Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Olene Kadar

Polecane posty

Pani KO wczoraj Pewno tak byłoby najlepiej, tylko On kocha być Aktorem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pani Basiu wczoraj , może kiedyś samo aktorstwo to będzie dla niego za mało i stanie po drugiej stronie kamery :) A na razie może grać i grać, oby jak najwięcej :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Podświadomie wypieram ten moment .......... ostatni 13 odcinek, dlatego chcę obejrzeć po polsku 12 i 13 razem ;) GRA1 ..... w oczekiwaniu ........ zawsze chętnie można popatrzeć na Engina ;) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, bardzo mi się to nie podoba. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
KO. Mnie też się to bardzo nie podoba.Bardzo . ( :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Selvi odchodząc mówi, że woli umrzeć niż żyć bez Dağhana. Coraz bardziej mi się to nie podoba. Przypomniało mi się, że na Filmweb w streszczeniu jeszcze w styczniu pisali, że Selvi umrze. Zrobią nam to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
Nie wiem czy będę chciała oglądać tlumaczony ..... Jestem wściekła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Selvi przeżyła, główny bohater niestety nie... i po co mu była ta zemsta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę przyznać, że wreszcie w ostatniej scenie Selvi potrafiła zagrać trochę uczucia, a zakończenie takie jak tytuł serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
Ranny , lewą ręką strzelał jak do kaczek i nie pudłował .... Nie mógł strzelić w łeb ??!! temu obleśnemu ropuchowi???!!! Oh Dağhan. Ile kochających Cię osób zostawiłeś ??!! ( :( :( :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kochane z tego co czytam a nie widziałam odcinka bo jestem już u teściów........ to masakra !!!!!!! Kogo mam ubić........ jak świnię na ruszt !!!!! za to zakończenie!!!!!!!!!!! Kochani jestem z Wami...... Ale ktoś za to straci głowę!!!!!???? To moje pierwsze wolne święta od dawna i po których miałam mieć wolne ......;) :D Nic z tego . ..... głowa musi polecieć!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, niestety przeczytałam posty, zanim zaczęłam oglądać 13. odcinek i serce miałam ściśnięte od początku. Nie spodziewałam się czegoś tak absurdalnego i okrutnego. Nie dali Dağhanowi szansy na to, żeby syn spojrzał na niego jak na ojca, żeby usłyszał słowo tato. Jego syn jako jedynego ojca będzie pamiętał psychopatę, przez którego zginął jego prawdziwy ojciec i dwóch dziadków. Tak im się spieszyło, żeby nie ponosić strat. Nasze emocje nie są wliczone w cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądając ostatnią scenę już chciałam szczęśliwa zakończeniem wyłączyć, nawet już straciłam zainteresowanie a nagle padł ten nieszczęsny strzał ... Mam mieszane uczucia bo od początku sądząc po tytule można było stwierdzić, że bardzo optymistycznego zakończenia nie będzie ale z drugiej strony gdyby Selvi zginęła to też nie byłoby lepiej . Przykre ale zastanawia mnie czy gdyby Daghan znał przyszłość i wiedziałby jakie będą konsekwencje czy wyszedłby z więzienia i zrobił to samo . Mam przeczucie , że niestety ale tak ,bo jakby nie było to wszystko co go spotkało miałoby swoje plusy : znalazł prawdziwą miłość, mógł spotkać swojego syna, zapewnił lepszy byt swojej rodzinie i co najważniejsze dla niego zemścił się. Chociaż jak pomyślę jaki ból musiał sprawić swoim bliskim (bo podejrzewam że między innymi jego matka już się z tego nie podniesie ) myślę , że jednak szkoda. Ale zastanawia mnie jedno : początkowo pomyślałam, że Daghan nie chce zabijać i to mi wiele wyjaśniało ale w późniejszych odcinkach okazało się , że nie ma z tym problemu więc dziwię się że wtedy gdy Zerdan wsiadł do samochodu obok Selvi nie zabił go , przecież wtedy dojście do Endera byłoby śmiesznie proste. Niestety takiego gdybania mogłoby być bardzo dużo równie dobrze mógł oddać strzał więcej do Zerdana który ,gdy Daghan odchodził był jeszcze na kolanach. Zakończenie mało oryginalne , tak ograne że wogóle się tego nie spodziewałam , taka śmierć głównych bohaterów była na ekranach setki razy i podsumowując jestem niezadowolona zakończeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Im więcej czasu upływa od wczorajszej nocy, tym gorzej znoszę to obrzydliwe zakończenie, znowu popłakałam się na fragmencie końcowym na YT . Już wiem, dlaczego ekipa tak cieszyła się na tych fotografiach (EAPF). Byli zachwyceni, że nie będą musieli realizować chorych wymysłów scenarzysty. Yilmaza i Fahriego oszczędzili, a Mehmet zginął - co za perwersyjny umysł na to wpadł. O tym najgorszym nie chcę wspominać, szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tu się zrobiło cicho . Chyba ostatni odcinek rozłożył wszystkich na łopatki. Nikt nie spodziewał się ,że serial skończy się tak szybko. To może trochę wspomnień ?????? Engin Akyürek jako Daghan Soysur - czyli (tłum.) : piękny, unikalny, atrakcyjny, przystojny, autentyczny, wyjątkowy, niezrównany i wreszcie. ..doskonały... I to wszystko o nim - czyli Engin... https://www.youtube.com/watch?v=evRmXe88yhI https://www.youtube.com/watch?v=uJQNM7k5x4I pozdrawiam GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mało kto tu zagląda, ale dla fanek - duża dawka Engina - zdjęcia z serialu Olene Kadar ( fani z Puerto Rico) piosenkę " Hasta siempre" ( Na zawsze) śpiewa Christian Daniel : https://www.youtube.com/watch?v=C2YgSSxuOAQ GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ten mezczyzna jest ladny i interesujacy oraz zmuszajacy kobiete do checi przytulenia go i pocieszenia w jakijkolwiek formie. Jednym slowem mozna krotko ujac moje uczucia gdy patrze na niego - bierz mnie, gryz mnie i demoluj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Będzie długo, ostrzegam na początku. Odcinek 12 w dziwny sposób miał w sobie tyle treści i wydarzeń, że nie dało się tego skrócić ;) :) Te dwa odcinki, miały być dla mnie jak .... a wyszły, jak gorzka wisienka na torcie w dodatku z pestką !!!! Wrzucam 12 odc. a jeśli zdążę przepisać to i 13 dodam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety forum jest mądrzejsze i mój komentarz do odc 12 uznaje za SPAM ..... zmieniam i zmieniam i nadal nic!!!!! :( Może później mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie da się wysłać ...... wyskakuje jako SPAM. Pozdrawiam :) Miłego majowego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odcinek 12 -Las… cisza i spokój…… pośród tego….. Daghan... Tekin ... i Ender komandos… Tekin... wspomina piękne i szczęśliwe chwile z dzieciństwa ….. żeby, po chwili grozić śmiercią Daghanowi.... Daghan.... zmienił plany policji ......w swoją grę ... Tekin ....czy Daghan ...na celowniku.... a Ender trzyma za spust... tchórz ... padalec ....Czy jaszczur odważy się strzelić !? Nie będę się zakładać!!! -Padł strzał!!! To nie ludzie Tekina- on ma inne plany wobec Daghana ......Czy to jednak synek pomógł tatusiowi i nie stchórzył !? ....a przy okazji .....naruszył jego honorowe zasady....troszeczkę ..... a może nawet bardzo go ośmieszył :) ;) A policja.... umywa rączki ......Daghanem zajmie się jego..... przeznaczenie !!!??? Oni chyba żyją w świecie fantasy...... !!!??? Selvi słusznie martwi się o ukochanego.....przecież słyszała rozmowę z Tekinem !!! Mehmet.... też się martwi .... Tekina i jego honor to żadna gwarancja!!!!!..... A jednak!!!!..... to Ender gad obślizgły bawił się bronią ... i postrzelił Daghana, oddając go w ąbleśne łapska Tekina..... Policjant..... zbiera dowody gołą ręką ..... w szoku zapomniał o zasadach??? .... ;) Czy Tekin.... zauważył podsłuch!?.... -Klatka/kojec...... jest tylko dla psów a nie dla ludzi ..... Tekin ma wyraźnie problem z rozróżnianiem tych spraw… tak wiem.... wariat i psychol !!!!..... Daghan w klatce.... aż, ściska gdzieś w środku, oczy bolą .....na to nie da się spokojnie patrzeć :( :( Tekin... będzie zły na synka .... poniżył go, spie.... tzn. zepsuł mu interesy.... źle zrobiłeś Ender... bardzo źle..... :) :) Beril..... dumna i blada ....wyśpiewała wszystko Tekinowi ..... to mnie raczej nie dziwi.... Oczywiście, przecież ona niczego nie podejrzewa... Spokojna.... szczera pogawędka .... Tekina i Daghana ... tylko warunki mało przyjazne dla wykrwawiającego się Daghana :( :( Tekin .... troskliwy…… gospodarz, myśli też o głodnych pieskach ...cóż to za dobry i wrażliwy człowiek?! ..... podły ropuch.... chciałabym zobaczyć go .... w tej klatce..... z psem wgryzionym w jego szyję!!!!!!!! Yilmaz, teraz musi szukać Daghana.... a przez cały czas unikał kontaktu z nim .... dla ukochanej siostry..... zrobi wszystko :) A tymczasem....do domu wraca zmęczony polowaniem Ender ...... Tekin już wysłał po niego samochód ..... zamknięcie drzwi przed nosem .......nie wystarczy za odmowę :) Beril ma zakaz kontaktów z Tekinem ..... Podejrzewam że, nie zapyta ..... Dlaczego !?..... Yilmaz .... pomaga szukać Daghana ... Mehmet nie jest zadowolony………wiemy dlaczego !!!!! -Czas pożegnać spory...... trzeba wspólnie znaleźć Daghana !!! Z Daghanem jest źle.....ma przewidzenia ..... widzi syna .... Daghan……!!!!! pomoc nadchodzi .... plan gotowy A Ender będzie miał gościa ...... wściekłego tatusia ;) :) -Psychiczny Tekin.... jak to dziwnie brzmi z ust Endera, na mamusi nie robi to wrażenia .... to tylko obrona przed Daghanem... Nie wiedziałam .....