Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystkiego najlepszego Żabko :(

Polecane posty

Gość gość
indyk myślał o niedzieli, a w sobotę łeb mu ścięli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie downa on nie lubi obcych, obcych atakuje i ich bije, nie wpuszcza na swoje terytorium, czy jak tam było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jam wezyr Kara Mustafy bronię Imperium Osmańskiego nie wolno nikomu ze mną rozmawiać bo inaczej będzie miał do czynienia z Karą Mustafą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby to Bitwa pod Wiedniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jam jako wezyr Państwa Osmańskiego nie wpuszczam w swoje progi od ponad 25 lat nikogo, ubieram zbroje i atakuje oraz szczerze kły, każdego kto chce wkroczyć na moje terytorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie państwo osmańskie? haha imperium niedouczona gimbaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi,że przywykłaś i wolisz zachowanie mężczyzn którzy lubią niszczyć swoją rodzinę,nie szanują,partnerki i robią wszystko aby zaszkodzić swoim bliskim,dla mnie ten wzorzec jest obcy i nie do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po za tym stwierdziłem,że jeśli przez dwa dni nie raczyłaś zajrzeć to cię nie interesuję wcale i nie mam zamiaru sterczeń na tym portalu jak widły w gnoju,dlatego zlikwidowałem konto.I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za wulgarne słownictwo?.Jakie konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cię??A nie pomyslałeś o tym że ja w weekendy też pracuję a poza forum też mam wiele innych spraw do załatwienia?.Nie siedzę tu 24h tak jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przywyklam do tego a wrecz przeciwnie naprawde mam szacunek do takich ludzi, zle myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie widzisz wulgaryzmy ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje Cie bo jestes moim najlepszym przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz szacunek to postaraj się to uszanować,ja cię szanuję dlatego nie chcę kontynuować tego,także albo w dużej mierze przez szacunek do ciebie i przez wgląd na twoją przyszłość.Uszanuj to .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem,żadnym przyjacielem :( nie mogę być z tobą nie mogę być nikim,prosta filozofia,wszystko albo NIC :( Po za tym pisałem jak widzę twój stosunek do mnie i nie mam zamiaru być takim opakowaniem zastępczym albo zabiciem czasu w chwilach nudy :( Zresztą nie rozumiem jeśli cię ode mnie odrzucało to po co ciągle sobie wmawiasz że jestem kimś dla ciebie ważnym?Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak zmieniłeś się, została ci jedynie dobroć ale raczej w stosunku do najbliższych, jesteś zupełnie innym człowiekiem nie jesteś zły ale na pewno nie jesteś już dobry dla mnie, to nie jest ten człowiek którego kiedyś znałam pzd Uważasz,że jestem zły... ale uwierz nie da się pogodzić wszystkiego i nie można zbawić całego świata,są priorytety,życzę ci dobrze i chcę abyś była szczęśliwa,ja ci tego dać nie mogę a nie zamierzam zabierać ci cennych chwil życia.Ciągłe wmawianie mi że jestem kutasem względem ciebie i wprowadzanie mnie w poczucie winy jest nie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo te przemowy,piszecie sami do siebie,to można leczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Wy jestescie normalni ??o czym wy w ogole piszecie??Wy nie macie zielonego pojecia o czym piszecie i do tego to "cię ci tobie ",nie dosyć że takie zwroty to jeszcze z małych liter.Co to w ogole za bełkot co to za wulgaryzmy typu kootas czy widły w gnoju .Masakra .Tego sie nie da czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
17.53 no dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spadaj stąd i nie czytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:53 po pierwsze nie odrzucało mnie od Ciebie, sam sobie to cały czas wmawiasz a wręcz przeciwnie, nigdy nie zapomnę jak trzymałeś cały czas moją rękę w drodze powrotnej, bo pewnie wiedziałeś że rozstajemy się na zawsze, ten gest znaczył dla mnie bardzo wiele, po drugie nigdy nie myślałam o Tobie jak o jakimś jak to nazwałeś k*****e, zaglądałam na Twoje konto cały czas......ale nie chciałam się narzucać bo wiem że coś sobie ubzdurałeś i że co bym nie napisała to i tak nie będzie dobrze odebrane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego nie mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×