Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

między nami

Polecane posty

Gość gość
Już pogadałem kotku czy mogę napisać Ci eska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz. Moja ostatnia to 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz taka sprawa a w szpitalu obsługa niech ich diabli wezną dopiero kociak wiązane im posłał to obskakiwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą obsłują to ja wiem jak jest. Szefowa też jak podniosła głos to dopiero jakiś koc się znalazł. Leżałem w majtkach na izbie przyjęć chyba ze 3 godziny jak mnie karetką z przychodni wywieźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotek chociaż w moim mieście obsługa na medal obiady super nawet telewizor darmowy niczym areszt śledczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie zmykam spać muli mnie już miłego wieczoru i spokojnej nocki buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też już zmykam bo oko leci. Miłej i spokojnej nocki słonko. Gorące buziaczki ślę. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaki śniłeś mi się oj co to był za sen szkoda że tylko sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śniłem ci się? Mam nadzieję że to był miły sen. Miłego dzionka słonko życzę i gorące buziaczki ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A psikkkkkkkkk koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś plany kotuś na dzisiaj ??? Ja wypije kawkę i lecę na miasto mamcia w lutym wycieła 10 dębów mają przyjechać z tartaku i zabrać bo będą nam deski robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja czekam na tel bo się komuś plany zmieniły i narazie w domku jestem. Potem jak ruszę to przy okazji swoje sprawy załatwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kotku muszę zmykać patrzę że piękny dzień się zapowiada no wkońcu może będzie już ciepło a co do snu to nie musisz się wstydzić było bosko jeszcze raz miłego dzionka życzę i ślę kochanie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam piękny dzionek słonko? Był tak piękny i ciepły dzionek że warsztat mi poleżeć sobie zachciał. Jutro parę złotych muszę wydać żeby go namówić na jutro żeby popracował na siebie i na mnie. Co tam u ciebie słonko? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku sorry że wczoraj tutaj nie zajrzałam ale poszłam wcześniej spać tak mnie muliło że o 6stej już byłam w łóżeczku i przesłałam całą noc . Kotek nie wiesz kto chciałby pieska ? Buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i mnie wczoraj szybko zmuliło. Pogoda taka czy co? Miłego dzionka życzę i gorące buziaczki ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotek nie wiesz czasami kto by chciał pieska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotek pieska się boi , bo piesek kotka zje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku warsztat zrobiony ?? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A psikkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warsztat to słonko do 12ej miałem zrobiony, tylko potem miałem trochę zmian planów. Dzień kończę dopiero teraz, bo znajomy wpadł do mnie ze swoim warsztatem i tak nam trochę zeszło. Od rana ruszam do akcji i mam zajęty cały dzień. Idzie wiosna i tak chyba już się zaczyna. A co tam u ciebie słonko? Jak tam dzionek? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaki dzisiaj to mamcia dała mi urlop kazała mi leżeć cały dzień bo źle się czuję natarła mnie wikiem dała polopirynke zrobiła śniadanko do łóżeczka sama zaraz wyjeżdża do baru kotku no tak wiosna się zaczyna to i zleceń będziesz miał sporo a z drugiej strony to chyba fajnie bo zarobisz na chlebek buziaczki kochanie na dzień dobry i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ta wiosna słonko daje mi się we znaki. Rano nawet nie miałem się jak odezwać. Obroty od rana. Jutro też by było od rana, ale muszę jedną sprawę załatwić. A co u ciebie słonko? Buziaczki gorące ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku sorry ale ale jutro się odezwę źle się czuję jutro jadę do lekarza bo się chyba wykończe buziaczki kotku na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuuuuuu słonko przychorowało nie dobrze słonko , nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no słonko. Jak trzeba się leczyć i odpoczywać w cieple, to trzeba. Lepiej się podleczyć nim zwykłe przeziembienie miało by się przekrztałcić w coś poważniejszego. Z całego serca życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia i gorące buziaczki ślę. Ja też już spadam bo oko mi leci. Miłej i spokojnej nocki ci życzę i bardzo gorące buziaczki ślę. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek? Dzisiaj kociak dzwonił i dopiero będzie wiadomo co kolwiek w maju jestem zła buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zła jak zła. Ważne że dzwonił. Każdy na twoim miejscu był by zły. Tylko pytanie na co lub kogo? Na to że on rzadko ma okazję się odezwać? Na niego że nie słuchał ciebie i mamci. Na siebie, że niedałaś rady wytłumaczyć? Na co? Buziaczki słonko. Rano miałem napięty grafik i tu nie zaglądałem. Jutro jak będzie pogoda jak dziś to mam luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadam słonko spać bo pamam. Miłej i spokojnej nocki ci życzę. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×