że oni tak się go boją ..... ? :) :D Ender wie jak przygotować się na spotkanie z ojcem .... broń za pasek- I już jest gotowy :) ...... Tatuś, też się przygotował ....... zabrał kij bejsbolowy, tylko co może być piłeczką..... w tej grze ? ;) Beril będzie pracować..... !!!! z Sahiką i teściem ..... no dobrze, mogę to zrozumieć .... ale gołe ramiona, nie pasują do pracy w biurze ;) Piesek już się najadł.... oby dał spokój Daghanowi!!!!!!!..... Beril zdziwiona.... że Daghan nie chce z nią współpracować ..... ja też jestem bardzo zdziwiona!!!!!! ;) :D Mehmet ... Daghan i Sahika mają wspólny plan ..... ;) -Ucieczka..... z klatki!..... wolność! ..... strzelanina! ..... plan był inny .... ale Daghan zrealizował swój plan .... Tekin ..... też zmienił plany .... Uciekający..... ranny Daghan .... nie spodziewał się pomocy Yilmaza a jednak!...... Ender senior... Ender junior.... wybór imienia był chyba prosty ..... Jest dumny z syna ..... a ich relacje są bardzo dobre ....no cóż, mnie też to dziwi!!!!.... Tekin wysiadaj ..... dalej nie jedziesz !!!! -a mieli taką dobrą okazję na kulkę w ...ąbleśny łeb ropucha!!!!! lub co najmniej zamknięcie go w klatce z kochanymi pieskami!!!!!!! Po powrocie.... Tekin będzie musiał dać ogłoszenie -poszukuję pracowników…….... Jest i policja..... znalazła się !!! ;) :) ale gdzieś tak daleko stoi ...... raczej jako widzowie bo co oni teraz mogą...... -Kursy ze strzelania w domu.... ale Tekin wymyślił !!! .....chętni mogą zgłaszać się wieczorem.... bo wcześniej gospodarz karmi głodne pieski ..... trzyma ludzi w.... klatkach i w wolnej chwili gra w bejsbol….. ludźmi (dokładnie tak, nie z ludźmi) ;) ;) /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ "Jesteś przy mnie".... teraz już będzie dobrze .... Daghan to nie mięczak, dostanie dawkę świeżej krwi i będzie jak nowy..... ;) :) Selvi i Daghan mają taką samą grupe krwi .... to czysty przypadek…….. Ender jako ojciec..... jest inny, to przy Beril wychodzi z niego potwór ..... dzieci wyczuwają złe emocje ... Beril to matka Endera juniora ..... oczywiście Asuman nic nie wie… -51 % akcji firmy należy do Beril...... ona nie ma pojęcia co się dzieje w jej życiu .... :) ;) "Dziecko jest Daghana" .... i czar nad wnusiem prysł .... płytka baba!!!! no bo, żadna z niej babcia!!!!! " .... to mój syn"... i koniec gadania Asumam, Ender broni syna przed babcią???.... to jest nawet bardzo fajne.... My też musimy poczekać, na lepszy stan zdrowia :) "Zakochany mężczyzna nie zostawia swojej ukochanej" ......( no teraz nie mogę, !!!! kiedy pomyślę o 13 odc inaczej nie mogę !!! ) Wieczorna rozrywka Tekina ...gra z chłopakami w bejsbol bez piłeczki !!!! tylko samym kijem ... w brzuch, w nogę lub w głowę ....na co popadnie…. to bęc….. Selvi chce iść z Daghanem na mecz piłki nożnej.......... mogli pójść .... komu to przeszkadzało :( :( Wiem, że Dagahn jest silny i ma końskie zdrowie ... ale weterynarz ratował jego życie! ..... już się nie czepiam, liczy się pomoc... Selvi nie jest romantyczna.... może i nie jest .... martwi się o ukochaną osobę i nie w głowie jej romantyzm.... "40 dni od śmierci ojca Daghana ..... tradycja nakazuję rozdać jedzenie sąsiadom ...... o tym nie wiedziałam….. Yilmaz słusznie ma łzy w oczach.... Bardzo żal mi matki Daghana, ile Pani Sabiha już wycierpiała .... a co jeszcze przed nią !!!!! ( no