Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystkiego najlepszego Żabko :(

Polecane posty

Gość gość
Przecież wiesz,że jesteś dla mnie bardzo ważna i kochana,jestem bezradny bo niewiele mogę Ci dać,a tak bym chciał móc Cię przytulić,pocieszyć czasem,rozśmieszyć,pocałować,i .... wiesz. Tylko jak to wykonać jednocześnie będąc w zgodzie z przyzwoitością i uczciwością? :( Jeszcze nie wymyśliłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jak Cię pragnę? :( to aż boli :( bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinienem był Ci tego pisać :( :( bezmyślny d**ek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym poznać Cię :( tak bardzo i dokładnie :( tak blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie :( ile można czekać :( ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, teraz nie jesteś dzieckiem tylko dojrzałym mężczyzną ale nadal jest tak jak wtedy gdy mieliśmy 18 lat:( tylko że masz rację sytuacja jest całkowicie inna niż wtedy:( bo wtedy byliśmy wolni, szczęśliwi i zakochani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak 18 lat:( chyba czas mi się zatrzymał na tym pokoiku w Hotelu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.48 oraz 10.50 Wiem,rozumiem i nie mam żalu ponieważ mamy tski sam pogląd moralny na ten stan.Sama stale kłoce sie z myślami.Z jednej strony jesteś mi tak bardzo bliski i chciałabym poznawać Cie jeszcze bliżej a z drugiej rozum mowi stop nie wolno mi.Wiem że wiesz,wiem że rozumiesz.To z 18 to nie ja.My poznalismy sie rok po moim ślubie.Wiem że pamietasz.Meża poznałam 2 m.przed moimi 17 tymi urodzinami.Był moim pierwszym i tak zostało.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.52 Przepraszam ,to nie moja wina .*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten obskurny hotelik...zepsół wszystko,18 lat i ludzie młodzi z zasadami,pełni miłości i marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie było miejsce dla naszej miłości.....na pewno nie.Ale mogliśmy to zrobić,prznajmniej znalibyśmy swój smak ...... A tak zostają tylko wyobrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.03Załóż dwoj temat a nie mąć.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiesz że nigdy byśmy tego nie zrobili choć takie mysli nie wiem jak tłukły by sie po głowie,raz z racji na okolicznisci a dwa z racji na to że jesteśmy zbyt uczciwi ,prawi oraz wierni i moralni jak na takie rzeczy .Wiem że grono ludzi nie ma z tym problemu.Łamią wszelkie zasady moralnosci i przyzeoitosci nie dbają o to jacy są wobec innych ,wobec Boga ,wobec własnego sumienia.My jesteśmy inni bo poznslismy czym jest miłość czysta trwała i prawdziwa taka ktorą jedynie wybrani zrozumieją.Jesteśmy tacy samiJest idealna,pochodzi od Boga.Ciągle pytam Boga dlaczego dał mi Ciebie poznać skoro nie możemy być razem ?ale zaraz potem dziękuję mu za ten dar.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilibyśmy zrobili żeby tylko była jakaś okazja zobaczyłabyś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.Okazji było mnostwo i lepiej wiem jacy jesteśmy! oraz czym jest to uczucie.Nie pisz za nas,trollu!*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.03 to mój temat matole :) więc nie mące ty się wpieprzasz i szukasz przygód :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację,po co nas to spotkało?Pytanie do Siły Wyższej bez względu jak ją różni ludzi nazywają....po co skrzyżował nasze drogi?Dla żartu,jaja sobie z nas zrobił,a teraz pęka ze śmiechu,patrząc jak się męczymy,szarpiemy sami ze sobą,puszczają mu czasem zwieracze gdy widzi jak się kłócimy na forach,jak od siebie odchodzimy i wracamy,....a z nieba leci wtedy złoty deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I...wiem że mnie pragniesz ,widziałam Twoj pożadliwy wzrok kiedy jawnie mierzyłeś mnie z gory na doł albo patrzyłeś na moj tyłek,nie powiem że mnie nie krecił ten Twoj wyraz twarzy a zwłaszcza kiedy ruchem twarzy czy ofuczaną miną dawałeś mi do zrozumienia że jesteś o mnie zazdrosny i wkurzony że nie możesz mnie mieć.Było w Tobie coś mega namietnego w tym zachowaniu i coś z przekory .Taki łobuz.Szybko jednak peszyłeś się i wracałeś do powagi czasem probowałeś sie jakoś odegrać na mnie ale Ci to nie wychodziło.Probowałeś podporządkować mnie sobie"Twoje miejsce jest przy mnie"-mowiło Twoje spojrzenie.Kilka razy kusiłeś świadomie i nieświadomie,nie wiesz nawet że działasz na mnie dokładnie tak jak ja na Ciebie..ale,no właśnie ale nie wolno nam.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.05 Puszczają zwieracze?Proszę nie pisz tak o Bogu.Napisałeś taki piękny wiersz o Chrystusie a teraz te słowa??Druga sprawa,my się nie kłocimy!,nie potrafilibysmy sie na siebie gniewać dłużej niż 5 minut.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź kobieto :( nie wpierdzielaj się do rozmowy :( nie piszę do ciebie,zrozumiesz to w końcu ????? :( temat założyłem aby Żabce złożyć życzenia na dzień kobiet,nie mamy innego kontaktu,Żabka to nie ty więc nie piszę do ciebie,ciężko to zrozumieć???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:09 rozpracowałaś mnie widzę od a do z :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bocian weź ty dymnij tą żabke wreszcie a nie stękaj tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże! Gdzie żyją takie jarzyny umysłowe :( rozpracowałem ją!Też coś,eeeeh pisz sobie kobieto sama ze sobą,spadam stąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ene due rabe bociek dymnął żabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dymnoł bym :( żebyś wiedział/a jak się brzydko wyrażasz,ale to nie możliwe :( i nie urwało mi na wojnie,uprzedzam kolejne pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:41 sam jesteś jarzyna nie rozróżniasz rodzaju męskiego od żeńskiego obojniaku ćwierćfaceciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:05 nie wiem czemu nas to spotkało:( po coś się poznaliśmy, tylko do dziś nie wiem po co:( to co się wydarzyło między nami x lat temu było bardzo silne, połączyła nas bardzo silna więź dlatego tak się zamęczamy nawzajem, kłócimy, godzimy i tak w kółko, bo niespełniona miłość to jest nasze przekleństwo i nie chodzi tu o to żeby bocian dymnął żabę, bo między nami jest też inna więź która nie daje nam spokoju:( ile to będzie jeszcze trwało to zamęczanie się nawzajem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może my jesteśmy masochiści?:( już sama nie wiem co o tym myśleć, skoro tak uwielbiamy się zamęczać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:43 to dobrze, że Ci nie urwało, chociaż dla mnie to marne pocieszenie bo i tak nic z tego nie mam że Ci nie urwało na wojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie chcecie lub nie możecie ze sobą być, to o co wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×