Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

między nami

Polecane posty

Gość gość
Nie śpimy, nie śpimy słonko. Właśnie pijemy sobie kawę. A ten utworn to już słyszałem. Podoba ci się? Buziaczki na dzieńdobry slonko. Pada u ciebie? U mnie się zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kotku pada a co do tego utworu to ja go dopiero wczoraj usłyszałam i ściągnełam sobie tak mi się spodobał ja dopiero teraz robię sobie kawkę bo przyszłym z pracy mamcia śpi późno wczoraj wróciła buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wiem że ty najpierw do pracy a potem kawa. Rozpadało się i u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i koniec dnia dziecka. Pora ruszać w teren. Miłego dzionka słonko i do wieczorka. Buziaczki gorące ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Kotku śpij słodko i miłych snów a także buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku w ten deszczowy poranek miłego dzionka życzę i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj słonko. To u Ciebie pada? U mnie słońce świeci. Buzoaczki na dzien dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba żartujesz kurcze jadę do ciebie bo umnie nie to że pada to jeszcze zimno brrrrrr dzisiaj wieczorem będę miała swojego gościa buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaczki słonko na dzieńdobry. Ten gość wcześniej co mu słoko świeci to podszyw. Od rana widać mu się nudzi. Ale u mnie rzeczywiście słońce wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór właśnie wybieram się do twojej miejscowości jeśli jesteś na mieście to może wpadniemy na siebie fajnie by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorące buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę. Rano pięknie słońce świeciło, ładnie dzień się zapowiadał, a teraz jeszcze trochę i będzie padać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry kotku że rano tu nie zajrzałam ale mamcia dała mi rano wolne wiec spałam do 11stej potem szybki obiadzik no i pogoscia trzeba było jechać buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś zmykam spać buziaczki na dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaczki kotku wytłumacz mi jedną rzecz ludzie mają rodziny kochają się bezgranicznie a jak spotkają na drodze kogoś innego potrafią to wszystko ot tak zostawić i układają sobie życie na nowo z nową poznaną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widać że albo miłość jest licha, albo z rozumkiem coś nie tak. Tak myślę. Zostawiła byś wszystko dla kogoś bo ci się podoba? Trzeba najpierw kogoś znać bardo dobrze żeby na nowo sobie życie układać. Ja po sobie wiem że miała byś gorzej ze mną niż masz teraz. Ja mamci do pięt niedorastam. Buziaczki słonko na dzieńdobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz czy bym zostawiła ?? Nie nie zostawił aby . Dobrze to ujołes tam jest rozum nie ten wczoraj jak zadzwonił do mnie telefon i usłyszałam płacz faceta w słuchawce to aż mnie ciarki przeszły po plecach jezzzzu on ją po rękach nosił nieba uchylał a ona co ach szkoda słów mamcia zła w nocy nie mogła spać buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra słonko. Kto kogo zostawia i o i ile ze sobą są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona go kotku złapała na zdradzie i dlatego go zostawiła a dobrze mu tak potem dzwoni i ślę żali mógł kotku pomyśleć o tym wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok.sami zdradzają, oszukują swoich małżonków,i jeszcze oceniają innych,jesteście tacy cwani,to dlaczego swoim połówka nie powiecie że zdradzacie,.jesteście tchórzami zwykłymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.55. Zdradzają? No i super. Pewnie są atrakcyjni. A tobie zostało śledzić i udzielać się w takich tematach. Zazdrość ci dupę zciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś sorry ale dzisiaj już tu nie zajrzę coś nam mój gość marudzi przyniosłam z działki dzisiaj truskawki i zjadł trochę teraz go wysyłało pewnie ma jakie uczulenie miłego wieczoru kotku i buziaczki gorące na dobranoc do jutra kotku i miłego było cię dzisiaj usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słonko bywa i tak że człowiek chce jak najlepiej, a wychodzi inaczej. Kto jak kto, ale my o tym wiemy najlepiej. Zajmij się gościem bo noc możesz mieć zawaloną. Oby nie. I dla ciebie i dla gościa. Z całego serca życzę wam spokojnej nocki. A tobie słonko jeszcze gorące buziaczki ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku noc miałam przespaną nawet w pracy nie byłam nie słyszałam jak mamcia wstała i poszła do pracy ale mi się pospało co tam u ciebie kotku ? W domku już jesteś czy już w trasce buziaczki na dzień dobry i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano miałem mieć chwilowy dzień dziecka i sobie pozwoliłem. Ale jak tele się rozdzwoniły, to na obroty i dopiero teraz, po kolacji można sobie odpocząć. A co tam u ciebie słonko? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chodziłam na kwiat czarnego bzu i robiłam syrop a potem z gościem byłam na podwóreczku trzeba pogodę wykorzystać buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotku zmykam spać jestem dosłownie padnięta miłego wieczoru ci życzę i spokojnej nocki buziaczki na dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem słonko że ty w taką pogodę bezczynnie nieposiedzisz. To tak jak i mamcia. No ale na chlebek trzeba zarabiać. A że zimą i soczku smacznego napić się można to tymbardziej mieć taką gospodynię w domu to skarb. Gospodarz też w domu nie siedzi przed telewizorem to też godne uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×