Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dodo19i5

Grudnióweczki 2017

Polecane posty

Gość 89
Około 8 miesiąca kupowałam i kompletowałam ale za każdym razem jak byłam na mieście i coś mi się spodobało nawet wcześniej to kupowałam choć wiadomo nie szalałam walizkę miałam spakowaną już też w 8 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
A ja wam powiem ze w poprzedniej ciąży postanowiłam ze dam odpocząć swoim włosom i piękny odrost zapuscilam, a jak synek miał już pół roku to ścięłam długie włosy na krótko i długo nie farbowałam w ogóle. Później jednak się skupiłam i znowu farbuje, ale myśle ze do sierpnia się wstrzymam. W sierpniu lecę do Polski na urlop, będę szła na wesele wiec pewnie wtedy pofarbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
Ja jutro wracam do pracy, a dziś i wczoraj do godziny 15 to do niczego się nie nadawałam. Poprostu leze jak nieprzytomna, aż mi szkoda mojego synka :( mam nadzieje, ze może jutro tak nie będzie i pójdę do pracy i wszystko będzie Ok, bez mdłości i w ogóle.... tak sobie marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaszz
Ja pamietam ze w poprzedniej ciazy pytalam lekarke o farbowanie i powiedziala, zeby po 3 miesiacu. Teraz tez zapytam bo ja juz mam odrosty :/ do tego siwe gdzieniegdzie, takze dramat bedzie jak bede musiala tyle czekac. Szczesciara, ja zaczelam cokolwiek kupowac w okolicy 4 miesiaca, ale to byly qtedy pojedyncze ubranka, gdzies trafione jak mi sie spodobalo. Pozniej wiecej jak poznalam plec. A takie rzeczy jak lozeczko, wozek itp itd to w 6-7 miesiacu. I dobrze ze nie zostawilam.tego na pozniej, bo po 1 na prawde nie mialam potem na to tyle sily, a po 2 urodzilam prawie miesiac wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
trochę się martwię, bo w czwartek i piątek było malowanie u nas w biurze piętro niżej i cały dzień czułam farbę. myślicie, że to się liczy jako wdychanie? ja nie farbuję włosów, ale jestem umówiona na keratynowe prostowanie i chyba sobie odpuszczę, bo to byłby 9 tydzień dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Mononoke słyszałam że tego prostowania nie polecają w ciąży bo zawiera jakiś składnik chemiczny który może szkodzić dziewczyna mojego brata robiła sobie w domu i nie szło wytrzymać musiały wyjść na dwór bo wydziela jakiś ostry zapach ale wiesz może kto inny się wypowie na ten temat kto miał wykonywany ten zabieg na własnych włosach. Jeśli chodzi o malowanie zależy jakich farb używali wiesz nie uchronimy się od wszystkiego co nas otacza a nie ma co popadać w panikę bo sama wiesz że nerwy czasem bardziej szkodzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama6latki
89 spac po nocach noe mozesz hihi ja ostatnio caly czas spieaca dlatego sie dziwie. :) mysle, ze takie zabiegi jak prostowanie wlosow bym sobie odpuscila ale wlosy mozna ufarbowac farba bez amoniaku lub specjalna henna podobno jest z naturalnych skladnikow. Ja wczesniej tez farbowalam wlosy wlasnie farba bez amoniaku ale w domu i wszystko bylo ok. A wyprawke kompletowalam okolo 6 miesiaca bo znalam juz plec a pozniej juz z duzym brzuchem nie chcialalm chodzic po sklepach, a urodzilam prawie 2 tyg po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Mama6latki hehe znajoma z mężem przyszła ale dociekał czemu nie pije a zawsze winko sobie z nimi popijalam hehe. Też farbuje zawsze bez amoniaku dzisiaj mam długo wyczekaną wizytę u gina to jak nie zapomnę to się zapytam jak z tym farbowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama6latki
No nie wiedomo czy bedziesz pamietac bo tyle spraw jest to omowienia na pierwszej wizycie hihi ja mam jutro i juz nie moge sie doczekac, cale szczescie rano bo caly dzien bym sie niecierpliwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
niech sobie zapisze :D na moją pierwszą wizytę poszłam ze stroną A4 notatek i pytań ;) a chemiczne prostowanie raczej sobie odpuszczę, pójdę w fale surferki tego lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Ja mam na 11:30 wizytę szkoda że nie robi USG bym widziała już swoją Kruszynke ... Zapisze se może zmieszcze jeszcze na swojej liście hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
@89 to masz pewnie wizytę a potem skierowanie na usg do innego lekarza tak? ja też idę do lekarza jeszcze raz, bo byłam prywatnie i dostałam listę badań do wykonania za parę stówek, a jak pójdę jeszcze raz na kasę w przychodni udając, że to pierwsza wizyta, to będę miała część badań za free :D więc może jeszcze raz w tym tygodniu zobaczę moje bobo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha30
