Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
To ja chyba tez juz zacznę prac w normalnych plynach jak skoncze te dla dzieci. Ostatnio byłam u mamy i nie miala proszku dla dzieci i pralam w normalnym i nic jej nie było, więc już czas na zmianę. A o białym lenorze slyszalam ze często powoduje uczulenie, ale jak widać u Ciebie Malwa to chyba nie reguła. I nas szaro i pochmurno :-( eh zaczyna sie jesień Anka 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Ja zaś słyszałam,że niebieski bardzo uczula. Wiadomo każde dziecko jest inne i inaczej zareaguje na zmiany. U nas również ponuro,a wczoraj bardzo się błyskało i miałam wrażenie,że maluch się boi ale może mi się tylko wydawało. Od 10.09 znów będziemy chodzić na bbasen. Ja jestem bardzo zadowolona tylko ciekawe czy syn jeszcze będzie pamiętał nurkowanie. Latem byliśmy tylko 2 razy na basenie odkrytym i raczej się nie kąpał,bo była za zimna woda. Malwa Anka87 a Ty kiedy wracasz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Cały dzień problem z kolejną stroną,a tu znów to samo. Odkąd juniorowi wyszła górna jedynka to zgrzyta zębami aż mnie ciarki przechodzą jak to słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malwa nie wracam do pracy bo niestety nie mam gdzie :-(. Przenieśli oddział w którym pracowałam. Musialabym dojeżdżać 70 km Anka 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie dziewczyny czy jest jeszcze jakas mama która nie wraca do pracy czy jestem sama? Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Anka ja też nie wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Dziś i wczoraj udało mi się położyć małego na drzemkę bez piersi. Mały sukces. Ale ile się przy tym naplakal to jego... Szkoda mi go strasznie i mam wrażenie że robię mu krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinomama
Anka będziesz na wychowawczym?kak długo, zamierzasz czegoś szukać? Muusia a jak ty znosisz to rozstanie z dziećmi? Ja przyznam szczerze ze nasłuchałam się jak to mamy płaczą ale nie płakałam, nawet za bardzo nie tęsknie. Mam teraz fajna rownowage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
GoscCXXV gratulację. Nie martw się krzywdy mu nie robisz. On jest przyzwyczajony,że śpi przy piersi i płacze bo nie ma czego ciumkać. Ja wracam do pracy jak wykorzystam zaległe urlopy wypadnie to w połowie grudnia. Ale będę się musiała trochę doszkolić ponieważ się pozmieniało i nie jestem na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Malwa czym się zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
dziewczyny poradzcie cos, moja mala od dwoch dni nie chce kompletnie nic jesc wczoraj pol banana, cwierc bulki i troche mleka ida jej trojki co prawda ale do tej pory nawet jak szly jej zeby to pieknie jadla :( nie chce jesc pulplecikow ktore uwielbiala, ani nic innego. zaczynam sie martwic, ale poza tym nie ma goraczki ani nic, wyglada na zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Kalinomama jeśli nie ma żadnych objawów choroby to jedyne co mogę Ci poradzić to przeczekać i nie zmuszać do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
nie ma zadnych innych objawow, ale zawsze chetnie jadla wiec jestem w szoku. ile dni tak mozna? keidy powinnam sie zaczac niepokoic lub pojsc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Też nie wracam do pracy. Przeprowadzam się bo teraz mieszkam z moją matką, która jest strasznie toksyczną osobą. Miałam już jej humor ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ipup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×