Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myślałam że facet jest mną zainteresowany a on nawet życzeń na Dzień Kobiet

Polecane posty

Gość gość
mam takiego męża eh.. Nie wiem co doradzić Tobie. Nie znam kolesia o którym mówisz. Na przykładzie mojego małżonka mogę potwierdzić, że jeśli facet w drobnostkach jest olewczy to w grubszych sprawach będzie tak samo postępował. Ja od męża nie dostałam nigdy nic na 8 marca, wczoraj miałam urodziny to nawet nie bąknął życzeń. Imienin on nie uznaje, gwiazdka to też żadna okazja. Nie chcę prezentów tylko odrobinę uwagi. Do tego stopnia jest olewczy,że nawet jak zginęła mi walizka na lotnisku i nie miałam się w co przebrać na wyjeździe to nie chciał pożyczyć mi swojej koszulki. Spałam więc w brudnych ciuchach z podróży i cholernie było mi przykro. Nigdy nie zaproponuje mi aby coś pomóc , czy zrobić coś za mnie. Nie ma żadnej litości nawet kiedy czuję się fatalnie, gorączką czy bólem głowy. Nie ma pomocy , swoje obowiązki muszę wykonać sama. Mieszkam na wsi i mam w domu zwierzęta więc nie mogę im powiedzieć ,że boli mnie głowa i nie dostaną dzisiaj jeść..Nie widzę żadnej inicjatywy . Mogę chodzić cały dzień i coś robić a on przesiedzi na necie i nie zapyta co robiłam. Znieczulica o której nie wiedziałam. Dla wszystkich milutki a w domu ...egoista. Szanuj siebie dziewczyno. Sprawdź go a potem wyślij w diabły. Na pewno znajdziesz takiego z którym będziesz się czuła po prostu dobrze i szanowana. Czujesz,że coś jest nie tak to daj sobie spokój z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.16 , dziękuję Ci za ten komentarz i bardzo współczuję...Próbowałaś rozmawiać z mężem o swoich uczuciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×