Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

mam 22 lata i nigdy nie mialem dziewczyny

Polecane posty

Zalamywalby mnie ten fakt gdybym nie byl perkusista :D:D. Ale tak to mi to lata, bo dzieki perkusji wiem i czuje ze 99,5% facetow moze mi naskoczyc. A moze wrzuce dla was filmik gdy nastroje bebny odppwiednio bo jestem teraz w polsce jakis czas :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh prkusista czyli pałą walisz w bębny dudy łoó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiatam. Juz dzisiaj cwicze od 9, ale muszw przerwac bo nie jestem sam :/. Kiedys jak bede mial lokum swoje w anglii to bede cwiczyl 10 godzin dziennie. Tylko wtedy nie mysle o zepsuciu ludzkim bo jestem w swoim swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w polsce mam swoja perkusje gretsch fusion, mam tez magazyn w ktorym moge cwiczyc jednak akustyka jest do dvpy. Ehhh.... :( ale cieszy mnje to ze cpdziennie moge wstawac i trenowac swoja wytrzymalosc, poce sie jak chvj, 15 minut napieerdalam i pot ze mnie splywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jiz czuje ze mi pecherze powolo wychodza od paleczek, kiedys mialem gruba skore na palcach a że 3 lata przerwy, gdzie nie gram aktywnie skora sie juz zdazyla zrobic delikqtna a gdy mialem te 16 lat to mialem niezle skore, jak skory nie przyzwyczaje to moge zapomniec o 10 godzin dziennie grani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragne przypomniec ze marze o wrednym malpiszonie, mmm :D. Gdybym tak mial w anglii swoje lokum, pomieszczenie z perkusja i Paulinke to codziennie by mi usmiech z japy nie schodzil, jakie by to bylo piekne zycie, miec malpiszonka obok soebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×