Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

internet to bardzo zle narzedzie, szczegolnie facebook

Polecane posty

Zauwazylem, ze ludzie nieszczesliwi prowadza konta na facebookach udajac, ze sa szczesliwi, gdy nie sa. Co sie napisze do kogos na facebooku, to to zycie przeciez. Dzisiaj facebook decyduje o losach relacji miedzyludzkich. Jest to przykre, ja sie czuje zagubiony na tej planecie. Kazdy facebook praca pieniadze a ja w polsce mam spadek na milion i moge sobie lezec na tapczanie i sie nudzic, bo to na co kazdy zapieerdala, ja juz mam dawno w spadku ;D. I nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje sam sie utrzymuje jestem kims na facebooku a ty jestes zerem ;D. Pracuje by oplacic mieszkanie na kredyt ;D. A ja jestem janek sztuka i mieszkanie mam i nie musze na nie pracowac. Ludzie to bydlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym chciala sie tak zagubic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, nie nie chcialabys ;D. Gdzie nie jestem, czuje sie jak w psychiatryku :/. A w polsce strach gdzies wyjsc, bo tutaj nie czuje sie swojo. Ale fakt ze tera sie kapie w chacie wielkiej w lazience jestem sam i mam wyjeebane ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam konta na fb i żyje, w dóópie mam to tak od po prostu, bo to jest nastepne pokolenie "sciagjących sie szczórów" w obłędnym pędzie ku chóój wie czemu hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znasz ole sz. z Kalisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, ja tez nie mam i nie bede mial. Po prostu proces dodawania znajomych na portalu, gdzie kazdy ma wglad do moich danych 24/7 do mnie nie trafia. A wkurza mnie to, ze zeby sie z kims spotkac jedyna mozliwosc to napisac na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w kaliszu zadaje sie z raptem dwiema osobami i tylko ich znam i szanuje, reszta to bydlo ahahah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi człowiek nie umiekorzystac z wielu zdobyczy cywilizaji, madry potrafi. Kiedys ludzie uwazali,ze radio czy telefon to narzedzie szatana. Wybrzydzasz sie na internet- wiec po co w nim piszesz? F-b sluzy znajomym ( i to wielu na raz)do szybkiego kontaktowania sie ze soba, do przekazu biezacych informacji, bez potrzeby zawalania skrzynki mailowej . Jak masz głupich znajomych, to zamieszczaja glupie treści. Ale znajomych kazdy sobie sam wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam w ogole znajomych bo nie msm facebooka ;D. To co mnie odstrasza z fejsbukiem to ze ludzie traktuja to jak zycie ;D. Napisalem komus wypieerdalaj to to tak jakbym powiedzial to komus prosto w twarz i zara sie zaczyna haha. Albo usunalem kogos ze znajomych i juz to oznacza dla tej osoby koniec znajomosci. Chore spoleczenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluzy do szybkiego kontsktu. To dlsczego ludzoe wrzucaja tam zdjecia obrsczek zareczynowych, brzucha z dzieckiem, swojego auta, no pytam sie, njech mi kyos odppwie na to pytanie ;D. Ja mialbym za to same kloppty ;D. Zara ludzie ktorych mam w znajomych beda zawistnie o mnie myslec ;D. A tak to nie msm frjsbuka i dla tych ludzi nie istnieje ;D. I mnie to cieszy ;D. Jak mam cos komus pokazywac to sie z nim wole spotksc a nie foty na instagrama i fejsa i kreowacsie na wygranca zyciowego bo sie chwale swoja pozycja zawodowa kosmetyczki i 100k followersow na insta xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wspolczuje nowemu pokoleniu, ktore sie rodzi. Niedlugo mamusia i tatus zapomna o dziecku bo sa zbyt zajeci gapieniem sie w smartfon, a dokladniej gapieniem sie w facebooka bo to takie wazne co lewandowska zjadla dzisiaj na sniadanie xD. A dzieciak choruje bo nie wie co sie dzieje z tymi rodzicami! Dzieciak dozywa 6 lat dostaje smartfona i sam staje sie takim niewolnikiem!! Dzirki rodzicom swoim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×