Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

między nami

Polecane posty

Gość gość
Ok nie fatyguj się nie to nie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 10. 38 nikt cię tu nie zapraszał . I jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaczki kotku na dzień dobry miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj dłonko nie wiem jak ci to napisać ale nie będę owijał wełny w bawełnę może zauważyłaś że coraz żadziej tu zaglądamy z bólem serca muszę Ci powiedzieć że mam kogoś zakochałem się no wiesz serce nie sługa to jest silniejsze ode mnie myślę że zrozumiesz to zapomnij o mnie nie pisz wykasuj mój numer tak będzie lepiej znudziłaś mi się jestem takim typem faceta który lubi skakać z kwiatka na kwiatek i szukać nowych wrażeń żegnaj słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam dzionek słonko mija? Buziaczki. Mamy parę zazdrośników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kotku a jakoś tam zleciał mam u siebie swojego gościa od wczoraj urwanie głowy a jaki szkodnik ty przy swoich tyle nie odczujesz co ja buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha. To masz w domu terrorystę z tego co czuję. Ja niemam swoich takich gości, ale wiem co tacy goście potrafią. Pozwolisz, to dom od nowa stawiaj. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie i już taca połamana a taka fajna była ściany pikaso grzejniki pomalowane dobrze że tylko do soboty bo jak ty to ujołeś jeszcze trochę i dom od nowa stawiaj teraz dopiero do mnie dotarły kochanie twoje święte słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha. Widzisz w jakim błędzie szefowa tkwi? Mnie się do tego nie śpieszy. Niewiem sołonko. Może dziwny jesem. Ale naprawdę mnie się do tego nie śpieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotek bo my kobiety inaczej podchodzimy do życia ja też chciałam ale teraz ach szkoda słów zazdroszczę Ci teraz a na święta wszyscy się domnie zwalają urwanie głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz słonko. Myślę że szefowa też łapie o co mi chodziło. Ja myślę że lepiej jest się wyrwać z domu na wekend i spędzić spokojnie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś zmykam spać bo ten mój gość dał mi tak w kość że jestem padnięta a muszę dodać że on wstaje o 6stej nie muszę zegarka na 6stą nastawiać on mnie budzi buziaczki kochanie na dobranoc spokojnej nocy Ci życzę i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie i bez gościa oko leci. Miałem właśnie napisać że spadamy lulu. Dobrej ispokojnej nocki słonko ci życzę i buziaczki gorące ślę. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życzę i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie słonko miłego dzionka życzę i gorące buziaczki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam na imię Andrzej , szukam bratniej duszy może kotek albo słonko mi coś poleci ??? Muszę dodać że jestem nieśmiały i tu tkwi mój problem . Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ?? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłem kupę, nasmrodzilem trochę i jakoś leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz słonko. Sracz zajmuje się tylko sraniem i pewnie niczym innym. Mnie z kolei szkoda takiej pogody na siedzenie w domu. Żebyś widziała jaki ja zrobiłem porządek z tym bajzlem po zimie w wasztacie. A co tam u ciebie słonko? Pewnie też w domku nie siedziałaś. Buziaczki gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz słonko. Sracz zajmuje się tylko sraniem i pewnie niczym innym. Mnie z kolei szkoda takiej pogody na siedzenie w domu. Żebyś widziała jaki ja zrobiłem porządek z tym bajzlem po zimie w wasztacie. A co tam u ciebie słonko? Pewnie też w domku nie siedziałaś. Buziaczki gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja postawiłam klocka i powoli zwijam się do spania buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja postawiłam klocka i powoli zwijam się do spania buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze nie poszło a tyle się napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotku zrobiłeś porządek w warsztacie ?? Muszę to zobaczyć i ocenić ja dzisiaj też się szczerze Na robiłam aż mamcia mnie pochwaliła łapie u niej punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też często się napiszę i nie idzie. Widać tylko temu sraczowi co pierdnie to idzie. Co on żre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam szefowa kotku nie oglàda się za pracą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko ja robiłem porządek nie w tym warsztacie który znasz i w którym bywasz. Ja robiłem zaplecze tego warsztatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotku zmykam spać dosłownie padam ty też zmykaj bo rano pewnie na obroty wejdziesz buziaczki kochanie na dobranoc śpij słodko i oby ta noc była bez dyżuru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko. Czy szefowa się rozgląda? To nie tu rozmowa na ten temat. Jak chcesz napiszę ci eska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×