Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

29 marca zaczyna sie BREXIT, pakujcie sie hahahhhaaa

Polecane posty

Gość gość
Każdemu dobrze się powodzi w UK,mój kuzyn z żoną są tam 4 lata, pracują i 2 razy w roku jeżdżą zwiedzać świat.Byli już na Hawajach, w Tunezji, Turcji, Egipcie,na Kubie a na święta zjeżdżają do Polski,na wszystko ich cholera stać a oboje pracują w markecie,on dodatkowo dorabia na portierni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha byli też w Argentynie Gwatemali i na Majorce :-O Nie wierzę tym którzy piszą że klepią biedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę tak trudno niektórym tu uwierzyć że ktoś może kupić dom? Jakimi wy musicie być nieudacznikami... A domem wartym milion złotych nie masz co się chwalić. Gdyby to było w £ to mógłbyś, ale złotych? Proszę cię... To tak jakby chwalić się milionem rupii :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce prawdziwego osrusa jest w UK. Tam ma pracowac na kapo-landlordów, którzy wspomagają go mieszkaniem z grzybem lub pokoikiem I żadne powroty przegrywów do mojej PL. Maja placic 1000f za pokoj. Tak nam dopomóż Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi że miałeś takie doświadczenia w UK. Musiały być okropne skoro teraz wychwalasz PL, najbardziej zapadła i rasistowska dziurę Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki Bóg, chłopie. Pewnie jeszcze żyjesz w lepiance i robisz pod siebie z taką mentalnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapaty_niekumaty
A co za roznica czy ktos mieszka w UK w Niemczech Francji czy Irlandii. To nie ma znaczenia. Kazdy jes kowalem wlasnego losu i nie wypada zagladac komus w kieszen. Pieniadz nie jest w zyciu najwazniejszy. Znam osoby o przecietnym zasobie majatkowym i sa bardzo szczesliwe faktem ze zyja sobie tam gdzie zyja. To jest kazdego indywidualna sprawa. To nie ma znaczenia. Ja zyje w polsce i ciesze sie ze nie musze sie martwic czy ciapaty zrobi krzywde mojej rodzinie czy nie. I z tego powodu jestem szczesliwy. Pieniadze to nie wszystko. Jednym terror przeszkadza innym odpowiada. Kazdy wybiera sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapaty to może nie, a nie boisz się że pijany kierowca zrobi krzywdę twojej rodzinie? To bardziej prawdopodobne, ale nie myślisz o tym, prawda? Nie ważne kto, ważne jaki rezultat : śmierć. Więc twoje myślenie jest trochę głupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijany polak to swój, ciapaty to obcy. Nie porównuj smieciu. Stop bydłu niszczacego europe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety niedlugo pewnie cala Unia sie zacznie rozpadac, podem odejda Niemcy, Francja i tak sie to powoli rozpadnie. Jeszcze zadna Unia w historii nie byla wieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćnemo wczoraj Dwie osoby pracujące w Londynie za średnią krajową, nie mające dzieci ani innych zobowiązań są w stanie zaoszczędzić na depozyt i coś kupić. Oczywiście mój dom wymagał remontu… xxx moze kiedys, na pewno nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakujcie sie emigracyjne gó/wna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha...Czyli jakby pijany Polaczek zabilby co żonę lub dziecko to nie miałbyś nic przeciwko? Brawo, widać że tu jakieś pierwotniaki siedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Swoj" hahaha ty chyba z domu nie wychodzisz i nie masz znajomych w polaczkowie bo gdybys mial to bys wiedzial jakie to falszywe ku!rwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że by miał tylko gada jak połamany żeby zwrócić uwagę. Matka go niedokolebała i teraz są rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieta wycieczkami :D oj wy przyglupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 MILIONOW Polaków buduje kraj w PL i mają się dobrze. Umieli zalozyc firmy albo zaprezentowac sie na interwiew. Uki tego nie umiały. Polacy są bogaci a wy zawistne emigranckie polaczki nie możecie tego strawić. Buehehehehe ale mam bekę z was nędzarze z dorzecza big bena. Gnijcie dalej w tej waszej uk na flatach zagrzybionych. Tutaj w PL nikt was nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeee lepiej podniecać się grillem z kolegami i wyjściem do kina, przyglupie ;) podróże to jedna z nielicznych aktywności na które nigdy pieniądze nie są stracone. Podróże kształcą ale takie osły jak ty tego nigdy nie doświadcza więc skąd masz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nawet w uk grilla nie mozecie rozpalic 350 dni w roku bo ciagle ch!ujowa pogoda tam. Co innego w PL, zawsze mozna znajomych zaprosic na piwko i wyzerke na działke. Cudze chwalicie swego nie znacie, wiec nie wyjezdzaj tu z podrozami i szpanem swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×