Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bhujghjghhghhgvvcgnhuffyjbgunggukbgukghjnhhjbbfguhjjhjjjhgghbhgyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny ile razy dziennie dajecie dziecku mleko? bo ja chcialabym zejsc do 3 razy, do tego dawalabym raz kasze, obiad i owoc na deser zastanawiam sie tylko czy 3 razy dziennie mleko dla 7 miesiecznego dziecka to nie bedzie za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
u nas dzis bylo cieplutko wiec zaliczylam z malym dwugodzinny spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
sierpniowa a na co choruje Twoja mala, ze ciagle jest na lekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Przelałam wosk przez patyczki z miotły nad glowa śpiącego Tymka. Nie uwiezycie co wyszlo: Mały diabeł siedzący na gałęzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Sierpniowa witamy ponownie. Cieszę się ze u was wszystko ok. Monia ja daje trzy razy mleko w dzień i raz 120 w nocy. Sierpniowej mala jest wcześniakiem i mysle ze z tego względu ma jakies leki. Ale moze się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
mam w rodzinie wczesniakow mlodszych od mojego synka. jeden chlopczyk z 32 tyg a drugi z 34 i zadnych lekow na stale nie biora, stad moje pytanie RZSowa ja tez tak daje, raz w nocy i 3 razy w dzien to lacznie 4 razy na opakowaniu mleka pisze ze w tym wieku trzy porjce po 210ml ja daje 180 albo 150 a inne dziewczyny?ile porcji mleka dajecie i po ile ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa ale w tych 4 razach jest kasza? czy 4 razy mleko, kasza, obiadek i jeszcze deser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzsowa daj fotkę tego wosku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja daje tak Po8ej Śniadanie mleko 180+ 2lyzki kaszki Kolo 11stej II śniadanie owoce 13.30 obiad mleko 180 + kaszka 2 lyzki 16.30 II obiad sloiczek Przed 19 kaszka na 90ml mleka Po 20 jak nie jadł kaszki lub przed 21 jak jadł 180 mleka z kaszką. I kolo 4 w nocy mleko 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
u nas jest tak: 4 w nocy - 180ml mleka 7-8 rano - 150ml mleka 11 - kasza 150ml 14 - obiad 17 - 150ml mleka 19-20 - 180ml mleka nie mam kiedy dac mu tego owoca. dodawalam go do kaszki ale to bylo jednak za duzo dla malego dzisiaj sprobowalam zamiast mleka o 17 dac owoc ale na dobre to nie wyszlo, bo 18:30 juz byl placz i musial zejsc mleko. pewnie wczesniej wstanie w nocy przez to bo za jakos godzine pojdzie spac to juz nie dostanie kolejnego mleka chyba jednak zostane przy 4 porcjach, widocznie jeszcze potrzebuje tylko kiedy ten owoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Wrzucę tego diabla ale jutro bo mój Tel robi bardzo kiepskie zdjęcia z bliska. Ogólnie wosk jest z brązowej świeczki i ten diabeł wygląd jak ...kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia o 10 daj owoce a o 13 obiad, o 16 kaszke i o 19-20 mleko. Lub zmniejsz ta kaszke z rana do 90 ml i dodaj owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelej sobie wosk nad pipa glupia matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Ja daje 3 razy mleko w dzień. No chyba, że po obiadku jest głodna to poprawiamy mlekiem. No i jak chce to w nocy tez. Monia a te godziny karmienia u Was przesuwają się. Bo ja nie daje rady tak równo co 3 godziny bo czasami po godzinie od jedzenia idzie spać i śpi np. 3 godziny i juz w łeb biorą ustalenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa może nie dodawaj kaszki do mleka, może mu po prostu za ciezko na żołądku? Ja tak z synem miałam ze jak jadł kaszkę na kolacje to nocki tragiczne były pozniej podawałam mleko i było ok. A jak już był większy to robiłam mu po prostu kanapkę. U nas rownież bez ząbków. I tez sie budzi w nocy. Musieliśmy całkowicie zrezygnować z owoców bo jak tylko jej próbowałam dać to po 2 łyżeczkach nawet nie chciała otworzyć buźki i nawet piersi nie chciała. W środę idziemy na szczepienie to zapytam lekarza. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Kłębuszek czasem faktycznie jest tak jak napisalas, ze maly akurat spi i przesunie się o pol godziny albo maxymalnie o godzine, a tak to raczej stale Nika na co teraz szczepisz? my narazie mamy spokoj ze szczepieniami na dluzszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja jyz po 6 zaczelam dawac 3 razy ale czasami dawalam 4. Nasze trajtuje sie juz jak 8 miesieczne i w schemacie jednym byly dwa mleka plus jedna kaszka mleczna Ja teraz daje trzy mpeka Rano przed lub pi obiadku i wieczorrm. Dzis niestety moja je tyle co jic. .sierpniowa ja cie pamietam! Fajnie ze twoja super sie rizwija nadak spi tak duzo i jie marudzi przy zabkowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestdm pod wrazeniem ile tymek je! Rzosowa on ci zje cala porce tej kaszki na 90 ml mm i o 21 zje cale 180? Moze on soe budzi bo za duzo je na noc? Nawet czlowiek jak sie przeje to zle spi. A moze przezbtdhi diabla? Jak ten wosk przelewalas? Z kim to robilas? Sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Nika ja właśnie mu kiedys zaczelam dodawac ta kaszke bo te nocki takie juz byly ze myślałam ze może z głodu tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Nie nad pipą sobie nie przelewałam ale moze by tak zrobić. Byleby mi nie wyszedł taki h.. jak ty gościu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a ile je tego mleka? u mnie na opakowaniu jest napisane 3 razy po 210ml, ale w zwiazku z tym, ze moj tak ulewa to ja mu daje 180 w nocy i na noc, a w ciagu dnia po 150 zobaczymy o ktorej on dzisiaj wstanie po tym jak zjadl jedna porcje mleka mniej na dniach zwieksze mu obiadki bo je te najmniejsze porcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia co do kaszki to zalezy. Poracja na 90 mleka nie jest duża. Kaszke o tej porze daje jesli maly jadl obiad ze sloiczka wczesiej niz o 17 i wiem ze mleko wieczorne dostanie późno bo np spal duzo w dzień. Jednym słowem jesli przerwa od obiadu a kolacji jest dłuższa niz 3 godziny. Oczywiście nie zawsze tak jest co znaczy ze nie zawsze dostaje kaszke. I jesli juz robię to jest ona rzadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Haha dobre to było RZSowa, ale mu pojechałas temu naszemu nie proszonemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaa rzsowa dobrze odpowiedzialas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Ale wasze maluchy jedzą duże ilości tego mleka, mój w dzień to 120ml góra zje no i jak dobry dzień to na noc zje 150 z kaszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mały nie chce mi jeść obiadków. Najpierw myślałam że mu nie smakuje, potem że może za wcześnie i nie był głodny ale teraz to już sama nie wiem co jej nie tak. Nic nowego już dawno nie dostał a to co jeszcze niedawno zjadał chętnie to teraz odwraca głowę albo zaciska usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×