Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość Sylwia
Dziewczyny żadna z Was nie miała robionej histeroskopii? Nic nie jesteście mi w stanie o tym zabiegu powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko dobrze dziewczyny, lekarz powiedzial ze to prawidlowa wczesna ciaza i pogratulowal :) serduszka jeszcze nie ma ale to za wczesnie bo dopiero 5 tydzien. Za 2 tygodnie kolejna wizyta, dostalam na podstawowe badania. No i coz pozostalo mi sie cieszyc :) a zwolnienie chcial mi wypisac ale ja powiedzialam ze chce dostac za 2 tygodnie na nastepnej wizycie zeby dac troche czasu w pracy zeby mogli spokojnie znalezc kogos na moje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Violina, wspaniałe wiadomości :) Trzymaj się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Violina super. Bylas na fundusz czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Violina super ze wszystko dobrze:) Stresuje się bo jutro muszę wyjść wcześniej z pracy bo mój gin wyjeżdża i nie wiem czy szef mi pozwoli. A nie mam do kogo innego iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Ja w pierwszej ciąży chodziłam na nfz wszystko ok dopóki z przodującym łożyskiem i krwawieniem nie wylądowałam w szpitalu w 31 tc, kilka dni wcześniej byłam na usg i lekarka nic nie zauważyła. po miesiącu leżenia plackiem byłam prywatnie sprawdzić czy wszystko gra. wieczorem usg a w nocy krwawienie skurcze i odklejenie łożyska, urodziłam miesiąc wcześniej przez cc. byłam prywatnie u ordynatora i też nic nie zauważył. teraz chodzę prywatnie do gina który poleciła mi koleżanka która starała się 3 lata o dziecko. Także zobaczymy co z tego wyniknie :) jestem dobrej myśli, mąż też się stara,widać że mu zależy więc nie jestem w tym wszystkim sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
ja tez lecze sie prywatnie ale czy w ciazy bede do niego chodzic nie wiem jeszcze bo nie pracuje w moim szpitalu a wiadomo dobrze miec w szpitalu swojego lekarza . Dziewczyny jak u was jest ze sluzem po odstawieniu duphastonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
qaz, ale co masz na mysli konkretnie ze sluzem po duphastonie? Ja właśnie wróciłam od gina i te niepęknięte pęcherzyki ładnie się wchłonęły :) ale moj gin wyjeżdża prawie na dwa tygodnie więc w tym cyklu odpuszczam clo i ten zastrzyk. Mam miesiąc odpoczynku :) ale oczywiście mamy się starać :) Tak się cieszę na ten cykl naturalny, bez żadnych monitoringów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Ala pytam bo u nniw w tym cyklu drugi dzien po odstawieniu duphastonu w duzej ilosci kremowego śluzu a ostatnio chyba tak nie mialam. Moj lekarz tez wyjezdza i specjalnie kazał mi dwa dni pozniej zaczac brac dupka abym miała9-10dc jak on wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ja zawsze pod koniec cyklu mam taki sluz, po duphastonie także - to nic złego. Ale widzę wszyscy się gimnastykują jak nie zaprzepaścić cyklu przez ten długi weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka29
Poczytuje Was od jakiegoś czasu i gratuluje wszystkim dziewczyną którym się udało! Za resztę mocno trzymam kciuki! Chciałam podzielić się z Wami moją historią :) Mam już prawie 2 letniego synka, a w ciążę zaszłam po pół roku starań przy pierwszym cyklu z clo. W tamtym roku w kwietnia podjeliśmy z mężem decyzję że staramy się o kolejnego dzidziusia bo nie ma na co czekać :) niestety po 4 nieudanych cyklach z clo odpuściliśmy. Za wiele nerwów mnie to kosztowało i nie wpływało dobrze na samopoczucie. Od września nie biorę żadnych tabletek stymulujacych owulację i niestety @ przychodziła nawet po 53 dniach :/ W marcu bralam duphaston na wywolanie @ 1dc rozpoczął się 1 kwietnia a już 13 kwietnia (13dc) na wizycie moja gin stwierdziła że w prawym jajniku jest piękny 18mm pęcherzyk. Byłam w szoku bo nigdy bez