Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

co robicie bo ja pracuje filmik

Polecane posty

Gość gość
Doktorek zlo to maly mitoman I w sumie liczylam na ciekawa zlosliwa dyspute a skonczylo sie slabymi tekstami I wyzywaniem od pokrak. Brawo doktorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pęd Sosny
Akurat z Czech przyjechał w 99 roku i tak sobie smrodzi do dziś, z normą euro 1. :D Ale za to jak ciśnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do polski jechalem starym golfem cabrio w wersji sportowej ale jakie siedzenia wygodne, to jakas firma robila :D. Ale do anglii juz lece samolotem. Dobra, wrzuce ten filmik na yt i dam link tylko ze mam dwie uwagi. Jak gram do kamery to sie czuje sztucznie, wiec gram tak o, na odpieprz. A druga uwaga to tutaj perkusja stoi na miekkiej wykladzinie a to ma negstywny wplyw na stopke, bo jest gorsza amortyzacja i stopa sie bardziej meczy i to nie to samo co na twardej powierzchi :D w magazynie z kolei stopa chodzi super ale akustykq straszna. Ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie produkujesz aspołeczna miernoto, ty se brzdąkaj na tym chłamie jak to jest szczyt twoich ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, ja nikogo nie obrazam to wy pierwsi zaczynacie. :) https://youtu.be/TAXkinQl4H4 Wszystko co powinno byc a nie ma zabralem do anglii :)= a blachy wymienilem na pare paleczek :D. Jak ktis ma jakis stary hihat z bronzu chetnie przyjme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ty Doctor tacy jak ty to mi obciągali pod biurkiem jak byłem w Jukeju więc wiesz co mi możesz najwyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no doktorku zdecydowanie wiecej psychotropkow ci trzeba Ps smiesznie maszerowales :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze przerwe sobie zrobic bo mam kilka pecherzy i mnie boli gdy gram paleczkami xD. Ale skora bedzie grubsza hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob sobie przerwe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I zesral sie temat doktorka Ale mu pocisneliscie dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynic wlosy ci sciemnialy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale juz zazyc sralutan doktorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sciemnialy xD. Kiedys z kumplem mielismy mi przefarbowac wlosy na jasny blond, wyszedl kolor rudy. Potem sie obcinalem i zaliczylem wpadke to se leb zgolilem i odrosly prawdziwe wlosy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dresiarz z ciebie I grasz jak ciotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes j*****m smieciem marnuje tylko tlen na tej planecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie dresy, chyba przez wrednego malpiszona sie przerzucilem na dres, bo ona lubi. A te dresy to dres hugo boss znaleziony na ulicy przez mego ziomka xD. W anglii hugo boss lezy na ulicy hahah. A to z filmiku to nie gra, to praktyka. Kiedys bede mial proby w anglii to nagram cos na calym zestawie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet pisac nie umiesz, a gra na perkusji jest prosta nawet dla debili, a co do dresow to jedyne jakie mozesz miec to te z paskiem od popuszczonej kupy, to tzw. draska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni ci zazdroszcza :) mnie sie podoba jak grasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moze sie komus podobac napierrdslanie po bebnach?? Ja tylko trenuje wytrzymalosc ;D. Ale fakt pamietam jak kiedys gralem koncert w cubbington z moim zespolem i podszedl gosciu pod scene i spytal mnie czy zagram solo xD. Cos tam niby zagralem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to narcystyczny, smutny fjut zapatrzony w siebie i nawet gdyby byl najlepszym perkusistą świata pozostałby tym kim jest bo... ........ (i tu jak bedzie mądry to sie domysli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×