Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej ojej, dzidziuś nie je ulubionych klopsików, ojej ojej jaki dramat: o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Czy tylko ja mam problemy techniczne by tu wejsc. Ostatnio noe mogę otworzyc ulubionych. U nas nauka nocnikowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalinomama a moze zęby jej idą i dlatego nie chce wszystkiego jesc. My dzisiaj bylysmy na szczepionce i siedzimy w domu, mala wazy 10 kg Anka 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno trójki najgorzej dzieci przechodzą, tak gdzies czytalam, więc moze ten brak apetytu to właśnie przez zeby. Wlasnie a ile wasze maluchy mają ząbków? Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mój ma 8 zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Czesc. Dawno nie pisalam bo tez nie moglam wejsc. Moja mala od pn w domu bo kaszle ale antybiotyku nie ma na szczescie. Kacper powoli godzi sie z mysla o pezedszkolu ale co eano marudzi i wymysla ze nie chce isc. Mialam wczoraj pogrzeb mojego ukichanego dziadka Kazika:( W listopadzie skonczyl by 94 lata. Byltydzien w szpitalu i go wypisali i nst dnia rano zmarł:( Nie moge sie z tym pogodzic ze juz mnie w tym domu nie widzial tylko ja go widzialam rano w dniu w ktorym zmarl jak spal. Teraz siedze w kolejce do badan okresowych do pracy. A w pn praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinowa jakos nie placze bo czemu mam plakac? Podchodze do tego racjonalnie. Nie dramatyzuje. Nie wydzwaniam do zlobka i nie wypytuje bo jak cos by sie dzialo to same zadzwonia. Moja jyz sie tam rozkrecila ale pojawil sie kaszel. Mysle ze bedzie dobrze. Kalinowa moja tez ostatnio jesc nie chciala. Pare dni na noc mkeka nie pila ale jyz je. Ja sie nie przejmuje wtedy bo wiem ze to przejsciowe. Tez mojej ida chyba 3 chociaz jednej czworki nie ma jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej hej u nas zębów 8 a górne dziadka ma bardzo grube i czerwone wiec mysle ze idą trojki. Straszny łobuz z niego. Przed chwila wyszłam do kuchni a on w pokoju wszedł na krzesło a z krzesła na stól!!!! Muusia współczuję ci śmierci dziadka. Moj zmarł 9lat temu ale jak tylko pomysle ze nie ma go z nami to sie wzruszam i placze. Tez bylo tak ze leżał w szpitalu i go wypisali a kilka dni później zmarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Rzosowa dziekip! Moja wlazi ake na takie male krzeselko z ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ale tu cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Nikt nie pisze to cisza. U nas dzien za dniem leci. Tymcio łobuzuje z dnia na dzień coraz bardziej. Pokonywanie wszelkich przeszkód i tego co zabronione to norma dzienna. Im wiecej sie zabrania to bardziej psoci. Musimy sie wybrac na szczepienie zanim zacznie sie u nas sezon chorobowy. Corka poszla do pierwszej klasy wiec doszly kolejne obowiazki dla mnie tzn sprawdzanie prac domowych itp. Ach życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Rzsowa mój też psoci coraz bardziej. Nie chce się słuchać. My na szczepienie chyba dopiero w październiku pójdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa nie myślałaś o rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam pierwszy dzien w pracy. Dowiedzialam sie co vede robic. Dzieci byly z m n u pediatry i maja byc inhaliwane i ba razie nie ten tydzien w domu beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
A czemu miałabym myśleć o rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mala tez lobuzuje i na słowo "nie " jest głucha :-). Przebily jej sie górne czworki. Od tygodnia nie dostaje cyca w dzien do spania, więc mamy mały postęp. Anka 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia i jak odpowiada ci to?wrocilas na to samo stanowisko? Ktoś zajął mój nick Kalinomama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzęsienie się nad dzieckiem jest przesadą, ale jak widać są tu matki, które robią zupełnie odwrotnie, tzn. olewają dziecko. Taki maluszek poszedł do żłobka, a ta się nawet chwilę nad tym nie pokłoni, nie zastanowi tylko pisze, że takie życie i ma to gdzieś, oddała dziecko i ma problem z głowy:O Wystarczył jeden dzień i dziecko już ma w tyle:/ Jak maluch nie chce jeść i może trzeba mu jakoś pomóc, szukać przyczyny to też olewka:O Jak widać stosowanie zasady "jakoś to będzie" to motto życiowe musi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G G G G F F F F F F F F F F F G G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×