczenia Anka 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
W poniedziałek się przeprowadzamy i zastanawiam się co zrobić żeby mały jak najmniej to przeżył. Przenosimy się do innego miasta więc wszystko będzie nowe dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Aga a skad decyzja o przeprowadzce? Mysle ze mały jest jeszcze. ...za maly by ta zmiana zle na niego wplynela. Najważniejsze ze rodzice sa kolo niego a w jakim otoczeniu to chyba już mniej ważne. Kurczę a ja się zastanawiam czy pracy nie zmienić. Jest ciekawa oferta ale nie spełniam dwóch wymogów i nie wiem czy jest sens aplikować. W tej przeszkadza mi wszystko ale szef jest ok bo idzi mi na rękę jeśli chodzi o godziny pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Aga sądzę,że maluszek nie będzie tego pamiętał najważniejsze,że ma rodziców obok siebie tak jak piszę RZSowa. Maluch od nowa będzie musiał poznać rozkład nowego mieszkania,ale dzieci są ciekawe nowego więc nie powinno być problemów. RASowa, że nie spełniasz 2 kryteriów jeszcze nie skreśla Twoich szans jeśli to nic bardzo ważnego. Tylko nie wiesz na jakiego szefa trafisz i czy również będziesz mogła liczyć na elastyczne godziny pracy. Decyzja należy wyłącZnie do Ciebie. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Mamy które kp i wróciły już do pracy czy korzystacie z przysługującej wam przerwy na karmienie? Jak to wygląda w waszych firmach? Bo z tego co się zorientowałam u mnie w pracy należy sobie dopisać tą godzinę i płacą za nią,a jeśli sobie któraś z mam życzy to normalnie może karmić lub jeśli blisko mieszka to wychodzić na tą godzinę. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
U mnie dziś w nocy 3 karmienia. Ciężko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
rzsowa a ile lat pracujesz w obecnej firmie?zmiana pracy to zawsze duzy problem i dylemat ale czasem warto wyjsc ze swojej strefy komfortu i cos zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
zeby moc odbierac godzine na karmienie w pracy musicie miec papierek od lekarza u nas wychodza trojki :( nie myslalam ze to tak szybko nastapi :( mala nigdy jeszcze nie darla sie tak jak tej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Malwa nie znam sie na podatku dochodowym i ogólnie ze skarbowka w obecnej pracy nie mam aż tak duzo wspólnego. I oczekują bardzo dobrej znajomośc***akietu ms Office a ja na excelu nie pracuje i go nie znam aż tak dobrze. Chciałaby znać ale jesli nie będę na nim pracować to boje sie ze ta wiedza sie ulotni. W obecnej pracy pracuje ponad 9lat. Z przerwa 1,5roczna przerwa na porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga mój brat z bratowa sie przeprowadzali jak ich córeczka miała niecałe 1,5 roku i nie zrobiło to na niej żadnego wrażenia :-). Przez pierwsze dni latala wkolko po mieszkaniu bo wszystko było nowe i ja ciekawilo, więc myślę ze u Ciebie tez bedzie ok. RZSowa a moze przez tą ofertę los daje Ci znac ze czas na zmiany i może warto zaryzykować. No ale oczywiście decyzja nalezy do Ciebie, wiadomo ze zmiany zawsze są trudne. Dziewczyny czy pierzecie jeszcze ubranka maluchów w plynach (proszkach) dla dzieci czy juz w normalnych? Anka 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja piore w proszku dla dzieci. Ale jak mi się śkoncz6 to będę prala w normalnym już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Anka aplikować można do8wrzesnia. Moze wyśle. Ja juz dawno nie piorę w dziecięcym. A ostatnio kupiłam bialy lenor sensitiv do płukania i chyba mojego wysypuje jakas kaszka po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
RZSowa chcesz iść do pracy do urzędu skarbowego? Jak wymagają excela zaawansowanego to napewno to sprawdza, zawsze sprawdzają na rozmowach. Ja sama również prowadze czasem rekrutacje Ja kończę ostatnia butelkę płynu dla dzieci i będę już prała w normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Ja już dawno w normalnych kapsułkach do prania i Lenor biały płyn oraz wszystkie ciuchy piorę razem. Tylko nastawiam podwójne płukanie.Nie było żadnej reakcji skórnej na zmiany Mój maluch przespał dziś 3godz między 9 a 12. W szoku byłam, a zasnął na kanapie na brzuszku co zawsze śpij na boczku. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Moja przez zlobek ma dwie drzemki bo miala juz jedna. Pani miwi ze teskni i ciezko jej sie zaaklimatyzowac. Syn byl dzis 6 h w przedszkolu sam i zadowolony. Mala ma kaszel i boje sie o nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upupup Upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×