nie mogę, to silniejsze ode mnie!!!!!) Mehmet nie może być spokojny...... ktoś im uciekł !!! Ranny ale za to pełny odwagi Daghan, rusza z ekipą na wojnę .... Tak się budzi łobuza !!! …….za ucho - Wstawaj!!!! :D :D ..... i przy okazji Beril wie, że Ender strzelał do Daghana .... no cóż, za bardzo się tym nie przejęła!!!!..... ;) podła, zimna, egoistka……. A za drzwiami..... chyba nigdy nie dowiemy się, co tam wyczyniali (Barnaby, pamiętam te rozważania ;) ) Pan Szukru .... człowiek z zasadami ..... Sahika nie pozna testamentu ojca.... Daghan i Yilmaz ...... dwóch wrogów, których łączy Selvi.... Ciekawe skąd Selvi zna Asuman!? Mehmet czuwa, podejrzewa Dahana o współpracę z policją , zaprzeczenie tylko potwierdza jego przypuszczenia.... "Opowieść o mrówce ..... Czy to jest odpowiedź na Nasze smutki i pytanie ... dlaczego taki był finał serialu !!!!! ???? (no nie odpuszczę ....nie da rady !!!) Tekin skończył "pobudkę" Endera ..... chyba lekko się spocił, ale na twarzy nic nie widać... może, twarz Endera nam odpowie.... :D :D Beril to naprawdę kretynka!!! ... zna Tekina krótko i prosi go o pomoc w odnalezieniu syna ........... ach, szkoda słów !!!!! Spotkanie ........ grubego bosa z przystojniakiem Daghanem ...... ;) :) Zaplanowane..... zrealizowane ..... wygrane .... :) Daghan ma rację.... jest mądrzejszy od policji ;) :D Selvi na tropie…... Asuman.... Ender dostał od ojca lekcję szacunku i pokory.... Daghan, choć jest wrogiem zasługuje na duży respekt..... Tekin, ma swoje zasady ...... jak ktoś nie posłucha, do klatki ..... może już kolej na Endera !? ;) ;) Selvi na tropie.... Asuman .... śledztwo skończone ..... Ender to syn Tekina!!!!.... Teraz Sahika potwierdzi to testem DNA i ma gotowy dowód by wygryźć Endera z firmy, spółki i majątku ojca ... :) "Czas na zmianę opatrunku"........zakochani, bez wścibskich oczu i nareszcie sami a gadają o ......ach, marnują tylko czas!!!! :) :D :D Pan Harun, kolejna zaufana osoba z zasadami, poznał tajemnicę rodziny Sahiki .... "Test DNA a próbki należą do ... Endera i Muzaffera i jeszcze są dowody na strzały w domu Endera ..... Sahika może mieć mocne dowody przeciwko bratu ..... tylko czy zdąży je wykorzystać!!!!????? Jest...... zmiana opatrunku !!!!!!! :D :D .... spokojnie, delikatnie .....planowanie rodziny już mają za sobą :) Daghan, ma już syna a ślubu z Beril nie było ;) :D Z Selvi to raczej nie przejdzie .... tutaj, tylko skradziony całus mógł zdobyć ....nic więcej .... :( ;) Pranie mózgu grubemu bossowi ciąg dalszy ... "psy zaczną się żreć" to mi bardziej pasuje a nie gadka - bracie to, bracie tamto….. ;) :D Selvi indianka….....trochę odmiany przyda się :) Wyniki nie dotarły w ręce Sahiki……..ale prawdy dowiedziała się odpowiednia osoba .... "Wstydź się Asuman" - Panie Muzaffer, to jest za bardzo delikatnie powiedziane!!!!!!! No tak, kasa ponad wszystko!!!!! .....a na ziemi leży umierający człowiek .... Żegnaj, Muzaffer - to tyle od żony i ukradkiem otarta łza od Endera .....to jest prawdziwy upadek człowieka -jak niewiele dla nich znaczył, niech się udławią tym majątkiem !!!! Wieczór, dom Tekina a na zewnątrz Daghan i ludzie grubego bosa Osmana........wojna rozpoczęta.... Spotkanie oko w oko…przystojniak i ropuch z czerwoną twarzą :) Tekin chce wymiany .... odda syna Daghanowi za Selvi……ciekawe ;) jak zawsze, ąbleśny ropuch ma durne pomysły!!!!!!!! Już kiedyś Ender z trumny obiecywał Daghanowi syna a teraz ojciec robi ten sam numer……. Czy tym razem Daghan postąpi podobnie??????.