Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapłaciłam seksem

Polecane posty

Gość gość

Szukam tu sama nie wiem czego, ale muszę się wygadać. Mam 23 lata i jestem zaręczona z 25 latkiem. W piątek wracając z uczelni niezauważyłam samochodu i doprowadziłam do wypadku. Kierowca na oko 45 lat jechał drogim i nowym mercedesem. Miał cały przód rozwalony, zderzak, maskę, światła, błotnik. Okazało się, że 2 dni wcześniej skończyło mi się ubezpieczenie OC i nie wykupiłam nowego, bo zapomniałam. W tych okolicznościach musiałabym zapłacić ze swojej kieszeni. Facet widział w jakiej jestem sytuacji. Zasugerował mi, że możemy to zalatwić inaczej. Obrzydziło mnie ta propozycja i nawet nie chciałam o tym słuchać. Powiedział, że muszę się zastanowić czy ma dzwonić po policje czy inaczej mu to wynagrodze. Im dłużej patrzyłam na ten samochód tym zaczynałam się zastanawiać czy nie zgodzić się na jego propozycje. Oszczędziłabym kilka tysięcy, albo i więcej a mnie żadna wielka krzywda się nie stanie. Zgodziłam się. Przyjechała laweta zabrała jego samochód, a my pojechaliśmy taksówką do hotelu. Tu oszczędzę wam szczegółów. Po seksie rozeszliśmy się w swoją drogę. A jak emocje opadły, zaczęłam żałować, że zdradziłam narzeczonego i że wogóle się na coś takiego zgodziłam. Nie wiem co we mnie wtedy wstąpiło, ale widząc grube pieniądze które muszę zapłacić nie byłam sobą. Do tej pory zawsze się szanowałam. Zastanawiam się czy nie przyznać się narzeczonemu, bo źle się z tym czuje. Boje się, że nie będę umiała dusić tego w sobie i to się kiedyś wyda, ale konsekwencje tego będą większe niż teraz. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako ubezpieczeniowiec powiem tyle że kilka dni nie opłacona składka oc nie zobowiązuje Cię do płacenia odszkodowania ze swojej kieszeni jeżeli nie zerwałas umowy tak że nie musiałas tego robić. Przyznanie się bardzo pogorszy twoją sytuację. Dobrze chociaż ci było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie od dziś wiadomo że kobiety to dzi/wki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatrudnij sie w burdelu dobrze ci tam pojdzie szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja ubezpieczeniowiec nie zwracaj uwagi na tych debili. staraj się o tym zapomnieć nic nie mów narzeczonemu. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa już wierzę, że facet wolał dupę zamiast parę tysięcy:P Do lekcji gówniaro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam, że laski chciały dać D. za oc w yanosik yu, ale żeby coś takiego.... xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako kobieta powiem ci, że OC to ubezpieczenie obowiązkowe i nawet jeśli spóźnisz się z przedłużeniem polisy, ciągle obowiązuje. Dałaś po prostu d**y, a nie zaoszczędzilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10 postaraj się bardziej bo twój ''żal za grzechy'' jest mało przekonujący ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako ubezpieczeniowcy powinniście wiedziec ze po wypadku składka znacznie by jej wzrosła. Po drugie to facet za kilka tysięcy to przez tydzień miał inna każdego dnia. A sytuacja wydaje mi sie zmyslona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka masakra ! laski trzeba sie szanowac, etz widzialam rozne komentarze na kontach, ze laskin sprzedaja się za tansze Oc , O CO TU CHODZI ,SWIAT STANAL NA GLOWIE ? NIE stac Cie na auto i utrzymanie jegoi to sie przezuc na TRAMWAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz się przytrafiło że miałam seks za pieniądze. Chodziło o to że ja byłam i tak napalona na chłopaka. Mój chłopak zaakceptował moją prośbę o seksie z nim wiadomo że przy jego udziale. Miał prawo jako pierwszy mnie rżnąć. Dostał dwa razy lecz drugi stosunek był gratis. Takiego odlotu nigdy nie miałam oboje po dwa razy mnie zetknęli. Coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne prowo widać że się nabrali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulejarczyk
Jeśli to się naprawdę wydarzyło, to współczuję twojemu narzeczonemu takiej laski. Chociaż to pewnie wyssane z palca, weźcie się bardziej postarajcie z tymi historyjkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie za przer*****ie dostałabyś stówkę a tu parę tysięcy hahaha nice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego chłopaka to mocno podnieca jak widzi innego wchodzącego w moją cipkę. Albo jak robi mocną minetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie mówić i tyle. Jedyne niebezpieczeństwo, że facetowi mogło się podobać i może cię próbować szukać i dalej szantażować ale wtedy będziesz się martwić jak to rozegrać (najlepiej gdy będzie się upierał zasymulować, że próbował cię zgwałcić i na ogół tacy się boją jak jakoś nagrasz) i ubezpiecz samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same sie prosicie kurfyy o szantaz albo protytucje :D:D chlopak... buahaha alfons z redtuba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie ta sama laska co chciala oddac się za oc z yu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam obcemu facetowi loda za kurtkę bo mój mąż chciał zobaczyć jak komuś innemu robię dobrze ustami. Powiedziałam, że nie za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na studiach wiele razy płaciłam dupą za zaliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drewno 4 na 10. :O Co gorsze, takie osoby jak autorka tego tematu, wyobrażają sobie że rządzą światem. :O Dla takich kobiet jak ty, nie warto nawet schylać po suchy patyk, by coś takiego dotykać. :O Takie szmaty omijam z daleka, ale na bezrybiu, nawet rak jest rybś, nie wnikając w unijne procedury, które ze ślimaka potrafi zrobić bydło i na tym zarobić./ Ja tego nie kupuję. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak czasem jest że trzeba seksem zapłacić, ja też płaciłam seksem i dobrze na tym wychodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie 99% młodych kobiet płaci seksem. To całkowicie normalne i naturalne. Nie ma w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też płaciłam d**eczką i nie tylko ja, bo kilka moich koleżanek nawet się nie kryje z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnij o tym co zrobiłaś, szanuj dupke swoją i nie przyznawaj się. nie myśl o tym w ogóle, za jakiś czas zapomniesz, ale nie rób tego więcej- ten koles myśli ze za kase można wszystko a ty go w tym utwierdziłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale kasa się liczy, a jeszcze bardzie korzystny układ wchodzi w grę, np. dobra praca i to nie ma nic wspólnego z moralnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×