Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż zastał mnie w łóżku z innym

Polecane posty

Gość gość
A dziecko bedzie mieć ale z Tobą napewno nie. Przecież to wstyd, ze żona zdradziła, jak on sie ludziom by pokazał jakby trzymał pod swoim dachem puszczalska leniwa zonę. To jest dopiero wstyd. W dobrej, wykształconej rodzinie nikt takiej nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo tak durne, że prądu szkoda, pisać prowo też trzeba umiec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłby zatrudnić jeszcze kogoś do pomocy ale nie chciał nikomu powierzyć firmę. Wtedy mogłby zająć sie ojcem. Wtedy miałby czas dla mnie. Swoją drogą jego ojciec świetnie ogarniał firmę i spędzał czas w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma rację winien wypieprzyć szmatę z domu, szmata to szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jego ojciec był doświadczony a Twój maz jest młody i wszystkiego musi sie uczyć. Zreszta nie każdy musi sobie super ze wszystkim radzić. A Ty pracy lepiej sobie zacznij szukać bo nikt Cię juz utrzymywać nie bedzie. Maz jak widać znać Cię nie chce. Miej trochę godności. To, ze zdradziłeś to nie jego a Twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż miał 20 lat kiedy zaczął pomagać w firmie - wtedy był zwykłym pracownikiem, po studiach został dyrektorem działu którym nadal jest ale oprócz tego ojciec cały czas wciagał go w prezesowanie. Więc nie jest swierzaczkiem Jego tato miał wylew kilka miesiecy po naszym ślubie, a po ślubie jestesmy 1,5 roku. Nie byliśmy na wakacjach, nigdzie nie jeździmy. Co do dziecka- mój mąż ma 31 lat to chyba najwyższy czas zostać tatą. Jeśli się ze mną rowiedzie szybko nie znajdzie kandydatki na maame swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezes nie jest od tego żeby pracować ponad siły, to ludzie powinni pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mody ustawiony facet znajdzie następczynię w góra tydzień jedyne kryterium wygląd a po doświadczeniach z toba jeszcze brak kurest/wa, spoko do spełnienia.Ładna, młoda szybko się znajdzie i nie k***isz/on. Za to ty bedziesz na lodzie.To oczywiście prowo, ale tak durne,że słów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego prędko nie znajdzie kandydatki? Strasznie nie doceniasz swojego męża. Mój maz był z taka jak Ty. Na szczęście nie byli małżeństwem. I miał właśnie jakoś 31 lat jak sie rozstali. Teraz maz za miesiąc kończy 34 lata i będziemy mieli za 2,5 miesiące córeczkę. 31 lat to jest jeszcze bardzo, bardzo młody i ma czas na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezes ma wszytko dopilnować bo za wszystko odpowiada. Skąd Ty sie urwałaś? W życiu ani dnia pewnie nie pracowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracowałam bo nie musiałam. Jak widać mój teść potrafił mniej pracować. On chce mieć dwojke dzieci . Po rozwodzie zacznie życie od zera, a żeby znaleźć odpowiednią partnerkę i jeszcze pokochać to trochę zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kazdym wpisem autorka udowadnia,ze to prowokacja,w dodatku marna.Nie wierze,ze kobieta moze byc tak durna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jakiego zera, on bardzo duzo ma, ciebie wykopie z chaty, albo będziesz go spłacać, wiec sama zostaniesz z niczym.spokojnie jest miłosc od pierwszego wejrzenia, a nawet jak poczeka na kogoś odpowiedniego,to też nic się nie stanie, ma czas 31 lat dla faceta to bardzo rozwojowy wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja na totalną kretynkę, ale widać działa , skoro ma juz 3 strony, wieć łykacie wszystko jak leci, po co ma się autorka wysilać, jedzie prowokacja taka jaka jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez zaczniesz życie od zera tylko on z kasa a Ty bez kasy. Każdy pracuje w inny sposób i nie każdy sobie tak swietnie radzi. A Ty co zrobisz po rozwodzie? Czasami wystarczy kilka miesięcy i ktoś stwierdza, ze chce z kimś spędzić resztę życia. Mój tata rozwiódł sie ze swoją żona , poznał moja mamę przez przypadek w pracy i wzięli ślub po niecałym roku od jego rozwodu. Został ojcem w wieku 35 i 37 lat. I jakoś życie sobie ułożył. Z moja mama sa juz małżeństwem 26 lat. A pierwsza żona go zdradzała i on złożył pozew o rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 lat ma całe życie przed sobą, spieszyć się nie musi, moze mieć dzieci nawet i za 10 lat, wiec spokojnie sobie życie poukłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty z czym zaczniesz nowe życie? Z lewym przebiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowo od zera, dom jest spisany na mnie, a pieniądze nie są najwaznieksze. Żadna kobieta, która poleci ma garnitur szyty na miarę i nowego mercedesa nie będzie dobrą kobietą. A w pracy nie powinien szukać kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobię wszystko żeby mi przezbaczył i porozmawial ale nawet nie wiem gdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego,że dom jest przepisany na ciebie, to nie oznacza,ze go dostaniesz. No chyba dla faceta nie ma gorszej kobiety niż k***i/szon zdradzający, wiec gorzej niż na ciebie już nie trafi. Nie martw się o ex meza, da sobie świetnie rade, martw się o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za ty ty jesteś super kobietą buahahhahahahaha najgorszy gatunek żon, pasożyt w gratisie puszczalski, nie ma już gorszej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest ex mężem tylko moim mężem który mi przebaczy może potrzebuje trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem pasozytem sytuacja pozwoliła mi nie pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież Ty poleciałas na garnitur i mercedesa. On juz zdecydował. Nie chce Cię znać to po co Ty roztrzasasz czy pozna kogoś i gdzieś . Widać, ze totalnie nie masz szacunku do męża. Szkoda, ze wcześniej nie widział jaka jesteś pusta. I jakie to ma znaczenie czy ktoś pozna sie w pracy czy nie? Wiesz często kobiety w firmach sa na wysokich stanowiskach albo na spotkaniach biznesowy może jakaś poznać i taka kobieta sama może chodzić w garniturze i mieć mercedesa a w głowie więcej niż Ty. Dla takich kobiet jesteś żadna konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro moja teściowa nie pracować to dlaczego ja nie mogłam sobie na to pozwolić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy go poznałam nie był nawet dyrektorem działu. Nie zdecydował to ze ściągnął obrączkę to jeszcze nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom dostaniesz ale za co go utrzymasz? Mężczyźni nie umieją wybaczyć zdrady niestety a tym bardziej jeżeli widzieli swoją zonę z innym w łożku. Mój maz zawsze mowi, ze facet może bardzo kochać ale zdrada to zdrada i nie chciał by być z taka kobieta. Znam chłopaka którego zdradziła żona jak był na półrocznej misji w Afganistanie i sama mu sie do tego przyznała, bardzo chciała wybaczenia i on bardzo ja kochał i dalej cos chyba do niej czuje ale wziął rozwód bo nie chciał być rogaczem. Mieli wspólne mieszkanie ale była na tyle uczciwa, ze wyprowadziła sie z niego i zostawiła mu mieszkanie tylko żeby oddał jej wkład 40 tysięcy i tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym przejawiasz mój brak szacunku do meza ? Bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisujcie juz na to durne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×