Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość karola0096
dzięki fif za wsparcie. ja juz dziś siedzę jak na szpilkach; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Karola koniecznie daj znac po wizycie o której masz ? Basiu co u Ciebie jak szyjka ? MM jak biegunki ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na razie dobrze, szyjka z ostatnich pomiarów ma 2cm a na USG dalej 4 jeden lekarz mówi że wszystko ok drugi że źle, ja się nie zamartwiam, nie leżę całe dnie i nic się nie dzieje:-) mój Alek strasznie bryka:-) jak mój synek do niego mówi to aż cały brzuch skaczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
To wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
To super Basiu :):) Bardzo się ciesze :) Mnie strasznie swedzi brzuch :( okkropnie ... w okolicach pępka Czy któraś tez tak ma :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Oj tak:-) skóra się naciąga i swędzi, u mnie najbardziej po bokach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Fif fajny ten wozek, gondola faktycznie spora. Ja tez juz kupilam wozek, zdecydowalam sie na Bebecar miedzy innymi wlasnie na wielkość gondoli. Z corka tez miałam tej firmy ( ale sorzedalam :-P) i byłam zadowolona. Tez kupilam używany. Dziewczyny ja mam dzis wieczorem usg to 3 z tych tzw prenatalnych, u mnie juz 29/30 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczyny, wy już wózki macie, a ja nawet nie mam pojecia za jakim patrzec. Podobają mi się z małą gondolą i mam mały samochód, ale wiem ze to niezbyt praktyczne rozwiązanie w zimie, z kombinezonem. Wczoraj widziałam pierwszy z nóżkami razem, w h&m 130 zł za sredniej grubości, czekam nadal na kolekcje jesienno-zimową i coś ciekawszego :) Udanego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Ja jeszcze się nie zaczęłam rozglądać za wózkiem i nie jestem pewna na co powinnam zwrócić uwagę, ale wstrzymam się do targów dziecięcych w październiku. Myślicie, że to nie za późno? Mały bryka w brzuchu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Mam termin na 6.11 chce juz przez wrzesien byc gotowa, z łozeczkiem, fotelikiem, wozkiem, bo nigdy nic nie wiadomo, u mnie w połowie pazdziernika to juz ciaza donoszona, wiec bede siedziec na bombie, stresowałabym sie brakiem wyprawki na tym etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Jestem po. Wszystko dobrze. Mała wazy juz 1,5 kg, termin porodu z usg 28.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
No i super! Duza Dzidzia :) Czekamy na info od Karoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Dzięki gość1003, ja tez na koniec wrzesnia zamierzam być gotowa ze wszystkim :-) a ty kiedy masz usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dopiero 1 wrzesnia, dluzy mi sie okrutnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Bella super!!! Cieszę się bardzo. Masz duże szanse na październik:-) ja w sumie mam termin na 15 listopada ale gin powiedział że koniec października chyba będzie:-) Dziewczyny nie chciałabym tylko urodzić 1 lub 2 listopada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Bella super!!! Cieszę się bardzo. Masz duże szanse na październik:-) ja w sumie mam termin na 15 listopada ale gin powiedział że koniec października chyba będzie:-) Dziewczyny nie chciałabym tylko urodzić 1 lub 2 listopada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Basiu, ja tez sie boje tego 1 i 2 listopada. Jakoś tak nie fajnie by bylo urodziny wyprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po usg. na szczęście wszystko dobrze i szpital mnie ominął. mały rośnie choć jest malutki ale najważniejsze że przyrasta. lekarz od razu powiedzial ze wielkoludem nie bedzie. waży ok 850g. przez 3 tyg podwoil swoją wagę. I narazie jest ułożony miednicowo ale mnie i tak czeka cesarka wiec nie martwie się tym bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
tu wyzej to mój wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola, który tydzień? MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Chyba wiekszość z Nas boi się, że urodzi 1 listopada :) Słuchajcie, czytałam, ze terminu podanego na poczatku ciazy, po pierwszym usg nie powinno się zmieniac, po żadnym z badań nikt nic nie wspominał, oprócz tego co sama sobie dojrzałam w tych opisach zdjęć, czy Wy macie korygowany termin porodu? Bo ja ciągle posługuję się tym wyliczonym na podstawie OM. Wczoraj miałam 200 dzień ciąży, już tak mało zostało :) Karola, super, że dzidzuś rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Ja też z om:-) ale nie wiem czy szyjka wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Czesc dziewczyny :) ja sie posluguje terminem wg usg czyli 19.11 a wg om mam 14.11 :) i z tego drugiego wychodzi ze 202 dni juz mam za soba ;) ale to szybko leci a tak niedawno dowiedziałam sie ze "zaciazylam" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Kasiu to Twój maluszek według USG urodzi się w moje urodziny:-) będzie mały skorpionek:-) pewnie większość z nas będzie mieć skorpionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Basiu u mnie w gre wchodzi cesarka takze pewnie bedzie szybciej :) jakbym mogla sobie date wybrac to chcialabym 6 tak jak ja ;) ot taki malusi prezencik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczynki, Wam tez zamula ten wątek? Co myślicie o kolejnej części??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Nie wyswietla postow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
MM jutro mam rowny 27t+0d. również posługuje się terminem według OM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×