Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Monia my mamy zaległe szczepienie bo mała była chora. A dzisiaj syn narzekal na ból gardła, mam nadzieje ze jej nie zarazi. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała spi w łóżeczku u nas w sypialni ale jeśli miałabym możliwość to spróbowałabym ja dać do swojego pkoju bo wydaje mi sie ze czasem to my ja budzimy, niestety nie mam takiej możliwości. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa nie ma sensu nawet komentowac wpisow takich intruzow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia moja czasami zje 210 ale to rzadko. Czesciej cos zostawi z tego 180 niz cale wypije a zostawia roznie czasami po 30 ml Kaszka na 90 ml to dla mojej duzo ja robie geste takie ze nie kapue z luzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny :) ja sie dzisiaj przekonalam, ze u nas nocne spanie na pewno nie zalezy od jedzenia maly zjadl wczoraj porcje mleka mniej i w dodatku bardzo wczesnie dostal mleko na noc bo o 18:30 a spal do 5 rano a czasem je wiecej i pozniej i wstaje o 2 takze nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia u mnie tez to id jedzenua nie zalezy bo jak zje o 22 to tez nie raz o 2-3 sie budzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia u mnie tez to id jedzenua nie zalezy bo jak zje o 22 to tez nie raz o 2-3 sie budzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Moja jeszcze śpi, więc mam chwilę na necie:p Monia te leki mała bierze na naczyniaka, pamiętasz?:) A tak z ciekawości bo pisałaś, że masz w rodzinie wcześniaczki to urodziły się i normalnie do domu czy były w inkubatorze jakoś dłużej? U mojej właściwie nie widać wcześniactwa, waży 8,5kg i myślę, że rozwija się całkiem ok:) jest baaaardzo radosnym dzieckiem, wszystko ją cieszy i bardzo często się ekscytuje, otwiera wtedy przy tym tak buźkę i macha rączkami:) Hahaha RZSowa dobra jesteś! Uśmiałam się z Twojej odpowiedzi:D A co do jedzenia to moja pije mleko 3 razy. 5:30 - mleko 150ml 9:00 - mleko 150ml 13:00 - obiadek 190g lub 220g 15:30 - deserek 125g lub 190g 17:30 - mleko 150ml 21:00 - kaszka 180ml dziewczyny wraz z końcem zimy kończycie ze śpiworkiem do spania? Jak tak to co potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sierpniowa twoja to ciagle spi, zastanowilabym sie czy z tym dzieckiem jest wszystko w porzadku bo w tym wieku dzieci juz tyle nie spia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to typ takiego spiocha skoro niemalnie sie rozwija i jest radosna? Co innego by bylo gdyby zle /wolniej sie rozwijala bo przez spanie ciagle nie nialaby kiedy sie rozwijac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam was od poczatku i jeszcze sie z takim dzieckiem nie spotkalam jak sierpniowej ktore ciagle spi i najlepsze jest to ze jak jej dziecko mialo gorszy dzien to ona najszybciej tracila cierpliwosc i najbardziej narzekala.niektore kobiety nie powinny byc matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klaudia
hej Mamuśki :) u nas od dwóch dni Milka śpi pięknie. Dwie pobudki na smoka i tyle :) A też przez ostatni miesiąc budziła się co 20 minut. też już miałam dość i płakałam. Ale myślę, że to ząbki. Przebiła się kolejna warstwa i na chwilkę będzie spokój :) Moja śpi w łóżeczku w naszym pokoju. Na początku baaaaaardzo ulewała to spała ze mną w łóżku, bo bałam się, że się zachłyśnie i czuwałam kilka miesięcy zamiast spać :P A opuściłyście już łóżeczko? Moja Milka je tak: 6 - 150ml mleczka 10 - 150ml kaszki 14- ok. 150g obiadku 18- 150ml mleczka 22- 150ml mleczka z kaszką miedzy drugim śniadaniem a obiadkiem jakiś owocek. Ale do niedawna jadła te wszystkie porcje 120ml ...od 2 tygodni je po 150ml.... a na opakowaniu jest że powinna niby 210... Ile ważą Wasze Maluchy? U nas dzisiaj piękna pogoda i idziemy na spacerek :) Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
oj Klaudia ja nie mam pojecia ile wazy moj maly bo dawno nie bylam u lekarza wiec dawno nie byl wazony, ale mysle ze nie wiecej niz 8kg moj ****ardzo podobnie jak Twoja corka,tylko dwie porcje z tego ma 180, a owocka jest tylko pol sloiczka albo w ogole sierpniowa co do spiworka to moj juz nie spi w spiworku od jakiegos czasu, przestal sie rozkopywac wiec spi pod kolderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Klaudia ja nie opuszczalam jeszcze lozeczka bo maly sam nie siada z pozycji lezacej, nie umie jeszcze, wiec nie ma takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jeszcze się nie spotkałam z dzieckiem które by tyle spało co sierpniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
