Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dodo19i5

Grudnióweczki 2017

Polecane posty

Gość kacha mama zuzi
hmm, a mi sie zaczyna wydawac ze to normalne, skoro tyle dzieci tak ma. chyba to ssanie to nielatwa praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
Jumaan jak długo trzymała Twoja mała 3dniowka? I w ogóle jak to się zaczęło? Bo mój mały od niedzieli ma tylko gorączkę i żadnych objawów wirusowych. Tylko że u nas temperatura sięga 39,5 i raczej wątpię że to przez zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha mama zuzi
co u Was dziewczyny, jak dzieciaki? zuzi dwa dolne zabki wyszly pod koniec maja, i ni widu ni slychu nastepnych :/ budzi sie tylko raz w nocy, ale co z tego, skoro wstaje juz o 5, po 8 godzinach snu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
My właśnie mieliśmy ząbkową 3dniowke. Prawa górna jedynka już powoli przebija dziąsło. Mały śpi do 6-8 chyba, że pójdzie bardzo szybko spać to o 5wstanie, ale to raczej się nie zdarza. jest strasznie marudny, ale to wiadomo, że przez ząbki. Dzisiaj jedziemy na basen wypróbować nowe kółka do pływania :) z apetytem bywa różnie, ale zjada wszystko co w raczke złapie i jest ok dla jego wybrednego podniebienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha mama zuzi
aktualizuje, bo pare dni temu pisalam ze nie ma zabkow :) przedwczoraj zauwazylam ze wychodza gorne jedynki. a i gorna dwojeczka juz sie prawie przebila. wydaje mi sie ze dolne dwojki tez powoli sie przebijaja. mam nadzieje ze to dlatego tak zle spi, i choc troche sie poprawi... do czasu nastepnych zabkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
Hohooooo do dwujek to u nas daleko, nawet o nich jeszcze nie myślę. Mały daje popalić, dzisiaj od 1-4 nie spał -.- podejrzewam, że przez ząbki bo rączkę cały czas pchał do buźki i robił "zombie buzi" :D . Za to spodobało mu się chodzenie i teraz już nie mam lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumaan
Kama to Twoje Malenstwo juz chodzi? Super. Moja nawet nie raczkuje jeszcze a zeby trz gorne chyba ida. Mowie chyba bo nie da sobie palca do buzi wsadzic zeby sprawdzic. W nocy nie ma problemow ze spaniem spi od 19.30 do 6 rano czasem nawet do 7 za to w dzien wszystko w buzi, ślinotok niesamowity i maruda szczególnie wieczorami. Mam nadzieje ze te zeby wyjda jak najszybciej. Za to zaczyna mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumaan
Jak pytam czy idzie na spacer to mowi ide ide ide a jak jej pokazuje jakas zabawke to wyciaga raczki i mowi daj. Kama z ta trzydniowka to bylo tak z niedzieli na poniedzialek w nocy zaczela sie krecic w lozeczku to wzielam ja do siebie byla cala goraca mierze temp ale tylko37.5 i nic poza tym sie nie dzialo caly czas taka temp sie utrzymywala. We wtorek przy kapieli zauwazylam czerwone kropeczko plameczki w okolicach szyi i karku ale maz mowi ze moze ja broda przy zabawie pokolił. No to ok. A w srode rano sciagam jej pizamke a ona ma caly tułów w takicb kropko plamkach najwiecej na podbrzuszu. Tak sie wystraszylam ze po pol godziny siedziałam w poczekalni do pediatry. A ona widzac kropki od razu mowi trzydniowka. A ja sie pytam ze jak to przeciez nie miala goraczki tylko lekki stan podgoraczkowy. To kazala mi sie cieszyc ze miala lagodny przebieg. Ponoc w powietrzu cos bylo bo co drugie dziecko trzydniowka. Na szczescie mamy to za soba. Bo tak czy siak kazde dziecko do 3 roku zycia to odchoruje- słowa pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha mama zuzi
wow, jakie rozgadane malenstwo :D zuzia cos tam sobie gada po swojemu, zmienia intonacje jakby sie klocila, ale ani slowa nie rozumiem. ze zmian na lepsze, to nareszcie polubila spacery i nie jestem juz uziemiona pod blokiem tylko spacerujemy po miescie. dziewczyny kp, czy nadal karmicie piersia? ja bym chciala dociagnac do roku, karmie 4 razy na dobe, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumaan
Ja nie karmilam praktycznie wcale wiec Ci nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha mama zuzi
a mm ile razy dziennie dajesz? ja kp 4 razy na dobe: rano puludnie wieczor i raz w nocy. a pomiedzy kaszka, owoce, zupka jarzynowa. ale ostatnio jakis kryzys, nic nie chce jesc, wali raczka w lyzke... musze ustawiac fotelik jak najdalej scian:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
Wojo nie raczkuje. Wola Mama, tata, baba, bum bum, papa i po swojemu "Aczi" (pies ) :D Nie chce chodzić w chodziku tylko za rączki.. goni jak zly (Chodakowska to pryszcz przy tym fitnessie). Nie ma od tygodnia apetytu. Właściwie to już 2 tydzień idzie, ale nie chce panikować i wbijam sobie do glowy, że to przez ząbki. My już od 2m-cy się nie karmimy cycusiem, więc i ja się nie wypowiem . Kacha! Jak ja bym chciała go mieć przy cycu do roku! Zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha mama zuzi
