Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka tam prawda życiowa

Lepiej dziewictwo sprzedać za krocie, niż je za darmo oddać idiocie

Polecane posty

3 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Niemożliwe, przecież ostatnio pisałeś, że czasy się zmieniają, a potrzeby ludzkie nie... To jak to w końcu jest?

Siurek o_O? Potrzeby ma każdy człowiek indywidualne. Nie zależa od czasów. Ktoś ma potrzebę zwiedzania świata, dorabiania się, tworzenia przedszkola w rodzinie.. 

Wartości się zmieniają, kiedyś dziewicą miała szanse wyjść za mąż, zbrukana małe szanse. Teraz wyjdzie i pol.kur.wie 😎

Pisałem, że czasy nie definiują potrzeb ludzkich i nie każdy tak jak Ty zdradza i nie ma z tym problemu, ru.cha na lewo i prosto bo mu się jeszcze nie znudziło, a na obyczaje sra. 

Gość Maryla31
1 godzinę temu, DavidoffZino napisał:

Taka Maryla31 chwali się, ..........................

A czy wiesz notoryczny koniobijco że wyrosną ci z tego powodu błony między palcami?!

1 godzinę temu, DavidoffZino napisał:

Wystarczy Cię dobrze traktować abyś dawała dupy? 😁😅

Wystarczy zapłacić. To nie obelga, ale opis rzeczywistości. Ona pisała tutaj, że jest prostytutką.

8 minut temu, KermitZaba napisał:

Wystarczy zapłacić. To nie obelga, ale opis rzeczywistości. Ona pisała tutaj, że jest prostytutką.

Ojj. To przepraszam ta Panią. Szanuje każda pracę/zawód. 

1 godzinę temu, AntyBazyl napisał:

No za pozostałe otwory to się płaci osobno. Nie stać cie golodupcu i oczekujesz promocji? Spokojnie za 8-10 k moze dziewczyna młoda sprzedać. Na pewno lepsze to niż oddanie sie za darmo jakiemuś prymitywowi.

Rozważanie sprzedaży czegoś tak osobistego, intymnego, delikatnego jak pierwszy stosunek seksualny, może świadczyć o sporych problemach emocjonalnych, molarnych i osobistych. Zresztą, twój agresywny sposób wypowiedzi, to potwierdza.

Poza tym nie rozumiem, dlaczego problem tematu jest przedstawiony w taki binarny sposób. Przecież na świecie są też lepsi lub gorsi, ale normalni faceci. Jeśli jakaś kobieta jest "skazana" na 1di0tów, to powinna odrobić pewne lekcje, bo prawdopodobnie problemy wynikają od niej. Może ze złych wzorców z domu, a może z całkowicie zaniżonej samooceny, przez co pierwszy lepszy, który na nią zwróci uwagę, nawet kiedy jest 1di0tą jest dla niej jak książę na białym rumaku.

2 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

Są ludzie, którzy są gotowi zapłacić 10k PLN za seks z dziewicą?

Osobiście widziałem oferty 5kzł sprzed kilku miesięcy przesłane mi jako ciekawostkę przez znajomą 18-latkę.

Z tym, że to Białystok. Tu jest raczej tanio.

Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Osobiście widziałem oferty 5kzł sprzed kilku miesięcy przesłane mi jako ciekawostkę przez znajomą 18-latkę.

Zawsze można sprzedać Niemcowi jak Polacy golodupcy i nawet dziewictwo by chcieli po promocji 😂 nie stać kogoś, nie kupuje. Proste. 

28 minut temu, KermitZaba napisał:

Rozważanie sprzedaży czegoś tak osobistego, intymnego, delikatnego jak pierwszy stosunek seksualny, może świadczyć o sporych problemach emocjonalnych, molarnych i osobistych. Zresztą, twój agresywny sposób wypowiedzi, to potwierdza.

Poza tym nie rozumiem, dlaczego problem tematu jest przedstawiony w taki binarny sposób. Przecież na świecie są też lepsi lub gorsi, ale normalni faceci. Jeśli jakaś kobieta jest "skazana" na 1di0tów, to powinna odrobić pewne lekcje, bo prawdopodobnie problemy wynikają od niej. Może ze złych wzorców z domu, a może z całkowicie zaniżonej samooceny, przez co pierwszy lepszy, który na nią zwróci uwagę, nawet kiedy jest 1di0tą jest dla niej jak książę na białym rumaku.

Ja się odniosłam do tematu a Ty od razu oceniasz. Zenujace. Wypowiadaj się na temat. 

