Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziora55

Zdrada faceta

Polecane posty

Witam. Temat kieruje tylko do Pan ktore zostaly zdradzone i czy mozna wybaczyc cos tak okropnego i jak sobie z tym poradzic,otóż moja sytuacja wyglada następująco jestem z facetem od 2 lat ja mam 25 on 24 lata . Jakis miesiac temu moj facet uzyczyl mi konta na allegro podał haslo itp i nie wiem czemu to zrobilam ale wpisalam na fb to haslo i ku mojemu zdziwieniu bylo to samo,wiem ze to nie było zbyt lojalne z mojej strony ze sie tam włamałam ale to co odkryłam zupełnie scielo mnie z nóg. Odkryłam dziewczyne z która pisał i z ktora sie umawial na spotkania lecz ona przewaznie odmawiala ale pisala do niego wiadomosci typu ,,chce zebys mnie przeleciał,, mam na cb ochote,,i ze nikt sie o tym nie dowie, jego wiadomosci tez nie były lepsze sledzilam te wiadomosci około tygodnia i płakałam przewaznie pisał z nia kiedy był pod wpływem alkoholu ale nie zawsze (dodam ze nie mieszkamy razem dzieli nas kilka kilometrów) ,sledzilam te rozmowy i nie mogłam uwierzyc ze facet któremu ufałam i który co dzien mi powtarza ze mnie kocha potrafi mi zrobic cos takiego,w koncu nie wytrzymalam i napisalam do niej,oczywiscie mi odpisala i twierdzila ze to on ją nęka wiadomosciami i zebym go sobie ogarneła (dodam ze ona tez ma faceta lecz za granica i postraszylam ja ze on tez sie o wszytkim dowie powiedziala ze zablokuje mojego faceta na fb i ze nie chce miec z nim zadnego kontaktu tylko zeby jej facet sie o niczym nie dowiedzial) odrazu zadzwonilam wiec do mojego chlopaka ze wszytsko wiem ze pisalam z nia i ze ona ma juz dosc jego nachalnosci nie wiem jak to sie stalo ale on zaczął mnie przepraszac i z rozmowy wyszło ze mnie zdradził z nią o czym nie wiedzialam poniewaz z wiadomosci wygladalo na to ze sie umawiali na spotkania ale musialo to sie zdarzyc wczesniej zanim odkrylam ich rozmowy które zawsze kasował przed naszymi spotkaniami.. Zostawiłam go powiedzialam zeby wypi.....ał z mojego życia.. Mineło pare dni nie potrafie sobie z tym poradzic tesknie za nim mimo potwornosci jaka mnie uraczył,czuje złosc nienawisc do niego ale i tak tesknie. Od niego dostaje dziennie setki smsów ze mnie kocha zebym mu dala szanse ze sobie cos zrobi ze nie potrafi beze mnie zyc,ze czuje sie jak g****o i sobie tego nie wybaczy ze mnie tak zranil ale ze jesli mu dam szanse to zrobi wszystko zeby to naprawic i ze wszystko sie zmieni.. Nie wiem co robic czuje ze go jeszcze kocham ale boje sie wrócic, ze zrobi to znowu .. Dziewczyny poradzcie co zrobiłybyscie w moim przypadku moze któras juz była w podobnej sytuacji,czy warto dac druga szanse? z góry przepraszam za literówki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z męskiego punktu widzenia powiem ci tak... jeśli facet ma kobietę na której mu zależy i którą kocha, to inne przestają istnieć, nie czuje się potrzeby szukania wrażeń na boku. I nie wierz w to jak ktoś ci tu zaraz napisze, że dla facetów to normalne zachowanie, ze tylko na jednym nam zależy, bo to brednie... mówią tak ci co sami nie znają takich pojęć jak wierność, lojalność, miłość. Ale... przyczyną takiego zachowania może być też związek na odległość, spędzacie razem zbyt mało czasu, łączy was słaba więź emocjonalna, a to sprzyja skokom w bok, bo kiedy się nie ma tego czego się potrzebuje obok, to szuka się tego gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś zdradził raz, to zawsze będzie zdradzał, bo taki ma charakter po prostu i nie upilnujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co zrobic w tej sytuacji i czy on rzeczywiscie sie zmieni jak do ciebie wróci, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna, jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie o to chodzi ze spedzalismy nad wyraz wiele czasu srednio 3-4 razy na tydzien czasami nawet i co dzien i to nie jest tak ze ja mu sie narzucam w wiekszosci przypadkach to on zabiega o spotkania,czasem sama wyskoczyłam zeby spontanicznie gdzies sie wybrac. Wygladało ze wszystko jest ok,tłumaczył sie ze to wina alkoholu ale z tego co widzialam to nie zawsze pisał pod wpływem :/ Ale skoro cos było nie tak i tak mu zle ze mna to po co dalej mnie dreczy o powrót,niech leci do tamtej jak mu tak zle ze mna było.. Nie wiem z kad sie to wzielo nigdy go nie ograniczałam wydaje sie ze kogos znasz a z dnia na dzien okazuje sie obcym człowiekiem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćokularnicamala
Nie badz kolejna idiotka, ktora wybaczy i wroci do biednego misia... On zawsze bedzie Cie robil w bambuko, zawsze tez bedziw blagal i przepraszal i to bedzie niekonczaca sie opowiesc! Nie macie kredytu, dzieci i slubu. Poza uczuciem nic Was nie laczy. Wykorzystaj to na swoja korzysc, kopnij du#ka miedzy nogi i wiej jak najdalej bo gdzies tam czeka na Ciebie prawdziwy facet a nie zafascynowamy swoim fiu#em cienki dudek, ktory wystawi Cie przy pierwszej okazji. Nie rob sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol nie jest żadnym usprawiedliwieniem, alkohol co najwyżej potrafi ukazać czyjąś prawdziwą twarz. Jeśli ktoś nie potrafi się kontrolować podczas spożywania alkoholu, to wniosek jest jeden... nie powinien pić! Błaga cię o powrót, bo ciebie miał na stałe, a kolejna chętna do bzykania może długo się nie trafić. Nie bądź naiwna i nie wierz w żadne wytłumaczenia, skoro ty potrafisz nie zdradzać, to inne osoby również to potrafią o ile chcą oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywiązałam sie do niego i tak cieżko mi podjac jaka kolwiek decyzje ale macie racje,skoro ja potrafilam byc wierna a on to tak łatwo przekreslił,niech sobie znajdzie kogos kto bd na jego poziomie,skoro myslał tylko o swojej d***e i o swoim f..cie. Wiem ze bede teraz cierpiec przez niego ale nie dam sie drugi raz oszukac chyba by mi serca brakło.. :( przykre to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłaś na typa który zawsze wykorzysta okazję do zaliczenia innej, może jest jeszcze za młody na związki, a może taki typ człowieka. W jednym i drugim przypadku on nie jest dla ciebie, bo ty masz inne oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dzisiaj dowiedziałam, że facet mojej koleżanki ja zdradzał. Działał na dwa fronty i co najlepsze to ta druga myślała, że ma kogoś bo zaczęła coś podejrzewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam meza, ktory jest bardzo lojanly, wiem jak mocno mnie kocha i naawet przelotnie nie patrzy na inne kobiety, wiec zgadzam sie z panem ze faceci tacy nie sa. czasami nawet jak rozmawiamy z mezem o tym jaki aktor/aktorka nam sie podobaja, nie potrafi wybrac. jezeli mezczyzna cie kocha z doswiadczwnia wiem ze che ciebie, tylko ciebie, bez makijarzu, bez falbanek, bez dziwow, poprostu naturalna ciebie. i uwierz mi, znajdziesz kogos takiego, najpierw jednak bedziesz musiala przebolec tego kretyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie tylko czy skontaktowac sie z tej pusz...skiej chłopakiem i powiedziec mu o jej zdradzie tym bardziej ze nieswiadomy siedzi za granica. Porobiłam screeny rozmow zeby miec dowody jak patrze na te wiadomosci to mam odruch wymiotny same wiadomosci typu ,,mam ochote zebys tylko mnie przelecial..ale nie dzisiaj,, i sama zachecała go do tego zarzekala sie ze nikt sie nie dowie,zeby sie nie bal.. a teraz odsuneła sie w kąt i twierdzi ze nie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie patrzec to nie tylko ja zostałam zdradzona ale i jej chłopak z za granicy z ta róznica ze ja wiem a On nie :( nie wiem co gorsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poinformowała tego jej faceta, bo osoba nieświadoma zdrady ma prawo o tym wiedzieć, a poza tym byłaby to nauczka na przyszłość dla puszczalskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
Profesjonalna pomoc dla kobiet Zakres: 1. Pomoc przy rozwodach 2. Weryfikacja wierności 3. Wsparcie psychiczne 4. Pomoc w przypadkach mobingu 5. Analiza potencjału 6. Rozwój osobisty 7. wizaż i stylizacja Jesteśmy grupą kobiet z doświadczeniem, posiadamy własnego detektywa oraz rozległą wiedzę w rożnych dziedzinach (każda ma swoją specjalizacje).Współpraca z nami to gwarancja sukcesu. kobiety_dla_kobiet@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez gym poinformowala tego jej faceta. Wyslij my screeny ich pikantnych rozmow. On ma prawo wiedziec z kim sie zwiazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i wstyd mi za takich ludzi. Szkoda bo teraz narobisz Sobie przekonania że wszyscy faceci tacy są. Ja nie wybaczył bym zdrady nigdy! Jak Facet kocha to nie zdradzi i nie będzie szukał przygód. Nie wiem jak można być taką gnidą i mówić drugiej osobie "Kocham Cię" i robić takie rzeczy za plecami. Moim zdaniem na to powinien być paragraf i prace w kamieniołomie za zniszczenie psychiki drugiej osobie. Nie dawaj mu szansy dla mnie to śmieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pana 14:48 Oby wiecej takich mezczyzn. Szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze mój były okazał sie strasznym dupkiem,nie znaczy ze odrazu wrzuce wszystkich facetów do jednego wora,taki mi sie trafił i to moja wina bo gdzie ja miałam oczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem autorko, ze to cholernie boli i ciezki czas przed Toba, morze lez bo nie przestaje sie kochac z dnia na dzien, ale jak z nim zostaniesz mozesz sie spodziewac , ze predzej czy pozniej zrobi to samo. Z reszta dalabys rade po jego zdradzie z nim dalej byc? Brzydzilabym sie dotknac do faceta, ktory bedac ze mna calowalby inna czy sie z nia bzykal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy kobiety to tylko facetow winnymi w tym widzicie a ja facet!!!! widze wina po waszej ccippy stronie... STARE PRZYSLOWIE MOWI i starzy ludzie tez:::::: JAK SUKA NIE DA TO I PIES NIE WEZMIE. Dwa glopie slowa facet powie krotko sie usmiecnie i juz albo nogi sie rozsuwaja i majtki opadaja albo na poczatek k****a do buzi wklasa i sie cieszy i usmiecha jak sperme polyka, A jak jeszcze facet 100zl na nos jej polozy to glownej ulicy wszyskim c****e pokaze to jest kobieta XXI wieku. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też zdradził facet (mieszkaliśmy razem, planowaliśmy ślub) przepraszał, przysięgał - ale tylko do momentu kiedy poinformowałam o zdradzie faceta dziewczyny z którą mnie zdradzał! - jak się dowiedział że tamten już wie to natychmiast przestał mnie kochać,wyzwał od najgorszych i wyrzucił z domu! bo przecież to ja miałam "wybaczyć", zamknąć mordę, nikomu nic nie mówić i sama się z tym barować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie autorko! wystarczy że poinformujesz chłopa tamtej o ich zdradzie a zobaczysz jak będzie ten twój kochał! dostaniesz takiego kopa od niego że się zatrzymasz dwie ulice dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 17,33 a czy mezowi kuuutassa ubylo?? jak by mu ciipyy nie uchylila to facet poszedl by do ciebie i ciebie wyrruuchhal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę zrozumieć kiedy ktoś ma wyrzuty sumienia i przyznaje się do zdrady. Wtedy można wybaczyć. Ale Twój facet się nie przyznał ani sam tego nie skończył. "Żałuje" tylko dlatego, że go przyłapałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż pisał swojej znajomej na fb rózne wiadomości były również smsy do niej i od niej, typu, mam ochotę pocałować cię z jęzorem, dam ci klapsy, dopadnę cię... wszyscy są tacy sami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z jezorem :D ona mu tak napisała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×