Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Kalinomama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Musia ja wczoraj robiłam pulpety ż Twojego przepisu wyszły pyszne:) Dzisiaj łosoś na parze, pieczone ziemniaki, pietruszka i surówka z czerwonej kapusty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może załóżcie cz. 4 wątku, strona będzie szybciej przeskakiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruje ale e te upaly tez malo smarowalam. Ja jakos nie lubie lisosia. U mnie dzis udka pueczone a jutro moze rosol. Bylam z mala na pibraniu krwi i nawet bardzo nie plakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
tez czesto pieke malej udka. losos to jedna z najbardziej zanieczyszczonych ryb dzisiaj u nas nalesniki, dla malej tez będą z serkiem bieluchem RZSowa szybko ten Twoj syn idzie do przodu. moja jeszcze nie chodzi, narazie dopiero wstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
A my bardzo lubimy łososia a udek nieee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
To mnie zmartwilyscie tym łososiem, to jedyna ryba którą chce jeść mój mały. RZSowa jeszcze trochę i na jakiś maraton Tymus się wybierze:-) Ja nie smaruje małego niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kalinomama a te naleśniki na tłuszczu smazysz? Bo ja mojemu jeszcze nic smażonego nie dawalam. No powiem wam ze nie mam cierpliwości do małego. Jest mega niegrzeczny. Nie slucha sie. Juz go zaczynam po raczkach bic jak robi zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Polecam łososia dzikiego ma dużo mniej zanieczyszczeń oraz nie jest faszerowany antybiotykami. Jego mięso jest bledsze niż hodowlanego i zawiera mniej tłuszczu,a więcej mięsa. U nas dziś pulpety i jeśli nie zje dwóch to będą również jutro. Ja kiedyś dałam kawałek naleśnika i nic mu nie było,ale smazonego jeszcze mu nie podaje(naleśnik był wyjątkiem). Wczoraj nie chciał jeść obiadu wcale pomimo,że była koperkowa którą lubi. Nie mogłam go przekonać do jajek,a dziś na śniadanie zrobiłam mu pastę jajeczną i jadł aż mu się uszy trzęsły. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja smażę naleśniki na oleju. Ale ile tego oleju tam idzie, kropla na 20 naleśników. Że smażonych rzeczy to mój jadł raz kawałek ryby w panierce. Np jak robie mielone czy schabowe to jemu piekę w piekarniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Aha jeszcze chleb w jajku jadł smażony kilka razy. Bardzo mu smakowało. Dziś też chyba zrobię na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Smażę na dobrej patelni bez oleju, zjadła tylko jednego. RZSowa pisałaś kiedyś chyba ze schabowego mały jadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kalinomama tak jadl ale to bylo raz czy dwa i to troche, na spróbowanie. Do diety jeszcze na stale mu nic nie włączyłam. Tez mam taka patelnie co niby bez oleju można smazyc. Ale to ciasto sie na niej wysusza a nie smaży wiec i tak podlewam olej pod nalesniki. Wyskakują mu jakies krostki pod dolna wargą i podejrzewam ze od nabialu. Odebrałam wyniki. Sa ok. Kupy nadal 3 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam fajny dzien. 3 h w parku i ba placach zabaw ze znajomymi. Potem wyjscie na kolacje z m. Podoba mi sie taka forma spedzania czasu. M jedzie w sb w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Moja tez potrafi robić kupę 3 razy dziennie? To coś złego? Żadnych innych objawów nie ma Dzisiaj moja kuzynka będzie miała cesarkę, jest w ciąży z trijaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Mamy czy Wasze pociechy też się bardzo denerwują gdy zabieracie im jakiś przedmiot,którym nie powinny się bawić? Mój wczoraj dorwał się do pilota u dziadków i gdy mu zabrałam to było rozstąp się ziemia,krzyk,płacz. Myślałam,że go w kosmos wyśle ale mu nie oddałam pilota. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znow problem z kolejną stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upupuo K O L E J N A S T R O N A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K A F E T E R I A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
A gdyby tak założyć 4 temat? Nie byłoby lepiej chociaż na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×