U nas nocka fatalna. Maly zaczął juz o 23 swoje pomrukiwania. I co godzinę albo i nie poplakiwał. Przed 2,to mu nawet paracetamol dalam no bo jesli go Ku cos boli to powinno chyba pomoc. Spal po nim 40 minut. A po mleku tez spal raczej niespokojnie. Obudził sie o 7. Czyli co dzień budzi sie coraz wczesniej. On to w tym swoim marudzeniu bardzo czesto przekreca sie na lewy bok i bardzo ciągnie głowę do tylu. Nie wiem o co chodzi. Spalam dzis na jego i pierwszej drzemce bo te moje nocki to są 5godzinne. Sierpniowej rzeczywiście duzo śpi. Ale nie doszukiwałabym sie tu jakiejś choroby. Pamiętajmy ze dzieci są różne. Misia pytalas jak przelewalam ten wosk? Normalnie :) w lewej ręce trzymałam miseczkę z wodą i jednocześnie patyczki a prawa przelewalam przez te patyczki. Ot i tyle. I wyprzedzę tu opinie nieproszonych gości: Gdybym wiedziała ze zrobię dziecku najmniejszą krzywdę to bym tego nie robila! Klaudia ja opuscilam łóżeczko bo mój juz klęka na kolankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Dziewczyny szczepilyscie swoje maluchy na pneumokoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczepiłam na pneumokoki :) RZSowa Twoje opisy baaaardzo mi przypominają moją Emilkę co do tych nocnych problemow..miałam identycznie...i też tak się wyginała...teraz 3 nocki spi fajnie..zwalam to na ząbki....niestety trzeba przeczekac jeśli to to...a dajesz Synkowi pić w nocy? Milce to pomagało...wzieła kilka łyczków i spała dalej...może jest spragniony? Jaką macie temp. w pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
a ja gościu zastanowiłabym się czy z głową masz coś nie tak skoro "ciągle śpi" to spanie ok. 15h na dobę. Z tego co wiem to w wieku 8 miesięcy dziecko powinno spać 2-4 godziny w dzień i 8-12 godzin w nocy, wiec jakoś nie widzę u mojej, że odbiega od normy, no ale są takie babska, które mają wiecznie wyjącego dzieciaka to się muszą wyżyć na innych. Współczuję...Twojemu dziecku. Zapewne jesteś jedną z tych mamusiek, która jest tak nieszczęśliwa w życiu, że musi sobie ulżyć na forum, oczywiście jako anonim:D Mąż pije, bije, zdradza, że się tu wyżywasz? Jeśli nie to na pewno zacznie mając taką chamską babę w domu:D A pisząc o mnie, że niektóre kobiety nie powinny być matkami uważaj żeby Cię nie pokarało i żeby los nie sprawił, że za taką pisaninę przestaniesz nagle być matką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sierpniowa mama zobacz jak Ty sie zachwoujesz jaki jest Twoj poziom pisania, od razu mnie wyzywasz a ja tylko napisalam swoja opinie ze jakby moje dziecko tyle spalo to bym sie martwila ciagle na tym forum przechwalasz sie jakie masz super dziecko i jakiego masz super meza i jaka to ty jestes wolna, a o innych myslisz ze maja meza ktory bije i pije. w jakim ty swiecie zyjesz?partnerski zwiazek to teraz norma a nie luksus ktory posiadasz uwierz ze jak ktos tutuaj ma inne zdanie to nie znaczy ze jest nieszczesliwy co za ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sierpniowej mamy to chyba nikt tutaj nie lubi bo wydaje sie byc bardzo zarozumiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
pisanie "zastanowiłabym się czy z tym dzieckiem jest wszystko ok" nie jest formą martwienia się czy pokazania troski tylko próbą dowalenia, więc nie odwracaj kota ogonem. Pisanie do kogoś "niektóre kobiety nie powinny być matkami" uważasz za jakie? miłe? fajne? chwiałabyś żeby ktoś Ci coś takiego napisał albo powiedział? Jaki niby Ty prezentujesz poziom pisząc coś takiego? Tutaj panuje jedna zasada - jak ktoś pisze, że u niego ok to goście zaraz wyskakują i obrażają, a jak niektóre mamusie piszą, że dzieci mało śpią, marudzą itp. to goście siedzą cicho i zapewne zacierają ręce, że nie tylko u nich tak źle. A Twoja logika jest...szkoda gadać - piszesz, że chwalę się mężem, a za chwilę, że partnerski związek to norma, chyba jednak dla ciebie nie norma skoro uważasz, że wychwalam męża pisząc o normalnych sprawach:/ No cóż, skoro nikt mnie tu nie lubi to nie pozostaje mi nic innego jak stąd iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Klaudia no właśnie chyba musze spróbować dawac wode. Nawet myślałam by mu to mleko nocne na wode zamienic. Tylko ze mój nie lubi wody. Pociągnie kilka razy i juz nie chce. Ale moze to mu wystarczy. Jesli to zęby to dobrze. To znaczy ze kiedyś to minie. Wychodzą mu 4 naraz. Ale zastanawiam się dlaczego nie palacze przez pierwsze godziny po kolacji i jest spokojny po mleku nocnym? Choc dzis bylo mniej spokojniej po tym nocnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sierpniowa mama to dobrze że twoje dziecko jest bezproblemowe i nie zazdroszcze bo ja mam juz troszke wieksze dzieci i ten etap mam za soba. kazda negatywna opinie od razu traktujesz jak krytyke. mnie poprostu oburza twoja postawa bo masz super grzeczne dziecko a wystraczy ze zamarudzilo to ty od razu je tu wyzywalas i tracilas cierpliwosc. to co bys zrobila gdyby trafilo ci sie takie dziecko jak innym matkom?dlatego napisalam ze uwazam ze srednio sie do tej roli nadajesz bo pamietam co tu wypisywalas jak twoje dziecko mialo gorszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny....proponuję nie kłócić się...nie oceniać...nie obrażać innych...ignorować niektóre posty... po co sobie nerwy szargać :) Kobietki...jak u Was z powrotem do wagi sprzed ciąży? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mezem sie ciagle chwalisz piszac przy tym ze innych mezowie to bija i pija. slepa jestes jak tobie sie wydaje ze dookola jest patologia a ty masz w domu bohatera, chyba że żyjesz w takim srodowisku i na tle tej patologi twoj maz odstaje obrazasz ciagle innych i sie wywyzszasz wiec tak jak napisalas lepiej stad idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bhgfgvbnbhgv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsxcerfgbngfrewdfghjkjhgfdsdfghjmknbvcdfghj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×