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odcinek 13 (ostatni) Przypomnienie….jak to Tekin, wpadł na durny pomysł…..zamiany Endera Juniora za Selvi…..!!!!! Dumny,nieugięty…… czuje,że przegra i wyciąga Asa z rękawa………..syn Daghana, to najlepsza karta przetargowa!!!!!! Nerwowy ten gruby boss Osman, pewnie za dużo miesa zjada!....... :) Ale szybko Daghan przekonał się, że to jego syn……..Tekin, to drań…… ale honorowy, może to go przekonało!????? "Mam się za niego modlić, żeby ludzi zabijał?"- ile w słowach P. Sabihy jest szczerej prawdy, to jej syn i dobrze go zna…. Tekin I Daghan podobnie do siebie………….chyba padnę………..jak on do tego doszedł!????? ;) Daghan poznał swojego syn………. Endera….. Czy mówiąc mu po imienu, nie myśli o innym Enderze!???? Ender junior to przystojniak, tak jak tata Daghan !!!!! Podoba mi się pomysł P. Sabihy………"powiedz mu, że chcesz za niego wyjść" a do tego jest przy tym ożywiona I zadowolona………tylko Selvi, coś nie za bardzo jest do tego przekonana…….chyba jeszcze to do niej nie dotarło ;) :D Ja bym wzięła ten pierścionek z radością…….a mając wsparcie teściowej ……….to czego można się obawiać!? :D :D :D Kolejna niepotrzenbna śmierć!!!!..... Kolejny zamknięty w czarnym worku!!!!!...... P.Muzaffer mógł żyć, dlaczego tej żmiji Asuman nic nie dolega!?.....Endera, już pominę!!!!!!........ Tekin, znawca ludzkiej psychiki……uczy syna odwagi, a kiedy to on walczył o swojego syna !????? ……. eeee nie pamiętam…. "Fototapeta z Selvi……..położona doskonale, łączenia niewidoczne, żadnych bąbli z powietrzem…….bardzo zdolny ten sługus…… ;) :D Teatrzyk Asuman rozpoczety!!!!…….. A tak przy okazji twarz Edera wygląda dobrze….. Tekin bił tak, żeby nie było śladu……..no ta zapomniałam przecież, to specjalista-sadysta!!!!!!! Rodzina, ach rodzina…. Matka fałszywa, żona naiwna egoistka…… a syn, nie jest jego synem…..Ender zasłużył sobie na taką……. Rodzinę?????...... P.Sabiha musi mieć mocne zdrowie (to po niej Daghan musi takie mieć ;) ) ……poznała wnuka…… I tylko zaniemówiła… Mam nadziej, że jest kopia test DNA…… chyba za dużo sobie wyobrażałam……….bo już do P.Haruna celuje człowiek Tekina…… Jego ludzie powinni pracować, jako dostawcy ………….szybko I niezawodnie….. To ich dewiza!!!!!....gdzie on ich znajduje!!!!????? Jak rozwiązać sprawę ojcostwa!? …….ucieczką czy zgodnie z prawem????.... Ender…..to imię tylko źle może się kojarzyć!!!! ……Tekin, chciał duszy Daghana ……Selvi zrozumiała go bez słów…. I teraz będą okłamywać dziecko !?..... Ender senior, ma wyrzuty sumienia …… nie jest aż tak zły, kiedy opowiadało uczuciu do dziecka, którego Beril nie chciała…… naprawdę mu uwierzyłam………. Daghan nie wie, jak się zachować, co mówić przy dziecku……. Dobrze, że ma Selvi……. Trochę rozsądku I opanowania teraz im się przyda…. Śmierć Muzaffera…….. Komplikuje ich plany………. Matki mają przeczucie, coś złego się stanie……. Ojciec