Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dodo19i5

Grudnióweczki 2017

Polecane posty

Gość aniaaa33
Martucha 30 ja mam tak samo jak sobie pomyślę o mięsie to aż mi niedobrze. Mężowi jakoś robię ale ledwie daje rade :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
Cześć :) tez mam tak z mięsem, ogólnie zrobiłam się taka wybredna do jedzenia.... chodziła za mna wczoraj pomidorówka, dziś marzy mi się kapuśniak, kiszone jadłam do obiadu.... w szoku jestem, w pierwszej ciąży nie miałam takich zachcianek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama6latki
Hihi smieszne to jest. Dzis moj maz sie ze mnie smial, ze skoro mi sie tak smaki pozmoenialy to moze zaczne tatar jesc a fuj na sama mysl ble surowe mieso. Moga mi z tego hamburgera zrobic to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatara nie mozna jest w ciazy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaszz
No i bylam u ginki, wziela mnie na szybko miedzy pacjentkami, zrobila usg - widac pecherzyk, ale maciutki na razie. Kazala przyjsc pod koniec przyszlego tyg, to akurat dobrze sie sklada, bo mialam umowiona wizyte na 5 maja. Wtedy pewnie zalozy karte. Przepisala mi luteine, tak zebt wspomoc rozwoj, i dlatego tez ze dlugo sie staralismy. Teraz ciesze sie ze poszlam i nie zaluje. Jestem uspokojona. Zlecila mi tez juz zrobienie badan na nastepna wizyte - morfologie, mocz, cukier, toxoplazmoze i cytomegalie. P.s. ja na miesko i szyneczki smaczek mam ;) na slodkie mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG2210
Czesc dziewczyny ! Jesli pozwolicie to rowniez do Was dolacze jako grodnioweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, zapraszamy, napisz o sobie ile masz lat, która to ciąża, jak się czujesz. Mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
wczoraj obejrzałam film o psie, który po każdej śmierci reinkarnował się jako kolejny pies aby odkryć sens życia. płakałam jak bóbr - ta ciąża to coś zabawnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądal ten film - BYL SOBIE PIES- przed ciążą, też płakałam. Mój tata też płakał. W ciąży nie powinno się tak wzruszać. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
dokładnie ten. A czemu się nie powinno wzruszać? Ja się wzruszam nawet na reklamie kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Mononoke 30 u mnie tak samo byle scena romantyczna czy jakas smutna to płakać się chce a chodzę jak bomba zegarowa wszystko mnie drażni a szczególnie te uwagi osób bez loginu " gość " staram się nie reagować no cóż według niektórych trzeba się zamknąć w czterech ścianach i ostrożnie oddychać żeby krzywdy dzidzi nie zrobić no cóż .. Od mięsa całkowicie mnie odrzuciło tak jak od słodkiego aby kapustę bym jadła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
aniaaaaa333 a mnie to właśnie bardzo bawi i dostarcza dodatkowej rozrywki, zwłaszcza jak ta osoba pisała swoje teorie o seksie, a potem dopisywała, znów jako gość, że ta osoba wyżej to właśnie że ma rację :D beka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja pamiętam, że przy synku miałam bardzo dużą ochotę na mięsa, kiełbasy i nawet kaszankę :) słodkości nie jadłam. Z córą za to mogłam jeść tylko kluski, pierogi i makaron i oczywiście słodycze, takie to smaki miałam w poprzednich ciążach. A teraz sama nie wiem, na razie mam lekkie mdłości, ale od niczego mnie nie odrzuca, chyba jeszcze za wcześnie ;) Mononoke ja normalnie bardzo sie wzruszam na filmach, wiec nie czuje zbytniej różnicy. Annnasz, spokój najważniejszy, dobrze, że poszłaś na kontrolę i super, że wszystko ok :) Zawiozłam dzieci do szkoły i przedszkola i piję kawkę, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Oj tez sie wzruszam jak nigdy. Ostatnio oglądaliśmy zatancz ze mna i płakałam jak pani sukienkę zerwało na konkursie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaszz
Ja uwielbiam sie wzruszac, zwlaszcza na filmach czy ksiazkach ;)) Jesli lubicie to poogladajcie sobie na youtubie filmiki jak zolnierze wracaja np z afganistanu i robia dzieciom niespodzianke, np. Zaskakuja ich w szkole czy w domu na swieta ;) bedziecie wyc jak bobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1984
:D ja z tydzień temu popłakałam się jak zabili king konga :( mam pytanie o te mało przyjemne strony ciąży. co noc wstaje po kilka razy za potrzebą nr 1, przez co jestem niewyspana i zmęczona. za to z potrzebą nr 2 jest całkiem odwrotnie, gdyby nie kawa z rana to chyba w ogóle nic by z tego nie było, ale i tak jest kiepsko. wcześniej nie miałam z tym w ogóle problemu. no kurdę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1984
