Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystkiego najlepszego Żabko :(

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego nigdy nikogo takiego nie będzie?Dlaczego sama się krzywdzisz?Na co chcesz czekać?Aż będziesz chodzić o lasce a ja mieszał w szklance w poszukiwaniu zębów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up,up,up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolisz być sama? :( nie rozumiem :( pisałaś wcześniej,że Ci przykro,nawet nie wyobrażasz sobie jak ja się czuję,jak mi się żyje,udając,że wszystko jest ok,że dobrze robię,że pewno zapomnę i Ty zapomnisz :( jest z***biście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żabko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce być sama ale co mam zrobić jak nikogo nie spotykam więc będę sama bo tak się układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zapomnimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no,to tak jakby grzybiarz chodził z koszykiem po pustyni i narzekał,że nic nie może znaleźć,wiesz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak wiemy doskonale że to nierealne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiło mi się smutno że poznaliśmy się tylko po to żeby tęsknić za sobą:( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nierealne jest poznać kogoś fajnego siedząc w pracy tam gdzie Ty :( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żabo nie idź dziś z bocianem spać, plisssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaba poznała bociana taka szczęśliwa była:) ale bocian ją zjadł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaba pluska się w stawie. Obok przechodzi bocian. Zatrzymuje się i pyta: - Żaba, ciepła woda? Żaba milczy. - Żaba ciepła woda? Żaba nadal się nie odzywa, więc bocian już wkurzony pyta: - Żaba ! Ku..., ciepła woda? Na to żaba: - Może i ku..., ale nie termometr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę, nie przejmuj się mną:( bo widzę, że się mną przejmujesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto się kim przejmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra już się nie będę przejmował,wciskam przycisk ,,przejmowanie się " i jest ok :( nie myślę,nie tęsknię,mam wywalone na Ciebie,Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem,wykonywanie rozkazów najlepiej mi w życiu wychodzi....chciałaś to piszę,nie myślę o Tobie i nie tęsknię,do zobaczenia w innym wymiarze i pod inną postacią,może :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz, droga E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:01 mam nadzieję, że to nie Ty napisałeś ten tekst? wątpię że to Ty, raczej tak prostackiego i wulgarnego tekstu byś nie napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wywalone na Ciebie" co to za słownictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na pewno nie życzyłam sobie przeczytać kiedykolwiek taki tekst, nigdy nie chciałam żebyś przestał za mną tęsknić, my chyba faktycznie wcale się nie rozumiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam żebyś ze mną był i mnie kochał no ale Ty wszystko przekręciłeś, nie wydałam Ci żadnego rozkazu:( nic a nic mnie nie znasz i nie rozumiesz, narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wulgarnego,wywalone na ciebie???? wulgarnie by było wyj****e na ciebie!wywalone to wyważona wypowiedz,mam odwagę cywilną i potrafię się przyznać do swoich słów i wypowiedzi,tak to ja napisałem,a Twoje narki,nary,pa,żegnam,są także nie miłe i w**********e,sama napisałaś że mam powiedzieć,że nie tęsknię to napisałem.... tak więc jestem niekulturalnym chamem,wielu mi to powiedziało,jestem jaki jestem,mam wady i nie mam zamiaru udawać kogoś kim nie jestem,jeśli ktoś mnie w*****a to ja odpowiadam tym samym.Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś abym się nie przejmował Tobą,to się już nie przejmuję :( lepiej niech inny się Tobą przejmuje,nie myślę już i nie tęsknię :( dobrze że to w końcu powiedziałaś :( nie będę pisał,śledził Twoich wpisów,myślał,tęsknił,obserwował fb wpisów Twoich znajomych,nie będę o Ciebie już zazdrosny jak pies ogrodnika,nie chcę już oglądać zdjęć i Twoich widoczków na portalu,dobrze że dojrzałaś do tego aby się ode mnie wyzwolić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam Cię ja bym nie potrafił Ci napisać,nie martw się o mnie i nie interesuj :( ja chciałbym abyś się mną przejmowała zawsze i martwiła a gdy kiedyś zejdę uroniła łzę i odwiedziła w parku sztywnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra, nie obraź się ale Tobie naprawdę "na dekiel" pada z braku kontaktu ze mną:) widzisz jednak wcale nie znasz mnie, potwierdziło się to co przypuszczałam, napisałam to tylko w tym kontekście: " nie przejmuj się mną", bo tylko to napisałam, że zauważyłam że martwisz się iż jestem sama, że z nikim nie jestem i wystraszyłam się o Ciebie, chodziło mi tylko o Twoją osobę, bo pamiętam jak kiedyś się o Naszą przyszłość martwiłeś aż.....nie napiszę co: " aż" tutaj bo jestem na forum, wystraszyłam się o Twoje zdrowie ale nie chodziło mi o to, żebyś całkiem przestał się mną interesować i żebym Cię całkiem przestała obchodzić:( widzisz jak się nie znamy, tzn jak nie znasz mnie do końca:( tylko napisałam to w tym kontekście że zaczęłam się obawiać że może coś Ci się stać ale nie chodziło mi ani razu żebyś mnie zapomniał albo żebyś nie oglądał moich zdjęć na fb albo żebyś nie tęsknił:( to jest jakaś masakra jakie są niedomówienia gdy jest kontakt tylko wirtualny i gdy drugiej osoby nie zna się tak do końca:( widzisz jak się nie zrozumieliśmy:( ale jeśli mnie źle zrozumiałeś to przepraszam że napisałam to w sumie tak iż nie znając dobrze drugiej osoby można to dwuznacznie zrozumieć co napisałam:( masakra, jakie niedomówienia bo jest kontakt wirtualny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz, żebym Cię odwiedziła w "parku sztywnych?"?? wiesz co wkurzasz mnie!!!! nie pisz takich słów, jesteśmy młodzi a Ty takie słowa napisałeś:( i proszę nie sprzeczajmy się o niedomówienie, bo to jest niedomówienie, nie zrozumieliśmy się ale co się dziwić:( przecież nie rozmawiamy ze sobą realnie tylko wirtualnie więc takie niedomówienia w wirtualnym świecie to norma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na drugi raz zanim coś napiszę, zastanowię się bo widzę źle formułuje swoje myśli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okazji dnia chłopaka życzę dużo uśmiechu na co dzień i dużo tęsknoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×