Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość kkk2891
Violina90 beta bardzo ładnie przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka 32
Ruda ja myślę że nazwa kliniki nie ma znaczenia bo wszystkie mają te same procedury. Ważne że na Clo się leczenie nie kończy. Doświadczenie tych lekarzy na pewno ma wpływ na efekty. Powodzenia życzę Tobie, sobie i całej naszej starajacej się reszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Fajnie:) cieszymy sie razem z Toba;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Dzynam dzis pierwsza tabletka clo. zaczynam starania od nowa. któras z was testuje w najblizszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamazu
Cześć dziewczyny. Mam 39 lat. Bardzo zapragnęliśmy z mężem mieć dziecko. Mamy już 14 letnią córkę. Staramy się ze wszystkich sił od pół roku ale niestety nic z tego. Przez 5 stosowałam antykoncepcję hormonalną /plastry/. Lekarz stwierdził brak owulacji, na jajnikach pojedyncze małe pęcherzyki. Hormony wszystkie w normie. Zapisał Clo i duphston i mam zaczynam od następnego cyklu z wielką wiarą i nadzieją, że się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamazu witamy :) Mam podobnie jak Ty, wszystkie wyniki w normie, pecherzyki wokol jajnikow i brak owulacji. Po clo w drugim cyklu mi sie udalo :) Trzeba wierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamazu
Violina gratuluję!!! Super, że się tak szybko udało. To daje nadzieję... Brałaś tylko Clo czy Duphaston też? A suplementy? Pozdrawiam... ... a i jeszcze jedno, jak się czułaś po Clo? Naczytałam się, że dziewczyny źle się czują po tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 1 cylku bralam duphaston na wywolanie miesiaczki i potem clo ale nic sie nie zadzialo i potem znow duphaston na wywolanie potem zwiekszona dawka clo i fasolka jest :) Ja nie czulam zadnych skutkow ubocznych. A i zadnych suplementow nie bralam. Kamazu poczytaj nasze wczesniejsze wpisy, nie tylko mi sie udalo po clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Ja tez po clo czulam się normalnie, tylko po luteine bardzo puchłam, przy @ zawsze brzuch schodził. Ha mam dzisiaj humorki, pokłuciłam się z mężem. Mało mu nie przyłożyłam rurą od odkurzacza, akurat odkurzałam. Poryczałam się jak bóbr i powiedziałam że ma się dzisiaj do mnie słowem nie odzywać. Dostałam z nerwów takiego pawera że posprzątalam gruntownie kuchnie, łazienkę, balkon, szafę i szafkę. Poszedł do pracy a ja z bólem brzucha siedzenia i ogladam telewizor. Dałam sobie za mocno w kość. Ale musialam odreagować złość. Dziy przynajmniej nie robiło mi się rano słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Violina90 a od ktorego dc brałaś clo? ja miałam plamienia delikatne po clo i bole glowy. Ja biore teraz duphaston czekam na @ i zaczynam w tym cyklu clo od 3dc mam nadzieję ze w tym cyklu bedzie owu i uda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Qaz ja brałam najpierw 5-9 dzień, potem 3-7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
a jaka dawke miałaś? ja w pierwszym cyklu bralam od5 do9dc i nie bylo owulacji teraz mam zaczac brac od 3 dc a jak nie pomoże to mamy zwiekszyc dawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 1 cylku mialam po 1 tabletce a w drugim 1,5 tabletki przez 3 dni i po jednej tabletce przed 2 dni. Aaaa przypomnij w ktorym cyklu sie udalo u Ciebie? Dobrze kojarze ze w przerwie po clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Ja jestem po 6 cyklach. Nie biorę od grudnia. A brałam w pierwszym miesiącu 1. W następnych 2x1. A w ostatnim 3x1. Wiec u mnie clo nie podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kasiur88 nam lekkie mdłości, zawroty głowy, parcie na pęcherz i trochę go chyba przeziebilam. Pobolewa brzuch. Ale da się wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
aaaa Czyli w ciążę zaszłaś po odstawieniu clo a w tym czasie przyjmowałaś jakies leki ? A miałaś problem z owulacją przed clo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pobolewania podbrzusza jak na miesiaczke, parcie na pecherz i szybko sie mecze. Dziewczyny a chodzicie jeszcze do pracy czy jestescie juz na zwolnieniu. Ja wlasnie jeszcze chodze i zastanawiam sie co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Qaz owulki raczej nie miałam. Dwa lata teraz mija starań. Od grudnia nie brałam nic. W lutym dostałam mivoran witaminy dla pco( lekarz stwierdził ze prawdopodobnie mam pco). Olej z wiesiołka 14 pierwszych dni cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Violina w poniedziałek IDE do gina. Będę chciała l4, ale czy da? Jest jeszcze możliwość iść prywatnie po l4. Teraz siedzenia ba l4 od ogólnego ze wzgledu na pęcherz przeziebiony. Nie wyobrazam sobie chodzić do pracy (sklep mięsny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violina ja od 6lat nie pracuje (nie ma takiej potrzeby żebym musiała narazie pracować) wiec zwolnienie mnie nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem nauczycielka i tez nie czuje potrzeby dalszej pracy tymbardziej ze praca w szkole bywa stresujaca. Planuje powiedziec dyrektorce o moich planach i dac jej z tydzien czasu zeby znalazla kogos na moje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Violina ty jesteś narażona na stres psychiczny. Ja na wysiłek fizyczny, 8 godzin na nogach, czasami 12! Plus sters psychiczny, nie wyobrażacie sobie dziewczyny jacy ludzie potrafią być okropnie, on jest panem a ty masz robić co on ci każe bo dzieci niemu masz pracę. Nie raz takie i inne teksty słyszałyśmy, lub czasami jeszcze gorsze. Do tego zimno non stop od lodówek(12-14stopni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Violina mój ginekolog nie jest chętny na dawanie zwolnienia. Ewentualnie pójdę prywatnie do innego. W pracy bym życia nie miała, jakby się dowiedzieli o ciąży. Dziewczyny by pomogły, ale szefostwo by mi popalić dało. Jedna koleżanką już siedzi na l4 bo wpadła. A tu druga będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolnienie to nasze prawo i nic nikomu do tego. Niczym sie nie przejmuj tylko zwolnienie i odpoczywaj w domu. Wytlumacz lekarzowi ze masz fizyczna prace i moze nie bedzie robil problemu :) Moja dyrektorka tez na pewno nie bedzie zadowolona ze ide na zwolnienie 2 miesiace przed zakonczeniem roku ale sie jakos nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
aaa a takie witaminki mozna kupic bez recepty ? tez mam pcos i brak owylacji . musze poczytac o tych witaminkach . Nie wiem czy to prawda ale czytałam właśnie gdzies po odstawieniu clo czesto wraca owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Te witaminki są bez recepty. To takie saszetki do rozpuszczania. Poczytaj na google jest kilka różnych każde mniej więcej ten sam skład. Trochę drogie około 50 zł ja dostałam za darmo jak byłam prywatnie u giną od niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Miovarian dokładnie te moje się nazywają właśnie sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×