Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Olene Kadar

Polecane posty

Czekam na "syna" Endera, babcia już szaleje ze szczęścia a dziadek chyba padnie na zawał. Są jeszcze Daghan i Beril bo to prawdziwi rodzice chyba, że Ender naprawdę jest ojcem chłopca i co z matką dziecka, przecież tak bardzo kocha Beril. Beril, żądna zemsty jest żałosna i weszła chyba w układ z Tekinem. I oczywiście najważniejsze - Daghan, jeśli pójdzie na propozycje prokuratury to będzie mocnym przeciwnikiem dla Endera i Tekina. Teraz to on będzie miął tajemnice przed Selvi ale Mehmet chyba się dowie o jego współpracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
Wielu wrażeń podczas oglądania ( teraz na YT) ....estetycznych też ;) ;) !!! :) :) Oh ten Dağan ....brak słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
Barnaby :) Mustafa w golfie i chuście .... Dağhan w garniaku .... ...uważaj na siebie :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Ja jutro przeżyję .... odcinek i wyrażenia estetyczne też ...... ;) :D GRA, jak to miło przed snem popatrzeć ...... posłuchać ..... wiemy, jak to działa ;) :D Dzięki :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być ..... wrażenia ...... no cóż telefon wie lepiej ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Ktoś jeszcze wrzasnął o 01:30? Kiedy dziś w nocy wysłałam post, kafe nie przyjęło go, może dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
Barnaby. Jakiś pomysł? Tekin , Dağhan czy wiewiórka ? A może był tam też Mehmet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
O najgorszym nawet nie wspomnę, zakleszczyłam to między językiem a ustami. Mam dwie hipotezy: 1. Ender zabił Tekina, bo on uważa Muzaffera za prawdziwego ojca, a po biologicznym, perwersyjnym może odziedziczyć zbrodniczy interes. 2. Ktoś (Mehmet) strzelił do Endera. Beril to zimna .... kiedy jako jedyna uśmiechała się na rodzinnej kolacji, zastanawiałam się, co ona bierze. Uwielbiam sposób, w jaki Dağhan radzi sobie z obciachem przed kolegami, grunt to utrzymać autorytet i nie dać wejść sobie na głowę biorąc problem na plecy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wiecie czy jest już przetłumaczony 11 odcinek na j.rosyjski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na yt w komentarzach pod 11 odcinkiem OK jest bardzo dobre streszczenie w j.angielskim... polecam niecierpliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Pięknie dziękuję, za link do odcinka :) Gość Kasia dziś Kasiu, nie obejrzałam jeszcze odcinka ale czytałam streszczenie na EAPF. Nie wierzę, że Ender kogoś zabije w 1 odcinku nie potrafił zabić Sezaia to i teraz nic nie zrobi. A jeżeli mogę typować to stawiam na wiewiórkę, ona pierwsza zaatakuje Endera i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
KO. Ta opcja z wiewiórką też mi odpowiada :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nikt nie żegnał się z produkcją i to może jest odpowiedź na Nasze wątpliwości ;) :D Kasiu, a jeśli wiewiórka przyprowadzi kolegę niedźwiedzia to już po Enderze. kurcze ale on też nie żegnał się z produkcją ...... to jednak zły trop :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
KO. I jak ? Były warunki ;) ;) do oglądania OK , czy czekasz na polską wersję ? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, niestety warunków brak ........... :( Do tego jeszcze dziś rower doszedł ;) takiej pogody grzech nie wykorzystać ............ mąż mi nie odpuścił ;) :D Chyba poczekam już na polską wersję ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
Wcale mi się nie podoba to co zobaczyłam w zwiastunie 12.odc. :O :O Na szczęście (?)to jego prawe ramię a tureckie szpitale juź trochę znamy ;) ....więc chyba jest nadzieja... A może miał kamizelkę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym razem chyba nie miał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiastun jak zawsze musi namieszać. .... Kto strzelał !? ..... raczej nie Ender bo miał inny widok z lunety ..... Człowiek Tekina !? bardzo możliwe . Kasiu, jeśli współpracuje z prokuraturą i ma kontaktować się z niebezpiecznymi ludźmi to kamizelka musi być na bank. I tak będzie co innego niż myślimy. .... a może to był plan Pani prokurator, zmyłka dla Tekina i Endera ....... już nic nie wiem ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRA1 23:37 :D najpierw wkleiłam link, a dopiero później zobaczyłam Pani post :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie stało - najwyżej będzie dwa razy. Uśmiałam się do łez i nie mogłam mu się oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
O matko... dopiero teraz zobaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na EAPF jest streszczenie ostatniego odcinka OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×