Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Badania krwi moczu bez kolejki w ciąży?

Polecane posty

Gość gość
Moja babcia też jest schorowana ale mówi, że to co innego i wiadomo że w ciąży jest człowiek baaaardzo słaby, sama pamięta jak się czuła i dla niej to zrozumiałe że kobieta w ciąży nie powinna czekać, zwłaszcza że poczekalnia to wylęgarnia chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie oczekuje ze wejdzie ciezarna i wszyscy sie rzuca zeby ja przepuszczac ale po co komentarze bo ktos przepuscil? Albo odwracanie wzroku jak komus jest slabo bo pezeciez ja jestem przed pania? Ja jesli chodzi o okres ciazy to z uprzejmoscia rowniez spotkalam sie tylko ze strony mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osz kurffa. Kladzcie sie w szpitalu ,jak po 5 min w kolejce mdlejecie... Ciekawe czy na zakupach tez mdlejesz w kazdym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te babcie takie biedne i schorowane taaa...ostatnio przepuscil mnie jakis mlodzian w kolejce na pobranie krwi ale przede mna babcia na oko z 65-70 lat odwraca sie i mowi "ja nie przepuszcze bo sie spiesze i jestem schorowana ledwo tu przyszlam" i stanela pod samiutkimi drzwiami jakby sie bala ze sie wepchne co osobiscie mnie rozsmieszylo mowie ok czulam sie dobrze. Wychodze po badaniach patrze babcia stoi z inna i obgaduja wszystko co sie rusza, zdazylam zrobic zakupy i zalatwic kilka spraw w ciagu ok 40 min patrze babcia dalej stoi. Ja jak sie zle czuje to albo odpuszczam pewne sprawy a jak nie mam wyjscia to zalatwiam i szybko do domu a nie udaje chora a potem ploteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.19 w szpitalach nie przyjmują z powodu osłabienia w ciąży. Skąd oskarżenia że gonie po sklepach? Wiesz jaka jest prawda?Taka, że ja przez pierwsze pięć miesięcy nawet chleba sama nie kupiłam. Wychodziłam jedynie do lekarza i na badania więc laluniu przestań się wnerwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co takie oburzone ze ciezarne sa przepuszczane to sfrustrowane stare panny haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stad wie ze sama by tak chciala a nie moze lub nie ma z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale takie są te babki, jak chciałam zapytać o prenalen w aptece to taka baba do mnie że jest kolejka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nawet w ciazy zdazylo sie przepuscic starsza osobe,zreszta sorry ale nikt nie jest glupi i uwazam ze czesto widac kto jak sie czuje a jak wchodzi babcia i chod lepszy od Korzeniowskiego i szybkosc blyskawicy to ona jest schorowana i jeszcze ma sile sie przepychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sama zapyta o 100 zamiennikow, pomarudzi na ceny zastanowi sie przez 15 min nic nie kupi i wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio trafilam na super apteke,jak jest duza kolejka i jest sie w ciazu to mozna zadzwonic na taki niby domofon i pani obsluzy Cie poza kolejnoscia. Nienawistne spojrzenie pozostalych ktorzy czekaja w kolejce? Bezcenne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze do apteki wszedl moj maz i rozgonil towarzystwo bo chyba by mnie zlinczowali. xxx Skoro tak źle się czujesz, to może lepiej było, aby twój mąż poszedł do apteki, a ty w tym czasie usiadłabyś na krześle lub w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przepuszczam ciężarnych. Nic sie nie stanie jak poczekają 10 minut . Tym bardziej ze teraz kobiet w ciąży jest bardzo duzo . Nikt dla przyjemności nie chodzi robić badan wiec każdy powinien poczekać w kolejce . Tak dla przykładu moj maz od 20 lat choruje na cukrzyce 1 stopnia. Idąc rano na badanie krwi (które wykonuje dość często ) tez nie czuje sie jakoś super. Zawsze czeka w kolejce tak jak reszta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:09 Coz, pytam bardziej z ciekawosci bo jak bym sie tak fatalnie czula to nie wiem jakbym miala dotrzec do przychodni gdy maz pracuje, a ja w takim stanie bym sie nie odwazyla prowadzic.. musialabym sobie chyba szofera wynajac ktory by mnie przywiozl i jeszcze na wozku zawiozl pod gabinet :D albo w sumie na wozku tez nie, bo przeciez nawet siedziec nie mozna... dobrze ze ja nie mialam takich dylematow bo jak bylam w ciazy normalnie czekalam na swoja kolej, dobrze tez ze w luxmedzie nie ma dzikich tlumow i jakos nie mdlalam przez siedzenie 5 min na krzesle. Zeby byla jasnosc-w kolejkach przepuszczam kobiety w ciazy zawsze, jak kiedys jezdzilam komunikacja to tez zawsze ustepowalam. Ale ze ktos paru minut nie moze usiedziec to sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 12.09 Tak, gdy mąż nie mógł miałam szofera. Zawsze zamawialam też wtedy taxi. I nie, czasem nie da się wysiedzieć 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak dałaś radę siedzieć w taksówce dojeżdżając do przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo to wyglada w ten sposob ze wstajesz i dostajesz info z nieba ze zaslabniesz serio. I z ta wiedza wybieram sie zawsze do przychodni zeby odwalac przedstawienie. Co za glupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Juz nie rób z siebie męczennicy. Lubie chorzy , po operacjach czekają w kolejce a ty w ciązy nie możesz usiedzieć 10 minut ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz sie zacznie ze nie wiem jak to jest itp... a wiem bo tez bylam w ciazy i na nikim nie wymuszalam pierwszenstwa, chyba ze przez te 6 lat od czasu ciazy o czyms zapomnialam :D niestety niektorzy ludzie zachowuja sie jak swiete krowy, a pozniej zdziwienie ze jest niechec do przepuszczania ciezarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa. Syraszne te wasze ciaze. Ja w ciazy zagrozonej a siedze na doopie w swojej kolejce i nie sape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz nie napisalam ze tak sie zle czulam ze na czterech weszlam do apteki tylko ze mam kolke nerkowa ktora lapie mnie co jakis czas i nie trafiaja do mnie argumenty ze ciezarna siedzi na L4 i lata po galeriach, ciagnie kase za darmo i nie wiadomo co jeszcze wiec moze stac w kolejce nawet godzin a maz poszedl zalatwic cos innego. A ze kobiety w zaawansowanej ciazy sa obslugiwane w tej aptece bez kolejki to czemu mam nie skorzystac i robic z siebie na sile bohatera? Moze wy wzorowe obywatelki nie pozwolilybyscie sobie na taka chwile slabosci ale dla mnie wazniejsze jest moje samopoczucie. A Pani wyraznie podkreslila ze 10 osob to troche duzo i dlatego tez wola poza kolejnoscia. Wiem ze 90% osob kole to w oczy i beda na sile szukac argumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore z was pewnie jakby sie zle czuly a maz pracowal to by ani razu na badanie ani do lekarza nie poszly bo nie daj boze by musial was ktos przepuscic a wy takie swiete nie moglyyscie z tym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezaroweczka23
Czy na tym forum jest choćby jedna osoba która rozumie, że stan kobiety w ciąży może zmienić się w ciągu kilku minut. A nie zapominajcie, że one nie są same, noszą dzieci których życie jest najwazniejsze. A czekanie w niektórych przychodniach nie trwa 10 minut a nawet po 2 godziny nie mówiąc o tym, ze w takich przychodniach są ludzie z różnymi chorobami zwłaszcza w taką pogodę jak teraz. Jestem w 6 miesiącu i gdy tylko gorzej sie czuje to wchodzę bez kolejki ale wpuszczam tez w kolejkę starsze Panie które powinny wejść wcześniej a nawet się o to nie proszą, miejsca tez ustępuje gdy sie lepiej czuje. Więc jak to jest, że dobro wraca a gdy ja wchodzę bez kolejki to poruszenie w całej przychodni. A to, że zobaczycie jedną kobietę ciężarną w sklepie to nie znaczy, że każda lata na zakupy bo nie ma co robic. Sama byłam ostatnio na zakupach ale wierzcie mi to nie było nic miłego,chodzenie z opuchnietymi nogami po sklepach żeby pozniej z gola du*ą nie latać bo w nic sie juz nie mieszcze. Trochę zrozumienia dla tych kobiet nie które naprawdę wiele przeszły, żeby mieć w końcu dziecko i to normalne ze wolą w ciazy na wszystko uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wysiedzialam w taxi? Rozlozylam siedzenie do pozycji półleżącej. Głupie są te wasze komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie robię męczennicy tylko mam prawo się bać o swoje dziecko i nie pozwolę czekać w kolejce kiedy czuję że jest mi słabo. W dodatku w przychodniach są różne choroby więc nie będę się narażać. Proste i logiczne. Należy mi się wejście bez kolejki i z niego korzystam i do tego zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ciezaroweczka23 dziś Czy na tym forum jest choćby jedna osoba która rozumie, że stan kobiety w ciąży może zmienić się w ciągu kilku minut." No patrz za to te inne osoby które czekają na badanie krwi sa tam dla przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te które się dobrze czują niech nawet do lekarza nie chodzą bo zabierają miejsce potrzebującym i kobietom w ciążach zagrożonych Co za niski poziom żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc z was powinna isc i sie leczyc z zawisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwala mnie pitolenie koronnego argumentu "Jak masz czas latać po galeriach to..." Ja pier... Dla was każda jedna w ciąży to siedzi na lewym L4 i lata po sklepach w poszukiwaniu nowej kiecki. Opanujcie się trochę i nie chrzańcie głupot. Ja całą ciążę byłam uwalona w domu, miałam cukrzycę, krwiaka i cuda wianki. Jak szłam do sklepu to na 5 minut po chleb do piekarni, ale dla was "się szlajałam po sklepach". Jak jechałam autobusem to do przychodni, ale dla was pewnie "na kawkę z inną lewuską od L4". Nie miałam L4, utrzymywałam się sama z oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy rozumiecie, że osoba nie w ciąży tez może się źle czuć. jeżeli ktoś jest w ciąży i czuje się fatalnie, to może poprosić o przepuszczenie. Przepuszczanie wszystkich ciężarnych, bo jakiś odsetek czuje się źle, uważam za przesadę. Kiedys miałam infekcję wirusową i czułam się tak fatalnie, że nie byłam w stanie ruszyć się z łóżka. Gdybym siedziała w przychodni, a jakaś ciężarna wepchałaby się przede mną, to chyba bym się załamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×