Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dodo19i5

Grudnióweczki 2017

Polecane posty

Gość gość aaaa
Ja tez wole tu zostać. Tez mam mdłości, wszystko je powoduje. Mogę tylko jeść banany, suchy chleb. Ale ile można. To dopiero 7 tydzień, mówią ze może tak być do 12 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa33
Mononoke ja już to oglądałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
U mnie mdłości przeszły i wymioty ale dalej jakoś mnie odrzuca od niektórych rzeczy mam wybrane smaki pamiętam że przy synku ciągnęło mnie do słodkiego a przy córci zaś do kwaśnego to kto wie może znowu będzie dziewuszka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
89 , ty nasz termin na 12.12? Ja 18.12. To jest nadzieja ze te mdłości niedługo ustapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
a ja na 14go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Goscaaaa No tak 12.12 u mnie najgorszy był tydzień wymioty mdłości nic nie mogłam jeść a teraz lajcik i oby nie wróciły hehe a u Cb mononoke dalej bezobjawowo czy już Cię coś dopadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestraszona12
89 dziekuje kochana :) wiem staram sie nie stresować . Dzisiaj juz sie czuje lepiej chociaż wygonili mnie z pracy do domu . 12.12 moje urodziny Hihi ! Ja mam termin na 26.12 a synek urodził sie 03.12 :D Ja mam ochote raz na slodkie,raz na kwaśne,ale cały czas mam zachcianki i co sobie wykombinuje cos konkretnego to mi sie odechciewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkomam12
też mam termin 12.12 oby grudzien był ciepły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
A ja nie wiem na kiedy mam termin, wizyta z położna za ponad dwa tygodnie dopiero :( Dziś mam strasznego doła, jestem głodna a nic mi się nie chce jesc, masakra jakaś. Z mężem się pokłóciłam, syna zaniedbuje bo ciagle leze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiolcia88 wiem co czujesz ale przejdzie :* ja na swojego się drę średnio co godzinę kiedy idzie zapalić i wraca śmierdzący bleh jak mu powiedziałam ze będzie spał w samochodzie to się obraził na cały dzień hihi Ja jestem na fb ale tu tez będę zaglądać czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Fiolcia88 nie przejmuj się ja też miałam parę dni wyjetych z życia ale to normalne hormony ja to nawet się z ciąży potrafiłam nie cieszyć jak już tak mnie wymioty dopadły nawet pisałam o tym wcześniej ale na szczęście to przejściowe, a to że leżysz nie znaczy że musisz zaniedbywac dzieciaczka ja leżałam sobie razem z nimi oglądaliśmy bajki czytałam im książki zawsze jest jakieś wyjście nawet dało się zagrać w grę planszowa i to wszystko na leżąco hehe także głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu eda mamusie srusie....nie zesrajta sie.....ja tez bede rodzic w grudniu.....masz ci prezełt na swieta.....sama udreka......jak widac nie jestem z tego tytulu bynajmniej uradowana.....a wy cieszyta sie jakbysta co najmniej pana boga proboszcza za nogi zlapaly.....jak wytrzeta raz, drugi, czeci umazanoł guvnem taoicereł o 2 w nocy z potem na czole i krwią na rełkach to sie dopiero obudzita i powieta.....ta eda miala racje swietoł.....a bebech bedzie zwisal i powiewal wam ciołżowy.........obżydlystwo jawne..... -kobieta walczołca, pease

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Edi edzia skoro dla ciebie przewijanie dziecka o 2 w nocy jest problemem albo zwisający brzuch to nie wiem co powiesz w innych gorszych sytuacjach jakie mogą cię spodkać na drodze macierzyństwa powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty eda to idź i usuń ta ciąże jak ci taka nie po drodze a nie potem chodzą takie matki patologiczne i biedne dzieci zaniedbane nie znające ciepła domu rodzinnego. Obrzydzają mnie takie osoby. Ale nie pewno nie usuniesz bo w kościele w pierwszym rzędzie stoi swietojebliwa. Pfff. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
@89 zgadza się, u mnie - odpukać - nadal zero objawów oprócz delikatnego ciągnięcia w brzuchu. Rozmawialam z mamą i babcią - obie nie miały objawów żadnych więc widać mam szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Fiolcia termin możesz wyliczyć sama musisz tylko znać datę rozpoczęcia ostatniej miesiączki oraz wiedzieć ile dni trwają Twoje cykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Mononoke Ja w dwóch pierwszych ciążach nie wiedziałam co to poranne mdłości a tu takie zmiany ale wszystko trzeba przeżyć na swojej skórze no to fajnie fajnie oby cię ominęło szerokim łukiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
Ja tez przy pierwszej ciąży czułam się świetnie... ta jest kompletnie inna :P A wiec wpisałam w kalkulator który oblicza i mi wychodzi na 22go grudnia :) zobaczymy, synka urodziłam 11 dni po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
89 weź nie strasz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaszz
Dziewczyny czy macie mdlosci tez wieczorem, gdy zasypiacie? Ja w ciagu dnia nie mam. Za to wydaje mi sie ze juz drugi lub trzeci raz jak zasypiam to sie tak dziwnie czuje... jakby mi wlasnie niedobrze bylo, lub jakbym sie przejadla, choc tego nie zrobilam. poza tym sikalam dzis chyba ze 12x przez caly dzien, jak nie wiecej. i mialam dwie drzemki, a teraz jest 22.40 i ledwo na oczy patrze juz od godziny... dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapapa28
Hej dziewczyny! Jeśli można to chętnie się przyłączę :-) Jestem dzisiaj po lekarzu, termin na 23.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Parapapa28 witaj na forum u Cb pierwsza ciąża jak tam się czujesz Anasz jak miałam te okropne mdłości to nawet przez sen je czułam masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestraszona12
W pierwszej ciąży nie miałam mdłości w sumie żadnych objawów tylko pod koniec lekka zgagę.Mnie łapią straszne mdłości wieczorem a na dodatek mam straszne wzdęcia . :/ w pierwszej ciąży przytyłam 30 kg i mam zamiar zdrowo sie odżywiać chociaż narazie mi sie nie udaje Haha Parapapa28 witaj ;) jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
Paparrapa cześć :) Anasz ja mam mdłości cały dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Paparapa to na święta:) będziecie mogli odgrywać stajenkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapapa28
To moja druga ciąża. Mam już 3letniego synka :-) Czuję się chyba lepiej niż w pierwszej ciąży bo wtedy rano miałam okropne mdłości. Ale teraz czuję się taka słaba, rano ledwo się zwlekam z łóżka żeby zdążyć do pracy. Dzisiaj skończony 6 tydzień. Wczoraj u lekarza już widziałam jak bije serduszko :-) Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1984
Przestraszona12, mam pytanie. piszesz , że w pierwszej ciązy przytyłas 30kg, stało się tak bo niczego sobie nie odmawiałaś, czy tak jak też ponoć bywa wina hormonów? pytam , bo moja mama w pierwszej ciązy też tyle przytyła i zastanawiam się czy mnie też to czeka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
Kacha ja tez przytyłam 30 kg, a bardzo dobrze odżywiałam się w pierwszej ciąży. Tyle ze mam 173 cm i szczerze mówiąc to jakoś tak się rozeszło po mnie i nikt nie wierzył ze tyle przytyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestraszona12
Kacha1984 jadłam cały czas fast food ... koło McDonalda nie przeszłam nigdy obojętnie ... big Mac to była moja miłość Haha :D ) nie żałowałam sobie niczego,ale mam straszne tendencje do tycia wiec teraz musze przystopować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×