u zuzi podobnie, nie chce jesc, a do tego tlucze raczka w lyzke gdy probuje ja karmic. kaszka z rana jest be, owoce tez fuj, potem łaskawie zje troszke zupki... wczesniej chetnie jadla, wiec moze ząbki sa przyczyna, sama juz nie wiem. jak to jest ze tyje choc prawie nic nie je?? wazy 10 kg, kawal baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama zuzi
zaglada tu ktos jeszcze? dziewczyny, czy Wasze dzieciaki sa bardzo *****iwe? zuzia jest w ruchu praktycznie ciagle, jak juz nie wie co ze soba zrobic to kopie w cos nozkami lub tlucze raczka. bardzo ciezko jej wyhamowac przed spaniem, przed kazda drzemka mam wrazenie ze sie broni z calych sil przed spaniem, serio zaczynam sie bac ze ma adhd czy cos podobnego. jest spokojna chyba tylko gdy na placu zabaw obserwuje inne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteria scenzurowala slowo ********* i w e. no w koncu ktos musi stac na strazy moralnosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumaan
Kacha Twoja Zuzia jest całkiem normalna xd moja ma dokładnie tak samo tez od jakoegos tygodnia zaczela wybrzydzac przy jedzeniu i je polowe mniej niz wczesniej. Zmiana pieluchy to horror.. Zdejme pieluche chce sięgnąć po druga na komode a ona juz sie przeczołga na drugi koniec łóżka. Przed spaniem to samo. Widze ze jest spiaca bo trze oczyska ale jak ja klade to jest pol godziny wariacji na przemian z płaczem. A na spacerku anioł nie dziecko grzrczniutka taka i w gościach też. Zachwycaja sie jaka ona spokojna xd a co do mm to pije rano i wieczorem po 180-210 do tego jest jeszcze kaszka na mm 120 na drugie sniadanie obiadek zupka podwieczorek owocek i w pomiedzy jakies biszkopty czy paleczki kukirydziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama zuzi
jumaan pocieszylas mnie:) ja po zmianie pieluchy jestem cala upocona:D najlepiej jak zuzia stoi oparta o cos to szybko zakladam. na spacerach roznie, byl spokoj ale teraz probuje wstawac, odwracac sie, wyrzuca wszystko co wpadnie w rece. a tymi palkami kukurydzianymi dziecko sie nie ,,zaklei" ( chodzi mi o to czy nie robi sie taka klejaca packa w buzi), bo chetnie bym dala zuzi cos nowego, na razie je wafelki ryzowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumaan
Nie nie zrobi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumaan
Tylko nie kupuj zwykłych chrupek bo je to wezmie dwa razy do buzi a reszta rozpaćkana w ręce. Pałeczki fajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumaan
One sie szybciutko rozplywaja w buzi. Tylko kup pałeczki nie te zwykle bo tamte to wezmie dwa razy do buzi a reszta rozpaćkana w rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
U nas to samo. Odkąd zaczął raczkować to wszędzie co pełno i wszystko jego. Najgorzej jak w nie wiedziec w którym momencie wstanie i trzyma się tylko jedna rączka. Też nie ma apetytu, ale właśnie te pałeczki są świetne! Zmiana pampersa i przebieranie to istny horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama zuzi
ratunku, zuzia od tygodnia miewa ataki histerii- jak wstaje lewa noga, jak wyjmuje z kapieli, jak zakladam pizamke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
Dzisiaj czuję się jakby Wojtek skończył tydzień -.- i co chwila się budzi tylko nie na jedzenie, a na psoty. Wychodzi mu lewa jedynka i chłop daje popalić. Kacha, my mamy problem z ubieraniem, ale jak przychodzi zmienić pampersa, och! coś okropnego... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama zuzi
u nas jest mega darcie przy ubieraniu na spacer i wieczorem- zaczyna sie jak wyjmuje zuzie z kapieli, potem nie podoba sie jak zakladam pieluche, a przy ubieraniu wrzask jakbym ja ze skory obdzierala. jak jest po wszystkim to jestem wypompowana i zla :/ z wesolego bobasa w ciagu chwili zamienia sie we wcielenie zla. po wyjsciu gornych czterech zebow na raz bylo kilka lepszych nocy a teraz znow masakra:/ nie przespala jeszcze ani jednej nocy ( minimum jedna pobudka) i podejrzewam ze poki nie odstawie od piersi to nie bedzie poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
Od dwóch tygodni budzi mi się w nocy kilka razy z płaczem. Może zwariowałam, ale chyba będę lała wosk -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama zuzi
Kama, wosk? w moich stronach leje sie jajko:D jak pod blokiem opowiadalam ze zuzia histeryzuje to sie okazalo ze prawie wszystkie mamuski z osiedla przelewaly jajko nad dzieckiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
W naszych stronach Wosk i wszystkie Mamuśki, które znam lały :D ja się w końcu jednak nie przekonałam i nie przelewałam. Młody się uspokoil, ale i tak daje popalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
Mamcie, jak tam Wasze pociechy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×