Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość
ala podobno dziewczyny zachodzą po pierwszy cyklu z clo więc szansa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
rok młodszy, a właściwie 2.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja staram się już 2 rok ,teraz zaczęłam właśnie nowy cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
mój ma 35 więc podobnie do twego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ala ja się przerażam że coraz młodsze dziewczyny mają problem z zajściem w ciąze a co mówić w naszym wieku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
to zyczę Ci powodzenia :) ja najbardziej boję się tego amh.. no nic, trzeba myslec pozytywnie. wziąć się w garść i działać.. a swoją drogą muszę podpytac lekarza o to Clo. Nie chcę też podważać jego kompetencji.. ale zapytac muszę ;) a Ty brałas kiedyś clo? Nie za szybko on mi to przepisał? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ala napisz jak ci jutro beta wyjdzie, może zaczniesz dobra passe dla nas na wiosne... trzymam za ciebie kciuki mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
my starliśmy się rok bez leków, teraz od paru miesięcy mam na drugą faze luteinę a clo miałam od tego cyklu ,ale nie brałam ,wstrzymałam się z tym lekiem na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
mam za sobą rok cały starań bez leków ,teraz zaczynamy drugi rok starań z lekami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
to dobrze ze się wstrzymałaś :) w takim razie będę zdawać Ci relację z efektow brania Clo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala trzymam kciuki za bete :-) ja staram się od grudnia w lutym zaczęłam z Clo :-) także nie ma reguły czy za szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 i jak samopoczucie, miałaś już zabieg? Ja mam tak bolesną i obfitą @ że sie chyba wykończę. Myślałam że po pracy do domu samochodem nie dojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Tak juz po zabiegu.czekam na wypis. Samopoczucie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia znam ten ból miałam tak w grudniu przez święta :-( tutaj trzeba było szykować wigilię a ja na prochach z łazienki bałam się wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kk2891 kiedy wg lekarzy możesz wrócić do ponownego starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
wlasnie moj lekarz mowi ze po 1 miesiacze . w szpitalu powiedziła ze po 3 moze 2 okresach. wszystko zalezy czy ładnie sie pogoi. mam po pierwszej miesiaczce isc na usg kontrolne. ale jak bedzie dobrze to od 2 zaczynam. 3 proba i ostatnia pewnie. bo jak znowu bedzie cos zle to sie juz pewnie nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
u mojego takie wyniki były dawnej; (A )szybki ********nearny 18 (B)wolny ********* i nielineralny 49 (C)brak ruchu postepowego 11 (D) nieruchome 22 Morfologia prawidlowa 4 patologia głowki 92 patologia wsawki 3 patologia witki 1 czy któras z was zna sie troche na tych wynikach. moj gin. mowił ze nie sa najlepsze a nie pamietam juz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Hej Dziewczyny, Właśnie wróciłam z badania krwi. Zrobiłam sobie jeszcze toksoplazmozę ;) Dziewczyny, czy u was beta tez kosztuje 42zł?? Myslałam, ze max 20zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja płace 30 za betę ale zależy to od miasta i laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala napisz jak już będzie beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kk2891 czas szybko minie i fajnie ze wracasz do starań za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
u mnie hcg w luxmedzie kosztuje 18 zł. w tym roku skoncze 35 lat , wiec tez nie ma za bardzo czasu zeby sie ociagac. tym bardziej ze nie było zarodka , bicia serca wiec jest sporo łatwiej niz poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
KK2891 a ile teraz musisz czasu czekać na miesiączke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie hcg 28zl :-) Kkk2891 podziwiam Cię :-) ja to bym chyba po 2 stratach nie zdecydowała się na kolejną próbę... Jesteś niesamowicie silna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
KKK2891 też miałam łyżeczkowanie ale parę lat temu. Okres dostałam jakos miesiąc po zabiegu. Mialam odczekac 3 miesiące i starac się znowu ale ja poronilam w 8tyg. Im wczesniej poronisz tym szybciej mozna się starać. Odczekaj sobie miesiąc żeby wszystko się unormowało i straj się ponownie :) Poronienie do 12 tyg to klinicznie nic takiego tak naprawdę, gorzej psychicznie.. ale musimy byc twarde! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
a wiecie co lekarze mowią? że dopiero po trzecim poronieniu pod rząd mozna uznac że coś jest nie tak i zacząć się badać. Moja bliska koleżanka ostatnio drugi raz pod rząd poronila w bardzo wczesnym tygodniu ciąży a lekarz na to że to jest normalne! I to lekarz renomowany, profesor.. Tak widać się zdarza.. Najtrudniej mają takie kobiety jak my, które z takim trudem się starają, potem zrobią test lub betę, cieszą się z ciązy a potem.. ech.. KKK, trzymaj się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość anita34 powiedzieli ze do 6 tyg. powinna byc. chyba poprzednio dostałam po miesiacu ale nie pamietam dokladnie. Kasiur88 tu od pacztku było nie tak. ani seruszka , tylko puste jajo, wiec naprawde jest łatwiej. po okresie pojde do gin, beda juz wyniki histopatologiczne , zrobi usg i zobaczymy. mam tez dwa jakies torbiele na janiku, i pewnie przed zastosowaniem clo tez musza zniknac. niby mowia ze po poronieniu łatwiej zajsc. do gin tez pojde ok 15 dc cyklu i zobaczymy czy bedzie owulacja. po tatej stracie jak poszłam na kontrol, to miałam owulacje. tylko to była pozna ciaza wiec wolałam odczekac te 3 cykle. ogolnie czuje sie naprawde dobrze. zadnych skutkow ubocznych po narokzie. brzuch ani troche nie boli.krwawienia brak, takie bardziej wieksze plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
jedynie co to staram sie nie dwigac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Kkk2891 ja chyba na str. 15 pisałam jakie moj ma wyniki. Dzisiaj idziemy do lekarza to potem napiszę. Jeszcze dopisuję morfologie: Prawidłowe 64% norma >50% Patologiczne 36% norma do 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×