Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

między nami

Polecane posty

Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ? Ja teraz mogę usiąść i wypić kawkę na spokojnie jednym słowem dzionek zakończony buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale słonko myślę że jak szykowałaś się na przywitanie kochanego gościa to choć się narobiłaś, nalatałaś, to pewnie jeszcze taki zły i ciężki dzień nie był. Ja miałem taki rozwleczony dzień. Poza tym jakiś śpiący. Nic mi się niekleiło. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś dosłownie mnie plecy bolą cały dzień na nogach a jeszcze jutro muszę wstać o 5tej co porabiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plecy? Ja się wcale słonko nie dziwię. Wiem to po sobie i po szefowej. Oj już dostały te nasze plecy. Znam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś zmykam spać same mi się oczy zamykają jutro tu zajrzę miłego wieczoru kotku i spokojnej nocki buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha. Ja miałem ieentycznie to samo napisać. Oko leci, pora spać. Miłej i spokojnej nocki życzę słonko. Do jutra kochanie. Buziaczki gorące ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sIarczysty bąk na dobranoc buziackzi kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życzę i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzajemnie słonko miłego dzionka życzę i gorące buziaczki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku w domku już jesteś ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No.nareszcie mogę powiedzieć- fajrant. A głodny jestem jak wilk. Co tam u ciebie słonko? Buziaczki gorące ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miałam dzisiaj swojego gościa niedawno odjechał tam gdzie spędziliśmy Andrzejki a teraz siedzę sama mamcia z kociakiem pojechała do znajomego samochód robić a ja zrobię sobie teraz kawkę bo dzisiaj piłam tylko jedną jak nigdy to też kotku nie powiedziałeś dzisiaj buziaczki kotku i smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja patrze co mnie tak muli a tu już ta godz a jeszcze w nocy dyżur miałam spadam kotku spać jutro święto to sobie kotku pośpisz bo ja niestety wolnego nie dostałam i rano przed kogutem muszę wstać buziaczki kochanie na dobranoc i do jutra śpij słodko i oby ta noc była bez dyżuru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację słonko. Będę spał jutro aż wstanę. Miało być inaczej. Piknik nad wodą, rybki i te inne, ale i pogoda i to że późno skończyłem, zmieniły się plany. Jutro mogę być zły na koguta, ale w piątek ja go wkurzę. Jeśli już śpisz? To życzę ci miłej i spokojnej nocki. No i buziaczki gorące ślę. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gorące buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę. Jak na Boże ciało, to jak zwykle dzień zapowiada się ładny. Ale myślę że jak zawsze pogoda się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze ty już nie śpisz ? A miałeś dzisiaj sobie pospać no ładna pogoda ale tak jak wspomniałeś może się zmienić dzisiaj jadę na gryla do tej miejscowości co spędziliśmy razem Andrzejki a ty kotuś co sobie na dzisiaj zaplanowałeś ? Buziaczki takie namiętne ci posyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem plany,ale pogoda nawaliła i siedzę w domu. Nic dalej nie planuję bo rano do boju. Miłego gryla słonko. Buziaczki gorące ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zmiana pogody ? Nie mów mi że deszcz pada ? U mnie piękna pogoda można się opalać kotek to wypoczywaj bo jak znam życie to jutro do boju pewnie z rana polecisz buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to pogoda niema różnicy słnko. Tu chodzi o piknik z nieletnimi w namiocie. Dała byś swojego gościa pod namiot nad wodą w taką pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to sonko sgadam spać bo oko mi keci. Buziacźki słonko. Dobrej nocki życzę. Do jtra słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotku ja jestem na grylu jeszcze wcześniej napisałam teraz wchodzę i patrzę że nie poszło kotuś śpij słodko buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puk puk wstajemy kotku szkoda dnia a piękny dzionek się zapowiada buziaczki na dzień dobry i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śpimy nie śpimy. Czas na chlebek zarabiać. Miłego dzionka słonko życzę i gorąc buziaczki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór mamcia przeszła z nr telefonu do mojej sieci a ty dowiadywałeś się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmykam spać bo dosłownie padam buziaczki kotku na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaczki kotku na dzień dobry miłego dzionka życzę i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj słonko, gorące buziaczki,jutro spotkamy się słonko tam gdzie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×