Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie macie wózki 2017

Polecane posty

Gość gość
Coneco Primavera. Nie zamienilabym nazaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych wszystkich marek jakie sprawdzałam jak szukałam wózka dla swojego synka to najbardziej podpasowała mi firma Dorjan i faktycznie wózek się sprawdza. Choć ból głowy z wyborem to miałam spory, bo tak naprawdę tych dobrych producentów jest teraz mega dużo. Jest strona marki na http://dorjan.com.pl, na pewno dużym atutem jest jakość ale też estetyka, mają dużo wariantów wzorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatjana8041
Jak szukacie super wózka dla swojej pociechy to polecam wam strone www.bobobaski.pl Tam zakupiłam wózek Baby Merc Bebello model 2018. Wóżek jest bardzo praktyczny i przede wszystkim bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny ale podobny to tych popularnych i powszechnych wózków a nam zależało na solidnym ale wyjątkowym i bajeranckim designersko wózkiem dlatego mamy x-landera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monana79
Ja mam Bugaboo, jeżdżę od dwóch lat i jestem zachwycona! Super lekki i funkcjonalny. A co też ważne dla mnie prosty i elegancki design, nie jak niektóre teraz firmy mają „fashion style”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie w Warszawie są Bugaboo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monana79
Bugaboo kupiłam w Wózkach na Solidarności. W wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą www.dadi-shop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj bobasek jezdzi teraz Luciano, duzy bobas i sie miesci :) a przy okazji podroz w Luci jest bardzo bezpieczna , maja wielostopniowe paski zapinania :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre opinie ma na pewno Lionelo jeśli chodzi o takie akcesoria dla dzieci jak wózki, czy nosidełka. Sama się skusiłam na ich spacerówkę parę tygodni temu, na http://lionelo.com/product_category/wozki-i-nosidelka/ jest pełna oferta z opisami i zdjeciami wózeczków. Podoba mi się tutaj kontakt z firmą, szybka odpowiedź na mailu na moje zapytanie, sprawnie zrobiona wysyłka bez przeciągania dostawy w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja gdzieś x-landera w rankingach widziałam w czołówce i to też mnie to zainspirowało do obejrzenia wózka na żywo, od razu mi się spodobał, kolory ma idealne, o takich właśnie myślałam, uwielbiam szarości, a też jest stabilny, ma solidną ramę i fajny materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek ma 1,5 roku i nadal się wozimy w anex sport . Wózek świetnie się nam sprawdza. Rama jest jak nowa i do tego łatwo się go czyści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciemno możesz brać ten wózek https://lionelo.com/shop/lea/. U nas już się sprawdza przy drugim dziecku. Spacerówka, ale z wieloma funkcjami, więc zdecydowanie uniwersalny. Do podróży, łatwo schować w małej szafie. Do tego dochodzi kosz na zakupy duży w zestawie i pokrowiec. Zdecydowaliśmy się na ten wózek, bo miał jeden z najważniejszych certyfikatów bezpieczeństwa. Przy intensywnej eksploatacji naprawdę nic się z nim nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mały nadal jeździ w wózku anex cross bo kupiliśmy 3w1. Świetnie nam się sprawdza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam Adamex Reggio - nowość od firmy. Wygląda na lekko retro wózek, ale jest przede wszystkim tani!!! Kosztuje mimo modnego wyglądu tylko 1500 zł, a ponadto jest zrobiony z naprawde solidnych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ładnie się prezentuje a niedawno właśnie szukałam spacerówki na wyjazd, lekkiej i zgrabnej co by się ładnie składała i nie zabierała wiele miejsca, kupiliśmy x-fly, też od x-landera, to śliczna i praktyczna spacerówka, tu http://mamawozibardziej.pl/2018/09/x-lander-x-fly-made-in-poland/ jest super dokładnie opisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkananaa

Mój Anex Sport https://anexbaby.com/pl/sport   wybrałam ciemny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka

A słyszałyście o Muuvo Quick? Dopiero pojadę go zobacyć na żywo, w internecie wygląda fajnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retka
Dnia 30.12.2018 o 20:07, Gość kaczka napisał:

A słyszałyście o Muuvo Quick? Dopiero pojadę go zobacyć na żywo, w internecie wygląda fajnie 🙂

ogladałam muuvo ale nie wiem czy on był ten quick 😛  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mutsy Igo - jeździmy 15 miesięcy i nie planujemy innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA

Ja mam ślicznego Luciano firmy Adamex, really bardzo dobry wózek, dobra jakość przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina

Co do spacerówki to wybraliśmy wózek Summer Baby model Dynamic i to był bardzo dobry wybór, wózek jest bardzo wytrzymały i solidny a przy tym nie kosztował majątku. Kupiliśmy go online w sklepie fajnytowar.pl Dostaniecie tam też foteliki samochodowe, rowerki, chodziki czy maty edukacyjne. Mają bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Witajcie. Czy ktoś może podzielić się opinią na temat wózka Karex quero 3w1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela

Tylko i wyłącznie polecam Anexa . Miałam model cross i sport i oba się świetnie sprawdzają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja mam sport i równiez polecam, nic mi się w nim nie psuje, jest łatwy do utrzymania czystości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×