Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Odmienna Edi

Szukam Autora "Chciałbym Cie pieścic.."

Polecane posty

Gość gość
Odminna Edi dziś Sluchaj Ty od interesow i pilki. Mam chłopaka i cowieczor ostro się z nim pieprze. Ale jak chcesz pogadać o sexsie, to pisz. Aha, zdjęć nie wysylam. Ani twarzy, ani c*pki Najpisz co bys ze mna robi konkretna jesteś spoko, ale napisz coś o sobie, co co ja mam sobie wyobrażać, a jak jesteś nie atrakcyjna to będzie zawód, opisz siebie troche zeby wyobraźnia zadziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak od piłki, Edytko to jak bedzie z nami? Dogadamy się? Chciałabyś przyjaciela piłkarza? Powiesz mi coś o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci współczuje wiem co czujesz. Ale szybko dojdziesz do siebie. Ja przez ten sport ciągle sobie cos robie, ale coś za cośusmiech.gif Dodatkowo ten mój biznes i interesy, prawie w ogole nie mam czasu dla siebie. Chciałbym nawiązać z kimś kontakt. Od razu jakoś mi się spodobałas. Tylko szkoda, że Cie nie widze. A Ty czym Edytko się zajmujesz na codzien poza kurowaniem sięusmiech.gif ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra wiec mam zabandażowane paluszki, wydepilowane nóżki, mam 170 cm wzrostu, ladnie odstajaca pupa, heheh, ale wąskie biodra i nie duże piersi (malutkie C). Wlosy do łopatek proste, rozjaśniane. Oczy brazowe. Opalona jeszcze z lata Pasuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odminna Edi
Autoryzuje: No dobra wiec mam zabandażowane paluszki, wydepilowane nóżki, mam 170 cm wzrostu, ladnie odstajaca pupa, heheh, ale wąskie biodra i nie duże piersi (malutkie C). Wlosy do łopatek proste, rozjaśniane. Oczy brazowe. Opalona jeszcze z lata Pasuje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"13:54 do której to piszesz ?? " No do Ciebie Edytko. Do Ciebie z piersiami C (uwielbiammmmm takie, ale bym mlaskał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jeszcze cos o swojej malej Mam nadzieje, ze nikt jej nie bolcuje? Bo nie lubie się dzielic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z Tobą. Ten co na początku :-) Napisz coś o sobie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmienna Edi dziś 13:54 do której to piszesz ?? Ja jestem autorka i założycielką tego tematu . a tamta sie podszywa pode mnie nie widać tegoo ?? naprawdee to ja ten od piłki, czym sie zajmujesz, jaka jestes, jak sie czujesz, co lubisz i co mogłbym Ci dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka szkole skonczylas , jakie znasz jezyki obce, zainteresowania. Czy golisz buleczkei lykasz sperme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ronaldo sie znalazl, hahahha Dac mozesz jej kase i chooya ona niczego innego nie potrzebuje. A i slownik ortograficzny, zeby ortografie podszkolila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cos dlugo w domu siedzisz od 01.03. Chyba teraz bez pracy jestes, zgadlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym sie zajmujesz - jestem z zawodu sprzedawcą , jaka jestes- co mam przez to pytanie rozumieć??, jak sie czujesz-dziś jakoś niezbyt dobrze ,ale daję rade heh , co lubisz- hmm słuchac muzyki , czytać ksiażki , kiedyś lubiłam tańczyć heh teraz jest z tym cieżko w w jakiej branży sprzedajesz? jaka jesteś? Chodzi mi o charakter i wyglad opisz sie w trzech zdaniach! czemu czujesz sie kiepsko? Czemu juz nie tańczysz? Ja uwielbiam tanczyć. Jakiej muzyki słuchasz? Na pewno pieknie wygladasz jak tanczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy masz kogoś? Ja jestem sam ale nie ukrywam, że mam nadzieję szybko to zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno ucz sie jezykow obcych i uciekaj z Polski, ratuj sie bo jako sprzedawczyni bedziesz biede klepala. Zaraz ciaza, jedna, druga, jeden maz, pozniej drugi i jestes zalatwiona. A Ty tu siedzisz calymi dniami i piszesz te bzdury i zdajesz expertke od sexu! Za mloda jeszcze jestes! Bez obrazy. Nie marnuj tu swojej mlodosci, wez sie za siebie bo kiepsko skonczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmienna Edi dziś w ogólnej , fakt szukam pracy stałej , dobra uczciwa ,wesoła ,lubie sie powygłupiać , a wyglad no coż każdy kto mnie zna mowi ze jestem ładna ,nie jestem ani za chuda ani za gruba , mam to co trzeba i gdzie trzeba nie tańcze bo nie mogłam moze jak wyzdrowieję to zacznę znowu ten od piłki, czy jak przesle Ci swoje zdjęcie i chociaz troche Ci sie spodobam, to jest szansa ze sie spotkamy? Bedę w przyszłym tygodniu w Twoim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za to, ze jestes dobry, uczciwa, weslola, ladna NIKT NIE PLACI!!!!! no chyba ze w burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Bałtowa mam niedaleko...nie pisz już nic o sobie i uciekaj stąd. Z nikim stąd nie nawiązuj znajomości zwłaszcza na kanale prywatnym i nikomu nie ufaj, bo pojęcia nie masz do czego są zdolni ci tutaj. Nick zgłoś do usunięcia i udaj sie na normalne forum dla kobiet gdzie każdy podpisuje sie nickiem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×