Dziewczyny,a o co warto zapytac na pierwszej wizycie? Ja wizyte,mam w piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
@Martucha - ja pytałam o sporty, które odpadają, czy mogę lecieć na wakacje w 3 miesiącu, czy to nie szkodzi, kiedy mnie trochę cisną w brzyuch niektóre spodnie (już trochę przytyłam), czy leki, które biorę, nie kolidują, generalnie przypomnij sobie wszystkie zapytania, o które pytałaś wujka go*gle od kiedy dowiedziałaś się o ciąży i zadaj je swojemu lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Wiem, że to wcześnie, ale na bank myślałyście już nad imionami nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Mononoke 30 tak mam nadzieję że nie trzeba będzie długo czekać na to USG moja znajoma teraz chodzi sobie i prywatnie i państwowo tak jak Ty chcesz zrobić i jej to na rękę bo właśnie najgorzej z tymi badaniami tyle kasy musiała by wydać a tak to ma część refundowane a badania praktycznie się pokrywają od lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Dzień dobry grudnióweczki. Jeśli mogę to chętnie się do was przyłącze. Termin wychodzi na 31 grudnia (padłam) Dopiero zrobiłam test i powtarzam betę ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Mam 33 lata i 2-letnią córeczkę Olę. Też urodziłam się w grudniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Jagodowa no to będziesz miała sylwestra w tym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelcia93
Hej. Moj termin wstepnie 16 grudnia. Jutro kolejna wizyta wiec bede wiedziała dokładnie. 7 tydzien na usg widoczny zarodek . Od 2 dni wymioty ... staraliśmy się 18 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Impreza na 100 fajerek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama6latki
Witam nowa kolezanke, moja coreczka tez ma na ime Ola :) tak hihi 31.12 wuec moze i zalapiesz sie na 2018 r. 89 tak nasza corka juz wymysla ale glownie dla dziewczynek hihi. Mononke juz przytylas a myslalam, ze jestem jedyna 1.5 kg na plusie i boje sie co bedzie dalej , na razie od dobergo tygodnia waga stoi i mam nadzieje, ze tylko na poczatek taki przyrost ze wzgledu na burze hormonow . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama6latki
Morelcia w takim razie dla was podwojne gratulacje:) mozna wiedziec jakie mieliscie problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Nigdy niewiadomo. Córkę urodziłam 12 dni po terminie. Można sobie mówić byle nie w święta, byle nie w sylwestra. Tak naprawdę to ono samo zdecyduje. W pierwszej ciąży mówiłam że jeszcze się nie urodziła a już matki nie słucha i wychodzić nie chce. I tak nam zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,a jak to moja druga ciaza,to badanie grupy krwi i hiv,nadal trzeba robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Grupy krwi nie, jeśli masz wynik na papierze. A hiv trzeba robić jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaa33
Chwilę mnie nie było i już tyle nowych osób ...fajnie:) Mononoke ja tez wlasnie dostałam skierowanie na badania za 320 zł plus zastrzyki z progesteronu 320...- masakra no ale coż jak trzeba to trzeba.. a jak tam wasze mdłości bo ja codziennie umieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Ojej dlaczego zastrzyki z peogesteronu? Coś się złego dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaszz
Witam nowe osoby ;) Morelcia strasznie Wam gratuluje ze udalo sie po takim czasie ! :)) Mononoke - my juz mamy imie dla chlopca, ktore raczej sie nie zmieni juz - Antek. A dla dziewczynki maz chce Zosie, ale ja sie tu jeszcze waham. A do tego ja obstawiam dziewczynke, ze wzgledu na to kiedy byl seksik a kiedy owu :P P.s. u mnie totalne zero mdlosci. No ale przypominam ze na dopiero koncze 5 tydzien. Choc moze moge zyc nadzieja, ze bedzie jak w poprzedniej ciazy, gdzie miala bardzo slabe mdlosci w 8-10 tyg i tyle ;) zadnych wymiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaa33
Jagodowa bo mi spadł i muszę brać ale dziś zrobiłam badania i beta ładna ponad 30 tys. i progesteron 20.8 a miałm 14.7 także juz jest nieżle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaszz
Dziewczyny pijecie kawe?? Czy porzucilyscie ten pomysl, odkad wiecie o ciazy? Ja w pierwszej ciazy przestalam pic i bardzooo rzadko wypilam mala filizanke rozpuszczalnej. A teraz pije co dzien jedna rozpuszczalna z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×