Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

między nami

Polecane posty

Gość gość
Kotek ja ładuje za 30 zł co miesiąc i rozmowy esy do wszystkich sieci mam bez limitu mogę rozmawiać dzień i noc i w pakiecie 7giga internetu no zastanów się naprawdę warto bynajmniej ja nie narzekam mamcia ma też rozmowy bez limitu ale nie ma internetu i też chcę przejść bo ostatnio załadowana i w pół miesiąca już jej zablokowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze to już ta godz kotek zmykamy spać jutro mam napięty grafik zapewno ty też buziaczki kotku na dobranoc miłych snów i spokojnej nocki życzę do jutra kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już spadam bo oko mi leci a rano do boju. Spokojnej nocki słonko życzę. Do jutra słonko. Gorące buziaczki ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku w ten deszczowy poranek dzisiaj jadę do twojej miejscowości może wpadniemy na siebie ? A tak mi się nie chce dzisiaj w taką pogodę to najchętniej bym pospała bo w nocy dyżur był buziaczki kotku na dzień dobry i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szkoda że się niezgadaliśmy bo ja też miałem dyżur. Miłego dzionka śłonko. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz a jeszcze nie mów mi że od 2giej bo ja tak miałam burza mnie obudziła i nie mogłam Zasnąć buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w końcu mogę usiąść spokojnie przy zamulaczu bo jakoś tak naszła mnie ochota a co tam u ciebie kotku ? W domku już jesteś ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaczki słonko na dzieńdobry ślę i miłego dzionka życzę. Wczoraj miałem gości i rano wybyli a ja w teren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem słonko o czujesz. Nic nieuspokokoi tego co czujesz. Ale pamiętaj!! Jestem z tobą słonko. Myślami, ale jestem. Buziaczki slonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś sorry że dopiero teraz tu zagladam ale byłam w gościach dopiero wracam wiem że jesteś zemną w tych trudnych chwilach i doceniam to czasem mam wszystko dosyć ale staram się nie załamywać nie myśleć o tym najgorsze będą święta Bożego Narodzenia ale widzisz kotku tak stworzone jest nasze życie nie jest ono różami usłane jak byśmy chcieli no niestety są wzloty i upadki tylko dlaczego to namnie trafiło pamiętasz jak ci mówiłam że nic mi do szczęścia nie trzeba ? Dzisiaj byłam tego nie powiedziała zmykam spać buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku w ten deszczowy poranek miłego dzionka życzę i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaczki słonko na dobry koniec dnia. Sorki za rano ale miałem budzenie i wypad w przyśpieszonym pośpiechu. Co tam u ciebie słonko? Myślę że żeby trochę zapomnieć o wszystkim złym, szukasz sama zajęcia. Ja tak robię. Buziaczki gorące slonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaczki kotku dopiero przyszłam z działki dzisiaj się szczeże Na pracowałam cały dzień poza domem teraz marzy mi się gorąca kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha. Ja też się trochę napracowałem i właśnie sączę kawkę. Następną pewnie będę pił godzieś o drujiej w nocy jak się znam. Smacznego słonko. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co o 2giej w nocy ? To ty jak masz dyżur to kawkę pijesz ? O nie dla mnie by przez gardło nie przeszła ja pije kawkę o 8ej . Kurcze mam okno otwarte w pokoju i tak mój kochany sąsiad chrapie że nie idzie usiedzieć nie w jak oni z nim wytrzymują ja bym go chyba z łóżkiem na podwórko wystawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co słonko? Ty pijesz kawę tak jak moja szefowa. Jądna na dzień i następna już jej śmierdzi. Też się mnie dziwi że tyle piję. Ale bywa tak że w nocy się budzę i nieidzie spać. Wtedy robię kawę, ze dwie godziny przy niej posiedzę i zaczyna mnie mulić. Kładę się i szybko twardo zasypiam. Co do twojego sąsiada i tego chrapania. Masz szczęście że przymnie nie dałem ci pospać. sąsiady-zamykać okna bo idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś no ja też pije dużo kaw ale z jednej płaskiej łyżeczki i z mlekiem to jak szefowa śpi ? Dobrze że mamcia grzecznie śpi kociak teraz przyszedł i się śmiał z sąsiada kotku a co do ciebie to z tobą bym nie spała z tobą bym baraszkowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no. Z tym spaniem i chrapaniem to trochę przegiąłem. Ale po baraszkowaniu z tobą- to nie przegiąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mamcia zła 12 dni temu tankowała kąto w telefonie i już ma zablokowane musiała korzystać z mojego telefonu mamcia przechodzi z numerem do mojej sieci a co do baraszkowania brak mi tego kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słnko. Muszę spadać na płasko bo oko mi zaczyna lecieć, a obiecywałem sobie że poduszce nie dam spokojnie lerzeć już od dziewiętnastej. Tobie też słonko radzę zrobić to samo bo rano na obroty. Miłej i spokojnej nocki ci życzę. Buziaczki gorące ślę, do jutra słonko. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to samo miałam Ci napisać jutro też pracuję poza domem pewnie rano o 6stej do pracy potem śniadanie kawka i jadę do następnej pracy już mamcia zapowiedziała buziaczki kotku na dobranoc śpij słodko i oby ta noc i dla mnie jak również dla ciebie była bez dyżuru jeszcze raz gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaczki czas na kawkę no i dalej do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzajemnie,wzajemnie słonko miłego dzionka życzę i gorące buziaczki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ? Ja już się wykąpałam zrobiłam sobie kawkę i czekam na mecz Polska - Rumunia buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku w ten deszczowy poranek miłego dzionka życzę i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzajemnie słonko miłego dzionka życzę i gorące buziaczki ślę. ...deszcz nie desz ale robota czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u ciebie tak ale u mnie nie bardzo ja w taką pogodę siedzę w domku a i tak dzisiaj to mam trochę zajęcia w domu muszę jakieś ciasto upiec bo jutro mój kochany gość przyjeżdża buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×