jeszcze nie leży w grobie….. a rodzeństwo już sie kłóci…… Tekin to popapraniec!!!! Jeśli istnieje rodzaj "żabiej grypy" ? To ten ropuch na nią choruje…..przecież on bredzi od rzeczy…. Widzi już Selvi i siebie, razem …….ma coś z głową…. To pewne!!!!! Szwagier Yilmaz i Daghan….. Układ z przymusu, dla Selvi/Vildan Gruby Osman, jest bardzo zły….. Pewnie nie zjadł odpowiedniej ilości tłustego mięsa……… do tego wydał Mehmeta, że był człowiekiem Tekina…….. Teraz to Gruby Osman, chce skłócić Daghan ze swoimi ludźmi…. "Czarno-czarni, biało-czarni….. Tylko Daghan I Mehnet w kolorowych koszulach ……. Ale przystojniacy!!!!! (Yilmaz, nie przystojniak ale koszulę błekitną ma ;) ) Osman zły boss, Daghan dobry boss……. No to ja wybieram……. Daghana!!!! :) ;) Szkoda. No właśnie szkoda, że tak Daghan dowiedział się o Mehmecie………. !!!!!!!!!!!! /c.d.n/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d/ Lubię P. Sabihę spokojna, mądra kobieta…. Wie co mówi I fajnie dodaje odwagi Selvi ….. W sprawie małżenstwa…. W rodzinie Endra, lepiej nie słuchać rad jego matki….. Od niej trzeba uciekać!!!!!!!!!!!! Jak Beril może tak spokojnie siedzieć I uśmiechać się…… nie widziałą syna prawie 11 lat!? ……. Niegdy nie byłaby I nie będzie bobrą matką!!!!!!!!!!!! Sahika szuka sprawiedliwości za śmierć ojca….. Daghan, jednym uśmieszkiem wyraził swoją opinię na ten temat…. Asuman, chętnie usunie wszystkich zbędnych z życia…… tak jak Tekin…… jednego po drugim- to się nazywa zgodność charakterów…… ;) A gruby Osman, ma dla Tekina starego druha i wspólnika …… apetyczną i ostrą niespodziankę….. ;) Mały Ender, raczej nie wdał się w matkę……. Jest spokojny, posłuszny….. ;) Dłonie……takie same ;) :) Ach, jak ten padalec Ender, już skrzywdził Daghana….. Ach! Tekin zrezygnowałz losowania karteczek o ludzkie życie, teraz osobiście nadzoruje wyrok…… ciach i gardło podcięte. Gruby Osman wydał ostatni dźwięk, jak…… zarzynana świnia…… Ach Selvi ach!!!! i ufffff!!!!!! i jeszcze…… offffff!!!!!!! …… dlaczego nie chcesz pocałować Daghana……. dzień byłby o wiele piękniejszy! :) ;) Beril przygotowana na spotkanie z synem….. a dla męża też ma niespodziankę……. naładowaną broń I to nie na plastikowe kulki ;) Wesołe rodzinne śniadanko…… takich chwil zawsze chcę więcej….. :) :) Mama Sabiha……. wspiera obie strony……. zakochanych, tak szybcie osiągnie cel :) :) Strzelaj Ender!!! ………strzelaj….. Do Daghana strzeliłeś to teraz możesz do Tekina!!!! Tak kończą się układy z policją…. Grasz według ich zasad …..albo zostajesz sam…… Yilmaz chyba się cieszy, …….że zostanie szwagrem Daghana ;) Padalec Ender, nigdy nie nauczy się, jak należy traktować kobietę!!!! ……. :( Auuuuu……. "Twoje piękno"…….. Oj,tak mi tez zawróciło w głowie….. Nie wiem dlaczego…… ale już mnie ściska w środku, ……….łzy kręcą się w oczach…….. Do tego ta muzyka….. :( :( :( Testament…… warunkiem jego otrzymania, są …….wnuki!!!!! ….Panie Muzaffer, świetny pomysł…… oni nie pomyśleli to musiałeś pomyśłeć za nich…… :) ;) Piękny dom, kolacja we dwoje….. ale moim zdaniem, w obskurnym baraku w dokach wyglądali na szczęśliwszych!!!!! :( No I kto stchórzy….. albo odważy…… Selvi czy Daghan!? :) ;) A ten co!!!!! ……."