Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystkiego najlepszego Żabko :(

Polecane posty

Gość gość
tak o was czytam i myślę, że jesteście sado-maso skoro tak uwielbiacie się zamęczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak o was czytam to masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano już trochę die znamy to i może rozpracowałam nie wiem czy trafnie czy nie trafnie jednak pamietam kilka sytuacji kiedy czułam na Twój widok czegoś czego nie powinnam i wtedy przerażało mnie że to może zabrnąć za daleko wiec broniłam sie przed tym ucieczką rownież emicjonalną,wiem że Ty robiłeś tak samo aczkolwiek Ty nie widziałeś mnie nigdy bez koszulki ani nigdy wprzysiadzie nie zjechały mi spodnie do pół tyłka jak rownież nie gryzłam taśmy klejącej zębami zawijając językiem ..tak podniecsjąco.Jestem niepoważna że dopusciłam do siebie takie skojarzenia.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oczywiście ten drugi rodzaj wiezi łączy nas bardziej niż to niespełnienie.Ile to potrwa nie wiem,mnie nie pytaj 1/5 swojego życia już poswieciłam na te pytania retoryczne.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet gdyby sie okazało że mu urwało na wojnie ,to i tak go kocham jeszcze bardziej barany zboczone .Tylko jedno wam w głowie.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz abym dał Ci spokój? :( Wiesz, czasem specjalnie podświadomie próbuję Cię jakoś wkurzyć,obrazić,zdenerwować...abyś mnie znienawidziła...bo myślę,że jeśli mnie znienawidzisz to mnie zwyzywasz i powiesz,że mam spierdalać z Twojego życia,że będzie łatwiej się rozstać,bo tak normalnie nie potrafię Cię zostawić bez moich czasem okropnych bredni internetowych,bo po jednym dniu tęsknię jak porąbany,nawet za tym naszym głupim pisaniem.To chcesz abym się odwalił od Ciebie?Może się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz spróbować? ? ? :( kwiatuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chcesz żebym umarła z żalu tęsknoty??,tylko Ty trzymasz mnie przy życiu.Proszę Cie nie pisz tak o sobie.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz go całe życie dla niej, więc po co ta gadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty spróbujesz? prędzej dałbyś sobie jaja urwać, nie podpuszczaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzy wam się sado-macho gdzie ja trafiłem, tu jest kupę zboczeńców, idę p****le oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbujmy w hotelu The Ritz- Carlton to jest doskonałe miejsce dla naszej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:24 nie chce:( uwielbiam masochizm, więc nie chce:( nie odchodź potrzebuję Cię jak ryba wody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafiłabym Cié znienawidzić.Juz pare razy wbiłeś mi noż w serce ale ja wybaczam jak głupia (hymn o miłosci)Miłość nie zazdrosci,wszystkiemu ufa ,we wszystkim pokłada nadzieję,...Myslę że tym razem też kogoś masz i chcesz sie uwolnić ale w taki sposob żebym to ja zrezygnowała z Ciebie.Nie musze pytać czy tak jest,nie muszisz mowić nawet bo wisz że ja doskonale odgadnę Twoje mysli i nastroje ,pierwszy dowod na to..to Twoj ostatni wiersz,w ktorym własnie probujesz zrealizować swoj myk.Ja od poczatku kocham Cie tak samo i nigdy nawet nie spojrzałam na innego a Ty?.przykre.Masz takie pojemne serce ,przecież wiem.*Ranisz.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wystarczyło że zatrzepotała tymi swoimi długimi za tyłek czarnymi włosami w tym swoim czerwonym płaszczyku (pamietam Twoj ulubiony kolor)leć do tej waszej Grecji i nie kłam że kochasz.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bierz dokładnie słów tej piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co Tybpiszesz B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super piosenki Markiewicz ma takie z******te oczy jak Ty...nie Twoje są lepsze ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pamiętasz moje oczy? chyba nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje są lepsze?? eh gdybyś je zobaczył........nigdy byś mnie nie zapomniał:( ale Ty jednak mnie zapomniałeś:( nie ma co się dziwić, minęło tyle lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Symonidez na ogolnej to Twoj temat¿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kiedy piszesz B :( chyba się stąd tracę bo ogłupieć można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz widać komentarze Marka raz nie :( co mam o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To coś oznacza?Powiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×