Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

co robicie bo ja pracuje filmik

Polecane posty

Gość gość
Strasznie slaby jestes I wzbudzasz litosc tym swoim pieprzeniem. Pokraka tez cos. Dobor slow poraza. Nagrywaj te filmiki, ale one tu nikogo nie interesuja. Moze koledzy by obejrzeli? A sorry, nie masz takowych. Obiad jadles czy dzis dietka, bo robotki niet maly mitomanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracujesz otoz to, to mama kupila bebenek I sobie dziecko w nie wali. Ehhhh za robote sie wez, bo idzie tak slabo, ze zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesuj sie lepiej tym, co swojemu mezusiowi zrobisz na obiad dzis, bo niedlugo z pracy przyjedzie, pokrako :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalem ze granie na perkusji to moja praca :). Ty jestes za glupi zeby miec prace bez pomocy szefa. Nie martw sie, jeszcze jakies 30 lat pracy do emerytury ci zostalo :D. Milej pracy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za mloda na meza, a narzeczony jeszcze dzis popracuje. Oj slabo ci idzie slabiutko. Raz piszesz tak raz inaczej. No maly mitomanek. Nie martw sie o moja emeryture. Mysl o tym, zeby miec co do gara wlozyc. Naiwniak I klamczuszek ehhhh zalosne. Zero argumentow, tylko sie mezow czepiasz I pokraka potrafisz nazwac. Lichutko mala sierotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniales dodać że grasz też na flecie w klubie dla Panów hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie tam on na flecie. Brak zdolnosci manualnych, oralnych, oratorskich I muzycznych. O flecie wiec nawet nie ma mowy. Nawet nie wie o istnieniu swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie musze wkladac do gara, bo to mi cale zycie gotuja :). Np kucharze w restauracjach :). Ale dla kogos takiego jak ty czyli tepaka to za duza ekstrwagancja chodzic codziennie do restauracji haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczywiscie, jadasz w restauracjach:) gratuluje. Twoja wyobraznia nie zna granic, jednak sporo bierzesz tych pigul. Podaj nazwy, moze ktos skorzysta maly mitomanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość = Justyna Matuszczak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz sobie restaurscje w leamington spa, banbury, i warwick, w wiekszosci bywalem po kilkanascie razy miesiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczytales sie internetu gratulujemy, posiadles uniejetnosc wyszukiwania w googlach rowniez grstulujemy:) kilkanascie raxy w miesiacu to ty obiad jadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22222
ale kłamiesz :D bez google nie wiedziałbyś jak masz na imie perkusisto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uzywam google ani nic zwiazanego z ta firma np. Youtube bo google to zlo :). A wg was, nawet on nie umie grac, bo gra chaotycznie?? https://youtu.be/yNoaHNmTkS4 Wlasnie tak sie wyrabia wytrzymalosc i skore na rekach, napieerdalajac w bebny jak opetany :). I nic nie ma to wspolnego z tym co dany perkusista gra z zespolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie ci coraz gorzej. Poziom wymiany zdan z uposledzonym trzylatkiem. Gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No grasz z zespolem nie przecze ale z zespolem downa co najwyzej I w porywie wlasciwie, gratuluje ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast podpierać się pracą innych pokaż coś swojego. Twarzy nie musisz dawać, co ona nas obchodzi. Co, wymiękasz już? Pewnie. Umiesz tylko trochę grać w ramach zainteresowania, a reszta to wymysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy z kafe nawet potrafilby tak pukac w bebenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie :D pojde zaraz nagrac solo i soecjalnue dla was zrobie wyjatek i wrzuce na youtube :). Do zobaczenia za godzine, pokraki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mitomania level hard:) ogarnij sie I idz gotowac ten obiad, ziemniaki sie same nie obiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda na was czasu :D. Tak mitomania, dokladnie tak jak mowisz jestem mitomanem, to dlatego biore leki psychotropowe. A na perkusji nigdy nie gralem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wyszlo szydlo z woreczka, przegryw a nie doktorek zlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze przegryw, ale nie wiekszy od was bo to wy zasuwacie na szefa :). A ja jutro wstane sobie spokojnie, pojde na taras zapalic papierosa a wy wtedy bedziecie jechali swoim beznadziejnym autem do pracy, zatruwac srodowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze pieszo do pracy przez piekny park a ty stoisz na tarasie I zatruwasz sobie organizm, przynajmniej mozemy zyc na wysokim poziomie, skonczyly ci sie argumenty, az szkoda komentowac te wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pęd Sosny
"Doctor Evil dziś Nie uzywam google ani nic zwiazanego z ta firma np. Youtube bo google to zlo usmiech.gif . A wg was, nawet on nie umie grac, bo gra chaotycznie?? https://youtu.be/yNoaHNmTkS4" Celowo, z jakiegoś powodu, może chciałeś być zabawny - zaprzeczyłeś sobie wklejając ten link? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pęd Sosny
Brzozą tu pachnie. :classic_cool: Wiosna idzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×