Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu kobiety które mają z mężem otwarty związek

Polecane posty

Gość gość

My mamy staż 7 lat, jestesmy oboje przed 30, mamy 2 letniego syna i 5 letnią córkę. Mamy otwarte małżeństwo, mąż może sypiac z innymi kobietami, ja z innymi mężczyznami. Ważne że jestesmy sobie bliscy. Ja jestem b. zadowolona z takiego układu. Może któraś popisze ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli k-u-r-e-stwo za przyzwoleniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje wam i to bardzo, bo widac nie wiecie co to prawdziwa milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest malzenstwo tylko plugawe zycie. biedne dzieci w jakim duchu beda wzrastac. matka ku.... ojciec k*****.szon nie no teraz to mi system rozwalilas.... co jak co ale malzenstwo to nie polega na tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie jest prowokacja to twierdze że ...nie wiem.no szok! Nie lepiej Wam rozwód wziąć ? Wstyd po prostu wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wy bedziecie mi mówiły na czym polega małżeństwo - dla każdej z nas, dla kżdego z nas polega na czym innym. Zresztą żyjemy w XXI wieku, przestarzałe deginicje czas umieścićw koszu na śmieci albo je zmienic. Mamy rodzinę. To najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio 42
Biedne dzieci. Co za patologia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba autorko nie myslisz ze maz cie KOCHA????? Jestes jego sprzataczka i kucharka,ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pomyśleć że normalni ludzie nie mogą mieć dzieci a tu takie k******o się rozmnaża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrzydliwość
A co powiesz jak któreś z was załapie syfa????? Moim zdaniem to k******o na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czasami ją w********i, jak dobrze ugotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocha mnie, bo kochanie to nie sam SEX! To właśnie bycie ze soba, wspólne obowiązki i wspólne radowanie się życiem codziennym. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego syfa jak się bzykają pewnie w gumkach? Pochwalam, trzeba sobie umilać życie, a nie trzymać na smyczy i być nieszczęśliwym w imię nie wiadomo czego. Dość z katolicyzmem i przestarzałymi schematami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka pamietasz
Czy zdradzacie sie w domu czy poza domem ? Wiesz kiedy on ma randke i dyma inna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz jego kochanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem po 30
Jestem facetem po 30 i powiem ci, ze to jest chore. Gdy facet kocha jest wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli ktoś kocha to nie myśli o innych. Stworzyliście układ. Dobrze wykonujecie swoje obowiązki domowe, ale na tym koniec. Wasze małżeństwo jest chore i niebezpieczne dla waszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kto lubi. Ja czegoś takiego nie akceptuje ale poznałam kiedyś faceta, który preferowal takie otwarte związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwarte związki =otwarte nogi Nic ponadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście bardzo ograniczeni, przecież poligamia istnieje w większości krajów, można mieć po kilka żon. Za przyzwoleniem to nie jest zdrada, to tylko i wyłącznie w waszych umysłach. usmiech.gif Niebezpieczeństwo da dzieci, bo rodzice uprawiają seks z kim chcą nie ograniczając się? smiech.gif To zdrowe warunki, bo nikt nie ma ciśnienia i pretensji, nie jest wiecznie zazdrosny, nie ma kłótni zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd by miała być ta zazdrość? nie ma miłości to nie ma zazdrości. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia , szkoda mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość i seks to dwie różne sprawy, jak ty chcesz komuś wmawiać czy kocha czy nie to sorry, ale to jest właśnie patologia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja znam jego niektóre kobiety - co więcej to sa nawet ansze wspólne znajomome. Jezeli ludzie się znają to nie ma w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co nazywasz go mężem,małżeństwo to miłość,wierność,po co braliście ślub i ślubowaliście skoro teraz dajecie d"py oboje komu popadnie...nisko upadliście oboje..współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ? Nie ma takiej potrzeby. Po 12 latach nadal jest ogień miedzy nami. Nigdy nie bylo nam nudno w lozku, mamy podobne temperamenty. Szczerze to nie kreci mnie mysl o seksie z kimś innym. Maz mnie w zupelnosci zaspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ża...ło...sne... i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie seks to nie tylko ******ie, mechaniczna czynnosc. To element zwiazku , milosci. I uwazam, ze nie ma nic piekniejszego, niz seks z milosci, jako przezycie ktore nie ogranicza sie tylko do wlozenia czlonka do pochwy i zapokojenia sie. Sporo w zyciu razem przeszlismy, po tych latach seks jest spelnieniem nie tylko fizycznym, ale i najwyzszym poziomem bliskosci miedzy nami. Nie wyobrażam sobie dzielić tej naszej intymnej sfery z jakimis ludzmi. Ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam patologia od razu.. przesadziacie... Poprostu sie nie kochają i tyle. Dogadują sie w domu wychowują dzieci a poza domem każdy robi co chce. Takie samo k******o jak ci co sie zdradzają, tyle że są szczerzy.. A jak autorce się wydaje że miedzy nimi jest miłość to jest naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne...:P normalnie taki to ogień między wami :P. A jak kochanka zapyta męża z kim mu jest lepiej czy z nią czy z tobą to zgadnij ci jej odpowiada...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×