Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

29 marca zaczyna sie BREXIT, pakujcie sie hahahhhaaa

Polecane posty

Gość gość
Ceny w Londynie są ogromne. W 2-4 strefie to trzeba liczyć 500 000 - 800 000 do 1 mln za dom minimum. Nawet w 5 strefie (Enfield) ciasne 1 bedroom potrafi kosztować 260 000 funtów i więcej: http://m.zoopla.co.uk/for-sale/details/41296208?search_identifier=3969ae153853919d47f696703ae7654f Kogo na to stać jeśli banki udzielają max 4 krotność rocznych zarobkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko debil kupuje w londynie przy obecnych cenach. Lepiej wynajmowac za najnizsza a reszte kasy wysylac na polskie konto. Placic za cos co w PL jest 4x tansze? :D Banka w uk nie bedzie trwac wiecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, nikt nie mówi o kupowaniu teraz. Widocznie nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy ma plany powrotu do Polski czy posiada polskie konto. Ja za swoją roczna pensje mogę kupić dom czy apartament w dowolnym mieście w PL. Co ty możesz kupić za swoją roczną pensje? Markowe jeansy czy używane 10letnie auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Polaczki w Polsce zazdroszczą :p Latem przyjadę do Polski i będziecie mi stopy myć a ziemia po której przejde będzie wielbiona przez lata. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co za debil, buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ci u nas w PL nie bedzie niczego myl nieudaczniku na wygnaniu ;) dla zmywakow mamy specjalne stawki za uslugi, w koncu podobno jestescie bogacze w uk to musicie wiecej placic i nas w PL haha!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty będziesz pierwszy do mycia moich nóg, cwelu. Polski kundel z polską pensja zrobi wszystko za kasę. Na kolana , sługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polacy w pl też się cieszymy, że cię już tu nie ma. Miejsce polskiego wola roboczego jest w obszczanym flacie bez tynku w uk. I tam ma ryć za bezdurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze szczekasz, psie? Idź rypaç za tysiąc złotych i stul już dziubek, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w PL kto po wyzszych studiach by mial mniej niz 3k na reke, a kto mial mniej mogl sie uczyc a nie rzucac w szkole kamieniami. To że byłaś nieudolna świnia i musiałaś wyjechać do uka na zmywak, nie znaczy świnio, że każdy jest tak nieudolny jak ty osrusie. Gnij tam. Jak ja się cieszę, że nie ma już w PL takich patoli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm a jednak tęsknisz za emigrantami skoro o nas tak słodko piszesz :) Tak dla poprawienia humoru : nawet koleś na zmywaku zarabia więcej w miesiąc niż ty w pół roku. Boli cię to, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polakom i PL mówimy NIE! Trzy razy NIE! My Brytyjczycy na nic was nie potrzebujemy. Pakujcie się i WON stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie bedziesz brytyjczykiem. Tylko białym murzynem tzw faking forejansem. Nigdzie takiego syfu nie widziałem jak w tym zadoopiu. 'Potega' z dwoma kurkami w zlewie w mieszkaniach i pralkami na monety :D BUHHAHAHA!!!!!!! leze i kwicze !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty miałeś pralki na monety? W jakim syfie mieszkales jak tu byłeś? Squatowałes z 20toma kolegami w jednym pokoju? Musiało być bardzo intymnie. Serio jestem tu 10 lat i pralki na monety nie widziałam a 2 kurki to znam z kafe :D pewnie z twoich opowieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