no tak, piszę że mam pytanie a go nie zadałam. oczywiście - czy Wy macie tak samo? :D oglądam jednym okiem dr quinn i jestem rozkojarzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama6latki
Kacha ja tez czesto chodze z 1 co mnie niezmniernie denerwuje ale jest z czego bo staram sie pic 2 l wody dziennie. A z 2 jest roznie czasem mam przerwe na 2,3 dni a pozniej juz normalnie codziennie ale wtedy staram sie jesc owsianke czy siemie lniane to mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama6latki
A z emocjami nie mam problemu jest ok ale raczej nigdy nie mialam zmian nastroju ze wzgledu na miesiaczke np. za to zrobilam sie bardzo leniwa, do wszystkiego musze sie zmuszac i wszystko mi wolno idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
U mnie jest tak: Co do 1 to piję około 2 litrów dziennie i wstaję siusiu tylko raz w nocy. Z 2 nie mam problemów bo jem naprawdę duże ilości owoców, gdyby nie to pewnie miałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha1984- w nocy śpię, nie budzi mnie potrzeba 1, za to w ciągu dnia co chwile chodzę. Z 2 nie mam problemów, chociaż też pije rano kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1984
mnie właśnie martwi to, że piję sporo soków owocowych, kefir, jem warzywa, owsiankę i ogromne ilości ogórków kiszonych (normalnie po tylu ogórkach to bym z kibelka nie wychodziła), a to nie działa tak jak powinno. własnie przeczytałam że największe problemy są w 2 i 3 trymestrze, także perspektywy są super :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaa33
kacha ja mam za to odwrotne problemy mam taką biegunkę od paru dni że szok i do tego te mdłości.... już też tym jestem zmęczona chociaż nie robie sobie nadzieji ale dzis jest troszkę lepiej i poraz 1 od jakiegoś tygodnia pije kawę a nie mogłam na nia patrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Hehehe też mam problem z 2. I dziś na to wpadłam że to od ciąży. Myślę może mniej wody (zwykle pije dużo) albo więcej warzyw. Sok wycisnelam. I nic. Dziś olśnienie że tak w ciąży było ale chyba nie tak od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Też mam ochotę na mięso. Szkoda że nie na zdrowe warzywa tylko akurat mięso ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha1984 lekarz mi mówił ze to ponoć normalny objaw i ze trzeba postarać się to wyregulować dietą na tyle na ile to możliwe. Dopiero jeśli będziesz czuła ze coś jest nie tak to do lekarza. Ja zawsze piłam dużo wody wiec nie odczuwam różnicy w parciu na pęcherz, za to mnie w nocy już standardowo budzą mdłości. Zaczynam się obawiać czy mi to w końcu przejdzie... rozmawiałam wczoraj z koleżanka która miała mdłości bite 9 miesięcy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mononoke_30 z tego co pamietam z tej dziwnej rozmowy to "gosc" właśnie mi przyznał racje w kwestii seksu.. jeśli myślisz ze nie mam co robić tylko trollowac na forach to podziwiam za wyobraźnie :D każdy ma prawo to swojej opinii to ze mam inna niż ty nie znaczy ze będę wypisywać takie głupoty jak ten gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkomam12
hej dziewczynki ! Ależ tu się Was dużo zebrało i piszecie sobie tak bez nas :) a my według aplikacji preglife jesteśmy w 8 tygodniu (7 tydz.4 dzien) nie mam żadnych objawów oprócz bolacego biustu (trochę się powiekszyl). Za słodkim nie przepadałam a teraz non stop praktycznie na słodko jem i nie wiem czy to ciąża czy przez to że z dnia na dzień papierosy rzuciłam... a przyszłym tygodniu idę wkoncu do lekarza wkoncu usłyszę moje serduszko ❤❤❤. Właśnie skończyłam witaminy sumnavit D które dostałam od Pani doktor, zastanawiam się czy kupić takie same czy spróbować innych . A Wy jakie witaminki bierzecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Anna000 - piłam do tej wypowiedzi, nie wiedziałam, że czasem piszesz jako gość, wybacz: "15:27 Ta dziewczyna -gosc- ma rację i ja znam takie przypadki. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
Kacha ja wstaje raz na siku w nocy, a z rana mam zawsze mdłości i biegunkę, wiec problemu nie mam z brakiem. Na szczęście, bo od kawy mnie odrzuca. Kwaśne króluje u mnie ! A mój kochany mąż ugotował mi mega kwaśny kapuśniak ❤ wiec jestem szczęśliwa jakby nie wiem co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×