tabletek nie udało mi się wychodować tak dużego pęcherzyka. Dziś mam 27dc i zrobiłam wieczorem test ciążowy. Jest druga bardzo blada kreska ale jest!!!! Jutro pojadę na betę aby potwierdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Oleńka, jak jest druga blada krecha to jesteś w ciąży!! gratulacje :) Czy cuda się zdarzają i w naturalnych cyklach też można zaciążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Oleńka gratulacje wczesniej zawsze bralam na wywołanie luteine lutagen i nie mialam takich ilosci sluzu przed@ s dupka biore drugi cykl i zdziwiła mnie taka duza ilosc sluzu ,ale jak tez tak masz to jestem spokojniejszs balam sie ze to moze jskas infekcja przyplątała sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Oleńka29 cudowna wiadomość! Gratulacje! Oby jak najszybciej wszystkie z nas mogły się cieszyć z tych dwóch kreseczek. :) Trzymam kciuki za betę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Oleńka gratuluję. Jest nas coraz więcej, mam nadzieję że wszystkim się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dziewczyny czuję się tragicznie, mdłości, odbijanie, bóle brzucha ale wysoko, wszystko mnie boli, wszystko mnie denerwuje. Każdy zapach powoduje mdłości. 7 tydzień, można było się tego spodziewać. Dzisiaj wyjezdzam na 4 dni jak ja dam radę :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka29
Bardzo Wam dziękuję, ale wstrzymuję się jeszcze z okazaniem radością do czasu potwierdzenia pozytywnego wyniku z krwii :) Gość aaaa niestety to gorsze samopoczucie może trwać aż drugiego trymestru. Ja w pierwszej ciąży od 6tc do mniej wiecej 9tc mogłam jeść tylko banany i orzechy bo po reszcie potwornie mnie mdliło. Trzeba to przecierpieć bo nagroda jest cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka gratulacje ;-) aaaa oj współczuję u mnie też w 7 zaczęło się najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Oleńka super gratulacje :) aaaa ale to znak że ciąża rozwija się prawidłowo i dzidzia rośnie. nie ma co narzekać w końcu czekałaś niecierpliwie na tą ciążę. przynajmniej ja tak podchodziłam do dolegliwości ciążowych :) Dzisiaj o 13:30 chwila prawdy czy clo coś dało. stresuję się trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dziewczyny wiem ze powinnam się cieszyć. Ale jak odrzuca cie od wszystkiego to jest to trochę trudne. "Cierp ciało jeśliś chciało".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Reania mi podczas brania clo nie udało się zajść w ciążę. Dopiero kilka miesięcy po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Renia, trzymam kciuki! daj znać :) aaaa - każda z nas chciałaby już mieć te mdłości :D Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Oleńka29 gratulacje, jak wyszedł test domowy, to z krwi tym bardziej. Reania a moj gin, jest od dzis na urlopie i monitoring odpada. ale umowiłam sie wstepnie na wtorek u innego. to bedzie 13 lub 14 dc, wiec nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Gratulacje Oleńka:) ja tez bym wolala te mdlosci niz znowu czekac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dziewczyny do zobaczenia za kilka dni. Majówka deszczowa ale nie dam się... Jadę i będę wypoczywać choćbym miała spacerować z kaloszach i kapturze. Jadę tam gdzie jest zdrosze powietrze, wiec nawet dlatego warto jechać. Miłej majówki( owocnej ) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Jest pęcherzyk 17 mm. Mam przyjechać w niedzielę na usg. Czyli na cały weekend nie jedzie. Z tego wszystkiego zapomnialam zapłacić i musiałam się cofnąć: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czuje sie kiepsko ale najwazniejsze jest teraz moje dziecko i jego zdrowie. Reszte wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka29
Wynik bety (28dc) 34,27!!! nadal nie mogę w to uwierzć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×