Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca u chłopaka bez umowy?

Polecane posty

Gość gość

Mój chłopak znamy się przeszło rok,prowadzi firmę jednoosobową działalność, zaproponował mi pracę tyle,że bez żadnej umowy a moim wynagrodzeniem miałby być procent od sprzedaży, a na umowę mogę liczyć za rok ewentualnie dwa... Co o tym myślicie? Pracy się nie boję, umiem zakasać rękawy jak jest robota,nie jestem panią od malowania paznokci, ale trochę wydaję mi się że to taki wyzysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzysk, wyzysk... bez ubezpieczenia, świadczeń, za prowizję? no chyba, że dzielicie się nia 50/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce po prostu placic skladek za pracownika. U nas forma jest na narzeczonego, ale mieszkamy razem, ja sie zajmuje sprawami urzedowymi i papierkami a on tym zeby praca byla wykonana a zyski ida do domowego budrzetu. Nie mam skladek oplacanych, bo jestem zatrudniona w innej firmie i jestem na macierzynskim. Legalny pracownik to dla Twojego chlopaka duzy koszt, wiec zrozumiale jest, ze woli zebys pracowala bez umowy. Jesli nie potrzebujesz ubezpieczenia, bo masz z innego źrodla to jak najbardziej mozesz pracować, ale jak Ci zalezy na ubezpieczeniu i składkach to musisz znaleźc cos innego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×