żabia grypa" przeszła w stadium końcowe!????……. woła Daghana przez megafon!!!!...…. Nie wierzę, Selvi wsiadła do samochodu chorego ropucha!!!!..... Mehmet nie żyje!!!!!...... (i do tego ten dzwonek telefonu, mam taki sam ustawiony :( :( ….. myślałam, że to mój…. ) Wszystko się rozpada…….. :( :( Zboczony ąbleśny ropuch!!!!!!!........ Uściski, pożegnanie!!!!.......... muzyka………. Czy ktoś miał zły dzień, albo to był bardzo baskudny dzień, że napisał taki scenariusz !!!!!!?????????? :( :( :( Dla Endera kilka strzałów w gębę, trochę kopniaków I już jest skłonny do pomocy…… dlaczego dopiero teraz!!!!!!..... Ale rewelacje!!!!!!... z tego tego małżeństwa już nic nie będzie a napewno nie dzieci…… Rewelacji ciąg dalszy…… teraz to Ender powiedział prawdę…… "Yilmaz zabił twojego ojca!" Daghan, tylko tyle…….. zostałeś teraz sam, z padalcem Enderem….. na tylnym siedzeniu…….. Ylmaz mógł pomóc, strzelać to on potrafi….. Co za popier…… pisał ten scenariusz!!!!!........ "Aż do śmierci"…………….. żadne słowa, już teraz nie mają sensu……. W głowie mam pustkę….. W oczach łzy…….. W sercu ból …….. Brak mi oddechu………. Żegnaj Daghan!!!!.......... :( :( :( …………..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Po wielu, wielu, wielu przeróbkach ........ nareszcie udało mi się wstawić 2 ostanie odcinki OK. Dlaczego wyskakiwało jako SPAM ..... do tej pory nie wiem ;) -Jak w każdym przypadku szybkiego finału zostały nie dokończone, pourywane wątki a postacie poznikały jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Mam swoje rozważania..... ale to i tak bez sensu, serial się skończył nikt tu się nie udziela, no cóż co zaczęłam to i skończę. -Zastanawiam się po co ten Tekin i mafia !? -Daghan mógł z ukrycia, podstępem mieszać w interesach Endera. -Czasem dla przypomnienia, porwać go i trzymać go o wodzie na chłodzie. -Być dla niego silną konkurencją z Sahiką. -Dla samego siebie, mógł skończyć studia i zostać świetnym lekarzem. Na początku serialu Daghan miał odruch badania pulsu (ręczny wykrywacz kłamstw) i to było fajne :) Daghan zrobił 3 trumny, więc gdzie one są ?! :) Zemsta za Osmana (pomocnika Mehmeta) - kulka z imieniem!? też gdzieś przepadła!!!!! Zboczony szef Selvi (imienia nie pamiętam, jest nieważne....) już coś zaczął knuć z Enderem ...... i co dalej !!!!??? Mehmet i Sahika :) ..... to mógł być fajny wątek, fajnej pary ;) Daghan w garniturach wyglądał ŚWIETNIE!!!!!! i za to daję duży ale jako lekarz też mógł w nich chodzić ;) :) Daghan miał dziecko z Beril, nie mieli ślubu a z Selvi odchodził się delikatnie i z dystansem. Czy to Beril była taką, która nie chce czekać do ślubu? Z Enderem relacja wyglądała zupełnie inaczej.... między nimi nie było uczucia ale między Daghanem i Selvi było a scenarzyści poskąpili nam ....... owocu ich miłośći :) ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
Witaj KO. Prawda że zmarnowali tyle fajnego materiału?? A mogło być tak pięknie...z pierwszą scenarzystką... .....A Dağhan w garniturze .....hmmm.....boski ;) P.S. ....."podły ropuch.... chciałabym zobaczyć go .... w tej klatce..... Z PSEM WGRYZIONYM w jego szyję!!!!!!!!" .....:D :D :D -widzę to !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×