Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystkiego najlepszego Żabko :(

Polecane posty

Gość gość
wiem, to tak samo jak tu muszę zagryźć zęby i wytrzymać:( mi jest smutno ale nie mam prawa ingerować w Twoje życie tylko dlatego, że u mnie jest jak jest:( i wymagać od Ciebie poświęcanie dla mnie swojego czasu i uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty może i byś mogła :( ja, nie....zauważyłem u siebie,że z każdym dniem,każdym zamienionym z Tobą zdaniem,mnie zaczyna być już to za mało,chciałem coraz wiecej i ...tego się przestraszyłem,przepraszam,ale nie potrafiłbym się ograniczyć do pisania,wiem co mi chodziło po głowie i to nie było takie spoko i ok :( musisz mnie wreszcie zrozumiec Żabko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo jest źle? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest źle, ale nie mogę siedzieć w galeriach, kawiarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się niczego nie przestraszyłam, bo Ciebie znam i wiem jak masz silną osobowość i że nic się nie wydarzy poza pisaniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.40 Rozumiem bardzo dobrze,u mnie jest podobnie.Nie myśl.że mam serce z kamienia ,też czuję też mi już to pisanie przestaje wystarczać.Mowię Ci to zupełnie otwarcie ,i ja przestraszyłam się tego już dawno temu w realu.Czułam że kiedyś mogę nie zdołać ukryć tych emocji i że kiedyś one eksplodują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje Ci się, że nie potrafiłbyś się ograniczyć tylko do pisania, chyba Cię lepiej znam niż Ty sam siebie, nigdy nie zrobisz tego "niedozwolonego" kroku, nigdy w życiu go nie zrobisz, tego akurat jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzcie sobie stąd podszywki.!To jest bardzo powsciągliwy i opanowany człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi Ciebie brakuje,nigdy mi nikogo nie brakowałi tak jak Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.47 dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burek w******aj mnie jak bura sukę. Ty już nie bądź taki powściągliwy. Czemu nie chcesz do kawiarni? Co kur.ewko żonę masz :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tym Burkiem??To nie o nim. Autor nie jest psem!Mylicie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co Ty pisałaś :( pełno przybitych podszywów....nie znasz mnie lepiej niż ja siebie...a przekonałem się,że było mi już zbyt mało,szczególnie po naszych ostatnich gorących konwersacjach :( dlatego się wycofałem,przepraszam,to nie Twoja wina,że tak na mnie działasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowe przedszkole wszystkie dzieci kocha i chce byśmy troche kochali je toże :D bo to bylo tak on napisal ze ma dla niej prezent, a jaki zapytala ona, nooooo jpga, a jakiego zapytala ona, noooo mysliciela w stanie wytężonej pracy, czyli główki skwitowała ona? tak odpowiedzial o i się zakochali ❤️ jakie to slodziutkie oooooooooooooooooooooooooooo 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.40 Ty na mnie również.Nie przepraszaj.Nie masz za co.Aha i nie jestem B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Startowy jakby Ci na Niej zależało lub byś Ją choc szanował to byś choć z kultury Jej życzenia złożył a nie pisal w eter na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Jej dobrze i robisz to za jej plecami? wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak co do tych konwersacji to nadal nie mam pewnosci że to Ty,bardzo bym chciała żebyś był nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mu na tobie zalezało wysłał by ci te zyczenia w inny sposob a tak wiadomo ze ma w powazniu może i dobrze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.40 szkoda, że tak na Ciebie działam:( i to wirtualnie:( przykro mi z tego powodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda,że Cię kocham i pragnę? :( ja też żałuję bo inaczej bym mógł się z Tobą przyjaźnić...a tak,zostaje pustka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ,kochasz i pragniesz do dlaczego się do Niej nie garniesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:01 Jakie Twe imię lub ksywka lub cokolwiek co pozwoliłoby skojarzyć Twą osobę tej kobiecie o której mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę,że najważniejsza jest kultura i pamięć bo to świadczy o nas samych i naszym stosunku do danej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to Ci się wydaje? może możesz się ze mną przyjaźnić? może kochasz tamtą 19 latkę? tą dziewczynę "mokrą włoszkę"? która rozpuściła włosy po ich wymyciu i zapytała dziewczyny na której łóżku leżałeś: " ładnie wyglądam?" nigdy nie zapomnę tego spojrzenia, Twojego spojrzenia, pytałam się tej dziewczyny na której łóżku leżałeś, nie Ciebie ale to Twój wzrok zobaczyłam na sobie, może tą dziewczynkę kochasz:( mam nadzieję że tak, że ją.....wtedy możesz być moim przyjacielem, bez obaw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żabka,myszka,rybka,kicia,misia... połowa ludzi tak sie pieszczotliwie nazywa,temat zalozony przez idiote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bym chciała zeby to było do mnie,czekam na takie slowa pare ladnych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie czekaj bo jesli komus trudno złożyc proste zyczenia lub je wysłać lub kupic za 10zł kwiatek to po co ci taki facet,znajomy,czy kolega>?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×