Ogólnie, zazwyczaj dziewictwo traci się za mlodu kiedy kieruje się wzorcami wyniesionymi z domu. Niestety, nikt ani domu ani rodziny sobie nie wybiera. Nim odrobi się życiowe lekcje mija kilka lat. I dziesiątki popełnionych błędów. 

3 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Czyli są już nawet droższe i tańsze dziewictwa... Szok 100%

W zasadzie jest kwestia, jak takie dziewictwo powinno być wyceniane: w zależności od atrakcyjności rozdziewiczanej? Ilości krwi po? Wytrzymałości błony dziewiczej?

• Haha 1

6 minut temu, AntyBazyl napisał:

Ja się odniosłam do tematu a Ty od razu oceniasz. Zenujace. Wypowiadaj się na temat. 

Ogólnie, zazwyczaj dziewictwo traci się za mlodu kiedy kieruje się wzorcami wyniesionymi z domu. Niestety, nikt ani domu ani rodziny sobie nie wybiera. Nim odrobi się życiowe lekcje mija kilka lat. I dziesiątki popełnionych błędów. 

Może żenujące. Zależy od oceniającego. W każdym razie chyba się twoją oceną nie przejmę. Bo inaczej musiałbym się zapaść pod ziemię pełen zażenowania, że będąc dorosłym facetem, po studiach udzielam się na kafeterii, pod awatarem Kermita Żaby.

A oceniłem, bo chciałem spacyfikować twój ofensywny ton. Czasami lubię tutaj wziąć udział w potyczkach słownych.

Co do twojej diagnozy, jaką wysnułaś, to trudno się nie zgodzić. Szkoda, że to są nauki post factum. Chyba często też, te lekcje nie są dobrze odrobione, bo nieprzepracowane rozumem, a bólem serca. Wiele ludzi ma potem problemy ze swoją seksualnością, czy ogólnie z relacjami damsko-męskimi, kiedy trafiło na bardzo fatalnego partnera/partnerkę.

29 minut temu, Nemetiisto napisał:

Ale to chyba cena wywoławcza, albo jakiś żart. Nie wierzę, by ktoś poważnie zrobił coś takiego. Już sama sprzedaż dziewictwa pewnie spotka się ze sporą stygmatyzacjom, a co dopiero odsprzedanie dziewictwa na 5 zł.

12 minut temu, KermitZaba napisał:

Ale to chyba cena wywoławcza, albo jakiś żart. Nie wierzę, by ktoś poważnie zrobił coś takiego. Już sama sprzedaż dziewictwa pewnie spotka się ze sporą stygmatyzacjom, a co dopiero odsprzedanie dziewictwa na 5 zł.

Nie 5 zł a 5k zł - w niektórych rejonach tego kraju to już jest piniądz 🙂

18 minut temu, KermitZaba napisał:

co dopiero odsprzedanie dziewictwa na 5 zł.

Zapomniałem, że to forum nietechniczne i nie każdy zna przedrostki układu SI. 😜

5kzł = 5000zł.

• Thanks 1

2 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Nie 5 zł a 5k zł - w niektórych rejonach tego kraju to już jest piniądz 🙂

Dzięki, faktycznie. Przeoczyłem to, kwota o trzy rzędy większa sporo zmienia. Wydaje mi się, że dla większości polaków to będzie jakiś pieniądz oprócz mieszkańców największych miast. Średnia zarobków w Polsce to 3,5 tys. netto, medialna 3 tys. netto, a dominanta w zasadzie zbliża się do minimalnej. Mam znajomą pracującą w urzędzie i mówiła, że zarabia 2.5 tys. na rękę, a podobno różnych urzędników w Polsce mamy 0,5 milina. Pewnie większość zarabia podobnie. Poza tym wiele polaków nie robi żadnych oszczędności, kredyty konsumenckie kwitną. 

Napisano (edytowany)
14 minut temu, Nemetiisto napisał:

5kzł = 5000zł.

Skończyłem automatykę i robotykę, natomiast z zawodu jestem informatykiem. Także  jestem "techniczny", po prostu przeoczyłem "k". Jak chcesz się pochwalić, swoją wiedzą techniczną, to rekomenduje forum elektroda.pl.

Edytowano przez KermitZaba

1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Skończyłem automatykę i robotykę, natomiast z zawodu jestem informatykiem. Także  jestem "techniczny", po prostu przeoczyłem "k".

I bardzo wrazliwy do tego 🙂

• Haha 1

Napisano (edytowany)
9 minut temu, AntyBazyl napisał:

I bardzo wrazliwy do tego 🙂

To swoją drogą. Podrzucisz chusteczki?