pralek na monety jeszcze nie widziałam, ale dwa krany wiele razy (w starych domach), niezbyt mi to pasuje, ale da się przeżyć, prysznic mam normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. U nas w domu mamy normalne krany (nowe budownictwo) a dwa kurki mają dobre historyczne wyjaśnienie czego debil oczywiście nie wie ale nie można oczekiwać od niego jakiejkolwiek wiedzy ;) Osiołku, jak Angole mieli 2 kurki czy toaletę to twoi przodkowie jeszcze przynajmniej przez 100 lat nie słyszeli o kanalizacji. Kapisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w Pl mielismy jeden kurek juz 100lat temu. Jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych pytań bo widać jak znasz historię ;) podwójne kurki są w starych domach, często starszych niż 100 lat. Zamiast przejmować się kurkami (które nie świadczą o mniej lub więcej rozwiniętym kraju) dowiedz się dzięki komu masz te kurki i dzięki komu nie musisz robić pod siebie lub do dziury. A teraz na kolana i składaj pokłony Angolom, cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polacy 500lat temu uczylismy francuzów jesc widelcem. Na kolana angielski cwelu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczywiście :D najpierw kurki teraz widelce... Naprawdę masz problemy życiowe. Dzisiejsi faceci to niezle pipy. Ciebie na porządną wojnę by trzeba było wysłać to może miałbyś inne zmartwienia niż kurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL złotowki leżą na ulicy. Trzeba je tylko podnieść. Tak tanio jak jest w PL to w uk nigdy nie będzie. Bo PL to duma, bogactwo, kultura i setki lat tradycji a uk to rabowanie i napadanie. Wiec bedziemy ciagnac z uka bo nam sie nalezy:D A wy uki co macie? Takewaye? Cuchnące mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jak zawsze milionerzy na kafe, kazdy ma Dom w Londynie, wielka pensje i nie wiadomo co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milionerzy z du/py wzieci co gniją w tym SMIERDZACYM londynie :D a w PL ich nie stac aby prace znalezc i dom kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom w Londynie nie jest aż taki nieosiągalny. No, chyba że jest się jakimś niewyksztalconym ciułaczem który po angielsku ani be ani me. Takich też tu sporo więc zagaduje że właśnie tacy tu piszą i wątpią... Nie trzeba być milionerem. Mój kumpel kupuje chatę sam a zarabia tylko £26k (nieco poza Londynem) a w Londynie wystarczy że ty i np partner zarabiacie £25k na lepka. To chyba nie takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25k na osobę daje 50k. Bank udziela max 4 krotność rocznych zarobków, co Ty chcesz za to w Londynie kupić? Buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu kłótnie, wyzwiska, ludzie ogarnijcie się :O zwłaszcza trolle. Dlaczego od razu takie skrajności? że w Uk są sami "głupole i zmywaki z minimalną stawką i ani be p oangielsku", a Polacy w Polsce "nic nie maja i tym z UK zazdroszczą" prawda lezy pośrodku. i w UK, i w Polsce są i "normalni" ludzie na poziomie, zarabiający nieźle, i tez są tacy jak z tego opisu powyżej - to OCZYWISTE. Ja, ja przylatuję do Polski, nie wywyższam się, nie czuję się lepsza. A w UK nie czuję się gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część 2 (musialam podzielić) Mamy z mężem ciekawe prace, to od niedawna bo jesteśmy tu 9 lat (po drodze dziecko), mąż ma dobrą pracę od 2 i pół roku, a ja od roku. Ja nie zarabiam jakoś super, tak o zwyczajnie (poniżej średniej krajowej), ale to co robię, daje mi satysfakcję. chociaż czasami mam nerwa, czy nawet w**rw w pracy, no nie ma idealnej pracy, idealnych współpracowników, są różne dni. Mój mąż Polak ma zarobki powyżej średniej krajowej. nie mieszkamy w Londynie. On się tutaj uczył, ja też ale on 3 lata dziennie, a ja tylko półroczny kurs wieczorowy + wolontariat też pół roku ale tylko kilka godzin tygodniowo (praca, dziecko). .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część 3 Żyje się nam tutaj dobrze, nigdzie sie stąd nie wybieramy na razie. Ale nie mamy tu kupionego mieszkania. Mamy takie podejście, że nie chcemy być za bardzo przywiązani do miejsca (choć wiem że mieszkanie zawsze można wynając/sprzedać). Myślimy o tym, że jesli będzie tutaj "nieciekawie" w związku z Brexitem za te dwa lata, choć wątpimy w to, to wtedy może wyjedziemy. Bierzemy pod uwagę Danię, Szwecję lub Belgię. A może nawet Kanadę. pozdrawiam tych kulturalnych normalnych (jakich tu niewielu, niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze ze jest brexit. Wawa stanie sie 2gim londynem. Tyle ze w PL nie ma domopodobnych ruder jak w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×