Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje dziecko nie mowi

Polecane posty

Gość gość
12:38 - mały teścik kafeteriowej doktorki od autyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pamiętajcie albo autyzm albo nic. Innych zaburzeń nie znają, bo w mjakmama rzadko o nich piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala1661
Do Pani godz. 15.06 jeśli Pani niechce pomoc to komentarze są zbędne. Odpowie sobie Pani autorko tematu na spokojnie na te pytania powyższe 12.38 i spróbujemy zadziałać wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reaguje i na dzieci i na moje zakazy. Pokazuje ale nie wiele. Palcem od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiły byście się u ilu dzieci rocznie diagnozuje się autyzm albo cokolwiek że spektrum. Wasza ignorancja poraża. Znam mnóstwo przypadków kiedy matki ignorowaly objawy, dawały uśpić czujność. Każda z nas nade wszystko kocha swoje dziecko i jeśli ma choć najmniejszy cień podejrzeń co do rozwoju dziecka to musi działać. Nie słuchać, że ktoś tam gdzieś tam zaczął mówić czy chodzić jak miał tyle czy tyle. Instynkt matki prawie nigdy nie zawodzi. Autorko, możliwe, że to zwykłe opóźnienie mowy. Tego nikt ci tu nie powie, szukaj i nie dawaj się zbyć. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj. Ja bylam z córka u logopedy, psychologa, superniani i specjalisty od zaburzeń integracji sensorycznej jak mi te idiotki z kafe wkręciły na głowę, że moje dziecko jest niepełnosprawne. Specjaliści mnie wyśmiali, dali rady i życzyli cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.17 twoje dziecko nie potrzebowalo wsparcia i okazało się, ze wszystko jest ok, super. Znasz dziecko autorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala1661
Obciąża stopy ? czy chodzi na całych stopach, czy palach ? ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zlego jest w tym ze dziecko 18 m-cy chodzi czasem na palcach, do 3 -roku zycia jest to fizjologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Pani / Pan pisze :) Jak zaczyna dziecko chodzić to może ok.9miesiaca wspinać się na palce ale to 2-3tygodnie tylko zanim prawidłowo i fizjologiczne obciąży stopy !!! Dziecko , które nie obciąża stup jak zacznie chodzić to jest ogromny problem często lekceważony (Napięcie równowaga -z różnych przyczyn ,Może ma miednicy w przodopochyleniu I cofniete barki LUB nadpobudliwe w str.autyzmu/ws. - opoznienie mowy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:01 - passuje, dyskusja z dyletantem, w dodatku popelniajacym bledy ortograficzne, jest pozbawiona sensu. Prosze zglebic swoja wiedze na temat chodzenia przez dziecko na palcach, jakie problemy neurologiczne lub otropedyczne moze zwiastowac oraz kiedy jest fizjologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMirabelka
Zalecam konsultację u dobrego neurologopedy, psychologa, terapeuty SI. , ew. fizjoterapeuta dziecięcy. Dużą wartość przedstawiają wynik badań medycznych (zwłaszcza neurologicznych, EEG, genetyczne, audiologiczne) Zrobić badania wzrok, słuch, badania w kierunku pasożytów, metali ciężkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×