Obcesowość  autora wydała mi się w tym przypadku, po prostu żenująca.

PS: W sumie temat sprzed chwili 😉 .

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

Czyli są już nawet droższe i tańsze dziewictwa... Szok 100%

W zasadzie jest kwestia, jak takie dziewictwo powinno być wyceniane: w zależności od atrakcyjności rozdziewiczanej? Ilości krwi po? Wytrzymałości błony dziewiczej?

Po urodzie, oczywiste o wieku. Im starsza tym taniej 😅😀

Edytowano przez DavidoffZino

25 minut temu, Nemetiisto napisał:

5kzł = 5000zł.

Eee, nie fajnie. 

Nie ma się co chwalić znajomością SI

Nie ma czegoś takiego jak 5kzł. 

Mogłeś napisać, że miałeś na myśli 5000 zł, a tu szpan. 😉 typowy inzynierek

• Like 1

Napisano (edytowany)
11 minut temu, DavidoffZino napisał:

Eee, nie fajnie. 

Zresztą jednostki SI to nie jest zagadnienie z zakresu szkół średnich, czy nawet byłych gimnazjów?

23 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Eee, nie fajnie. 

Ty też przecież jesteś typowy inżynierek 😉 Z czego Ty właściwie te projekty robisz?

1 minutę temu, Doktor Siurek napisał:

Ty też przecież jesteś typowy inżynierek 😉 Z czego Ty właściwie te projekty robisz?

No jestem 😙😉😎

Nie, bo inżynierowie to bardzo specyficzne środowisko. U mnie rywalizacja jak w korpo 😁 żaden się nie przyzna do błędu, a i każdy chce kogoś uczyć 😛 i blyskac jak ten powyżej. Wow, SI, ale jesteś ogarnięty bo wspomniales coś co było na fizyce w szkole, żałosne. 

Powiedzmy, że jestem hybryda 😁 automatyka, elektrotechnika, elektronika 😎

19 minut temu, KermitZaba napisał:

Zresztą jednostki SI to nie jest zagadnienie z zakresu szkół średnich, czy nawet byłych gimnazjów?

Było na fizyce w szkole, że jest taki coś. Na studiach to co? Jeden kolos z przeliczeniu jednostek i tyle. 

3 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Nie, bo inżynierowie to bardzo specyficzne środowisko.

No jak reszta która tam z Tobą pracuje ma równie "otwarte" poglądy co i Ty, to słowo "specyficzne" rzeczywiście pasuje jak ulał 😉

Przed chwilą, Doktor Siurek napisał:

No jak reszta która tam z Tobą pracuje ma równie "otwarte" poglądy co i Ty, to słowo "specyficzne" rzeczywiście pasuje jak ulał 😉

Ty też taki specyficzny człowiek jesteś 🙃😏 zapinales kiedyś kozę? 🙂

Przed chwilą, DavidoffZino napisał:

Ty też taki specyficzny człowiek jesteś 🙃😏 zapinales kiedyś kozę? 🙂

Nie. A co, liczyłeś, że się wymienisz jakimiś doświadczeniami w tej materii, czy jak?

7 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Nie. A co, liczyłeś, że się wymienisz jakimiś doświadczeniami w tej materii, czy jak?

Czy jak? 

😅

2 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Czy jak? 

😅

Z drugiej strony może za mocno zareagowałem. Każdy ma prawo do swoich intymnych fetyszy. Jeśli w Twoim przypadku są to kozy, to mi to w niczym nie przeszkadza...

3 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Z drugiej strony może za mocno zareagowałem. Każdy ma prawo do swoich intymnych fetyszy. Jeśli w Twoim przypadku są to kozy, to mi to w niczym nie przeszkadza...

Haha 😄

Siurek... No weź, tak to jest jak się prowokuje prawie 40letniego bez dziecka sztywniaka 😁

Siurek ogorek

5 godzin temu, DavidoffZino napisał:

Haha 😄

Siurek... No weź, tak to jest jak się prowokuje prawie 40letniego bez dziecka sztywniaka 😁

Siurek ogorek

A Ty już zrobiłeś swojego bombelka, czy tylko na forum doopę zawracasz? 😛

Gadać z Tobą to momentami gorzej jak z madką 500+... "bez dziecka" i "bez dziecka" i w kółko i na około... Nie możesz tego ogarnąć umysłem że są ludzie nie mający jeszcze potomstwa w tym wieku? 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować