Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2mln młodych polaków wyjechało i dorabia zachód

Polecane posty

Gość gość

zamiast własny kraj, coś tu koorfa nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechali nieudacznicy lenie i nieroby, czyli dwôje i tróje w szkole:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzysk dwójek i trójek
polska na nich nie potrafi zarobić i ich opodatkować a zachód potrafi to zrobić? Nie każdy chce lub może być asem w jakiejś dzidzinie, jest masa ludzi którzy chcą po 8 godzinach iśc do domu i mieć prace w doopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brednie. średnia wieku lolaków z którymi pracowałem (i pracuję) to mniej więcej 40ka. też mi młodzież! zwłaszcza baby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 62 lata i niedawno wróciłem z UK, ale w Polsce nie da się żyć. Płace jakieś śmiesznie niskie, wymagania wielkie,katolicka patologia, wracam do normalnego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałem napisać (ja 62 lata). Mój partner został w UK i wracam do niego. Mamy szansę na adopcje po ślubie. A i na child benefit się załapiemy. A nie - jakaś polczyńska katolicka patologia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy dzień w PL to dzień bezpowrotnie stracony. Stąd ucieka kto żyw i tak tu jest od Mieszka I. W tym pseudo-kraiku z obrzeża nabrzeża nigdy nie było normalnego życia. I nigdy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk
Dnia 8.03.2017 o 23:07, Gość gość napisał:

Każdy dzień w PL to dzień bezpowrotnie stracony. Stąd ucieka kto żyw i tak tu jest od Mieszka I. W tym pseudo-kraiku z obrzeża nabrzeża nigdy nie było normalnego życia. I nigdy nie będzie.

Polański, Hłasko, Mickiewicz, Chopin, Miłosz, Kościuszko i tysiące innych połapali się w porę i dali dyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×