Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziora55

Zdrada faceta

Polecane posty

Gość gość
Ja kiedyś kiedyś chciałam wybaczyć zdradę...ale moja duma mi na to nie pozwoliła... byliśmy ze sobą kilka lat... ba On się później z nią szybko ożenił...a po trzech latach...znowu się do mnie odezwał...akurat byłam sama i przez krótki moment byłam jego kochanką i nawet razem zamieszkaliśmy... ale po pół roku powiozłam go... wrócił do żony...na zgodę zrobili sobie dziecko... a po jakichś kolejnych trzech latach rozwiódł się z nią... jeszcze probawał się ze mną kontaktować ale już byłam nieugięta... teraz ma kolejną żonę i kolejne dziecko...i po 15 latach dalej twierdzi że byłam miłością jego życia... czasami rozmawiamy przez telefon i niestety szczęśliwy nie jest... a ja nie żałuję że z nim nie zostałam. Mam taki charakter że ciągle gdzieś wypominałam mu tą zdradę. Nawet jak on się starał....mnie to za bardzo gryzło... tak naprawdę nie potrafiłam mu na nowo zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pani 17:50 , własnie sam mi pisał ze sie zemsci na swojej kochance bo był wsciekły ze powiedziala mi prawde jak było i po czesci chciala swoja d**e uratowac zeby jej fagas zza granicy sie tylko nie dowiedzial i na mojego wszystko zrzucila ze to on ja nekał spotkaniami itp. a moj chce sie zemscic i o wszystkim poinformowac jej faceta. Tak czy inaczej odpuszczam nie dam mu szansy,nie mogła bym z nim dalej zyc,zaczynam wszystko od nowa a oni niech sobie robia co chcą,nie chce ich znac jedno warte drugiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nawiasem to jestem bardziej wściekła na ta laske niz na mojego byłego nie dam mu szansy juz go nie ma w moim zyciu, ale nie rozumie z kąd sie biora takie d******* ma faceta nie dość ze rozwalila mój zwiazek to jeszcze swój a teraz siedzi cicho zeby jej fagas sie tylko nie dowiedzial bo tak bardzo jej na nim zalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowaniuniaa
Śmiać mi się chce jak czytam jak Panie się wypowiadają, że facet nie ogląda się za innymi kobietami. Każdy facet nie wiadomo jak kochany będzie się oglądać za innymi. Może nie przy was kochane kobietki. :) Są wzrokowcami po prostu. :) a Ty autorko sama sobie odpowiedz czy chcesz wrócić do kogoś kto już zawsze będzie taki? Tu akurat się zgadzam, że jak raz zrobi to już zawsze tak będzie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@madziora55 Powinnaś powiedzieć o Tym jej Facetowi. Uratujesz nieświadomą duszyczkę z kleszy zakłamanej suki. Może okaże się fajnym Facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 8:08 nigdy nie rozmawiałam z tamtą dziewczyną co się z nim spotykała... nie wiem co i ile o mnie wiedziała... dla mnie wina była tylko i wyłącznie jego...to on był moim facetem... czy bym powiedziała tej drugiej stronie? Nie, bo ich związek to nie moja sprawa. Jak chcą niech się zdradzają... i nie wybielaj swojego faceta...bo w Waszym związku to tylko i wyłącznie jego wina (ewentualnie ciutkę Twojej..? ) napewno nie tamtej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×