Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MilosniczkaPsow

po co wam psy w domu nie widzicie jaki macie syf w domu

Polecane posty

Gość gość
No i bardzo dobrze. Pies niczemu nie winien, że ma właściciela debila i syfiarza. Pozwala mu w łóżku spać, a po nim nie sprzątnie. Ludzie z bloków nie sprzątają po psach. Ja sprzątam za psami na swoim terenie i jak wychodzimy na spacer i kupę zrobią to też. Mnie to nie dziwi, że niektórym wadzą psy na blokach. Kojarzę z widzenia niektórych z psami z bloków, srają nimi bez żenady ludziom z szeregowców pod płotem, po wszystkich trawnikach, chodnikach i tak to leży, dopóki ktoś z tych domów nie posprząta, wstyd ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAMYSŁÓW TO MIASTO POWIATOWE w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów Namysłów jest 60 km od Wrocławia i 45 km od Opola KĘDZIERZYN KOŹLE to miasto w województwie opolskim w powiecie kędzierzyńsko kozielskim ma 58 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mały pies typowo do bloku to rozumiem, ale niektórzy mają duże psy w klitce 40 m2 i się gniotą po kilka osób i pies jak koń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja mały piesek w bloku ok ale wielkie jak konie to wariactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie rozumiem tej mody na trzymanie psow w mieszkaniu. pies najlepiej czuje sie na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iestety majac psa w domu ma sie i specyficzny zapach albo smrod i balagan w postaci siersci. Bardzo wielu znajomych ma zwierzaki i zaden z tych domow nie jest wyjatkiem. Nawet tam gdzie kolezanka ma psa z wlosami zamaist sierscia, co wg niej i jej bliskich powoduje ze psa wogole nie czuc, jest specyficzny zapaszek pomimo ogolnego porzadku. Zadnych psow w domu. Kot to ewentualnie siersc ale idzie nad tym zapabowac, gorzej ze czesto choruja, miewaja problemy z pecherzem i posikuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt naprawdę nie słyszał o odkurzaczu z turboszczotką, rolkach do zbierania sierści i furminatorze? Pewnie odkurzacze Rainbow albo Rumba to też nieosiągalne? Te dwa są dość drogie, ale wystarczy dobry z turboszczotką i nie ma sierści. Ja nie chcę mieszkać w chlewie, więc smrodu i sierści nie mam. Po pierwsze trzeba czesać regularnie, a nie narzekać na zakłaczenie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele osób, które na sam tekst, że masz psa czy kota czują smród. To jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duński wynalazek futrossawka też jest u nas dostępny. Wszędzie sierść i smród to tylko efekt niedbalstwa, może braku czasu. Lepiej psa czy kota nie mieć, niż ma być to taki problem ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×